Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Valladolid i Celta Vigo si připsaly bod za remízu 1:1

Nedělní utkání mezi Valladolidem a Celtou Vigo opět nabídlo remízu, ovšem tentokrát 1:1. Celtu Vigo poslal do vedení na sklonku prvního poločasu ve formě hrající Iago Aspas, ale konečné slovo učinil ve druhé půli z pokutového kopu Sergio Guardiola.

Valladolid proti Celtě, dočkáme se gólů?

Na Estadio José Zorrilla se utkají Valladolid a Celta Vigo, dva týmy, které spolu poslední dva zápasy sehrály bez branek. Valladolid bude hájit domácí prostředí, Celta je po dvou kolech ve slušné formě a ještě neprohrála.

Betis zvládl i druhý zápas, Valladolid porazil 2:0

Správnou nohou vykročil do nové sezony Real Betis. Po výhře na hřišti Alavésu si poradil v domácím prostředí s Valladolidem a s plným počtem bodů se posadil do čela LaLigy. Utkání na stadionu Benita Villamarín bylo rozhodnuto po čtvrthodině hry, kdy se prosadili z pokutového kopu Nabil Fekir a William Carvalho.

Betis chce druhou výhru v řadě, proti je Valladolid

Real Betis v prvním zápase sezony zvítězil a má velkou touhu to v domácím prostředí proti Valladolidu potvrdit. V loňské neúspěšné sezoně však proti stejnému celku dvakrát ostrouhal, podaří se mu revanš?

Valladolid hrál s Realem Sociedad smírně

Remízou 1:1 skončilo utkání mezi Valladolidem a Realem Sociedad, přičemž domácí vedli, ale výsledek neudrželi. Valladolid se ujal vedení zásluhou Míchela, ovšem ve druhém poločase fatálně zaváhal brankář Masip, když propustil lehkou střelu Roberta Lópeze.

Baskům se ve Valladolidu nedaří, ale jsou jasnými favority

Real Valladolid se v minulé sezoně zachránil poměrně bez potíží a skončil na příjemné třinácté pozici. Tu by v nové sezoně rád ještě vylepšil, ale hned v prvním kole jej čeká těžký soupeř. Čerstvý účastník Evropské ligy ze San Sebastiánu.

Salisu přestupuje z Valladolidu do Southamptonu

Southampton oficiálně posílil Mohammed Salisu. Talentovaný stoper přichází na jih Anglie z Realu Valladolid, který za svého odchovance vyinkasoval 12 milionů eur...

Valladolid doma na závěr sezony zdolal Betis

Real Betis v posledním kole prohrál a podtrhl tak velice nepovedenou sezonu. Svěřenci Alexise Trullija sice byli aktivní na balónu, krom této statistiky ale nic zásadního nevymysleli a od Valladolidu nakonec dvakrát inkasovali. Domácí nejprve poslal do vedení Sergi Guardiola a ve druhém poločase přidal pojistku Ósar Plano.

Valladolid chce ve vzájemném duelu přeskočit Betis

LaLiga má v plánu poslední kolo této nevšední sezony a většina týmů už zná svou ligovou příslušnost pro příští sezonu. Dvěma z nich jsou i Real Valladolid s Realem Betis. Oběma se povedlo splnit cíl záchrany a jako první se do sebe pustí již v 18:30.

Eibar si v posledním domácím zápase poradil s Valladolidem

Fotbalisté Eibaru se rozloučili s domácím prostředím v této sezoně výhrou nad Valladolidem 3:1. Porážka hosty nemusí tolik mrzet, neboť před posledním kolem už jsou zachráněni.

Eibar i Valladolid už mají jistotu, ve vzájemném utkání půjde o lepší umístění

V Eibaru už prakticky o nic nepůjde. Domácí i hosté jsou dvě kola před koncem zachráněni, a tak se bude hrát především o to, kdo skončí v tabulce výše. Ani zde však není velký prostor pro zlepšení, poskočit mohou maximálně o dvě příčky výše.

Barcelona se opět přiblížila Realu na jediný bod

Barcelona se nejtěsnější výhrou ve Valladolidu znovu přiblížila vedoucímu Realu Madrid na rozdíl jediného bodu. Už po patnácti minutách otevřel skóre utkání Arturo Vidal a až do konce už se výsledek nezměnil. Nic se nemění ani na pozici Valladolidu, ten zůstává s náskokem čtrnáctý.

Valladolid se může zachránit, ovšem soupeřem mu bude Barcelona

Valladolid čekají do konce sezony ještě dva domácí zápasy a první z nich je hotovým svátkem. Na Estadio José Zorrilla totiž zavítá FC Barcelona. Domácí celek bude mít o motivaci postaráno, neboť vedle slavného soupeře si může definitivně zajistit záchranu. Barca i nadále ztrácí na Real Madrid čtyři body, povinnosti je proto přiblížit se na rozdíl bodu jednoho.

Valencia vyhrála, tři body jí vystřelil Kang-in Lee

Valencia konečně vyhrála a připisuje si velmi cenné tři body. Real Valladolid sice skóroval, když se po změně stran trefil Víctor García, ale to na body nestačilo. V barvách domácího celku se totiž prosadili Maxi Gómez a Kang-in Lee.

Valencia cítí šanci na restart proti Valladolidu

Valencia rychle ztrácí pevnou půdu pod nohama a sen o evropských pohárech se jí každým kolem víc a víc vzdaluje. Zatím Netopýrům nepomohla ani změna trenéra, ke které se vedení zřejmě upínalo. V úterý večer se pokusí krizi Valencie prohloubit Real Valladolid.