Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Valladolid útočí na třetí výhru v řadě, doma hostí Levante

Už v pátek večer se do sebe pustí dva sousedé z tabulky Valladolid a Levante. Domácí zaznamenali růst formy a po týdnech bodového strádání slepili dvě výhry v řadě, čímž se dostali mimo sestupové pásmo. Tam se ale vrátí, pokud doma podlehnou Levante.

Překvapení na Nuovo Los Cármenes: Granada podlehla Valladolidu

Real Valladolid se zvedá a zatímco před přestávkou si poradil doma s Athleticem, tentokrát veze všechny body ze hřiště pohárového zástupce Granady. Hosté se poprvé prosadili před koncem prvního poločasu a hned na začátku druhého dějství přidali další gól. Granada sice snížila, ale konečné slovo měl v devadesáté minutě Jota.

Granada si může upevnit pozici, čeká jí poslední Valladolid

Pohárový zástupce z Granady si může pojistit stávající páté místo nebo si dokonce polepšit, pokud porazí poslední tým tabulky Valladolid. Hosté čekali na vítězství až do devátého kola, aby se následně odebrali k menšímu odpočinku v rámci reprezentační přestávky.

Valladolid už není poslední, po výhře nad Bilbaem přeskočil Huescu

Konečně to vyšlo. Hráči Valladolidu v 9. kole poprvé zvítězili a díky třem bodům se odlepili ode dna tabulky. Domácí si postupem času vytvořili dvoubrankový náskok, který i přes snížení Iňakiho Williamse nepustili.

Valladolid se proti Bilbau může odlepit ode dna tabulky

Na posledním místě tabulky stále dřímá Valladolid, s pouhými třemi body na kontě. Domácí ne a ne vyhrát a fanoušci doufají, že právě nedělní podvečer bude jejich chvíle. Bilbao je sice posilněné výhrou nad Sevillou, ale pokud v letošní sezoně vyhrálo, v dalším kole odcházelo s nepořízenou.

Villarreal v prvním poločase sestřelil Valladolid dvěma góly

Na třetí místo v neúplné tabulce poskočil Villarreal, jenž si doma poradil s posledním Valladolidem. Domácí udeřili už v prvním poločase prostřednictvím Chukwuezeho a Torrese, přičemž Valladolid odpovědět nedokázal. Měl sice šance, ale Asenja zachránilo břevno a tyčka.

Villarreal přivítá poslední Valladolid, zapíše tři body nebo se zrodí překvapení?

"Žlutá ponorka" vstoupí do 8. kola španělské nejvyšší soutěže až v pondělí proti Valladolidu a bude plnit roli favorita. Pokud se jí podaří na domácím Estadio de la Cerámica zvítězit, posune se do první čtyřky. Valladolid v sedmi kolech ještě nevyhrál a šance, že se mu to povede právě na Villarrealu nejsou zas tak velké.

Alevés zvítězil na půdě Valladolidu

Fotbalisté Valladolidu nevyhráli ani v 7. kole a na premiérové vítězství v sezoně si musejí ještě počkat. Alavés udeřil na stadionu Josého Zorrilly až po přestávce, přestože už od 21. minuty hrál v početní převaze díky vyloučení Nacha Martíneze. S tím spojený pokutový kop neproměnil Lucas Pérez, ale jeho selhání odčinili Pina a Sainz.

Ve spodku tabulky na sebe vyrukují Valladolid a Alavés

Krátce po nedělním poledni změří své síly Valladolid a Alavés. S oběma celky se spíše počítá do bojů o záchranu, koneckonců aktuálně to potvrzuje i devatenáctá respektive osmnáctá pozice. Domácí pak ještě nevyhráli, v šesti kolech uhráli jen tři remízy.

Huesca plichtila s Valladolidem, oba celky zůstávají nadále bez výhry

V duelu dvou týmů, které dosud nevyhrály sice padly čtyři branky, ale ani jeden z účastníků svůj cíl poprvé vyhrát nenaplnil. Výrazně blíže k němu byli hosté, kteří vedli v průběhu zápasu už o dva góly. Huesca se ale zmátořila a vyrovnal na konečných 2:2.

Huesca a Valladolid jsou bez výhry, komu se podaří zvítězit?

V letošní sezoně existují už jen dva týmy, které ještě nedokázaly v LaLize vyhrát a právě ty se utkají v neděli v podvečer na El Alcorazu. Domácí Huesca čtyři zápasy z pěti zremizovala a je na tom přeci jenom o trochu lépe, než Valladolid. Pucelanos jsou totiž po pěti kolech na posledním místě.

Real Valladolid doma padl, těsně nestačil na Eibar

Eibar se dočkal tří bodů a nutno říct, že zaslouženě. První půle ještě skončila smírem, protože i domácí Real Valladolid dokázal skórovat, ale v 90. minutě spasil hostující celek Kévin Rodrigues. A to přesto, že hosté dohrávali v početním oslabení.

Real se pokusí konečně vyhrát, přijede trápící se Eibar

Vložené kolo skončilo teprve ve čtvrtek večer, ale další kolo nepočká. Už páté kolo začne v sobotu utkáním mezi Realem Valladolid a Eibarem. Oba týmy jsou sousedy v tabulce a v horší pozici je trochu překvapivě jednoznačně Eibar.

Real Madrid porazil Valladolid nejtěsnějším rozdílem

Nic světoborného to nebylo, ale důležité jsou v tomto případě tři body. Real Madrid sehrál s Valladolidem těžké utkání, které nakonec rozhodla jediná branka Viníciuse Júniora v 65. minutě. Po třech zápasech jsou v Madridu bez porážky, s dvěma výhrami a jednou remízou.

Real Madrid v dohrávce kola přivítá Valladolid

Real Madrid v prvním kole nehrál a nyní je čas se k odloženému utkání vrátit. V následujících dvou duelech získal čtyři body, ale doma proti Valladolidu chce být stoprocentní. Jakby také ne, když s Pucelanos prohrál naposledy v roce 2008.