Real Valladolid Španělsko - Real Valladolid - Zprávy

Real chce zopakovat minulou výhru nad Getafe, to ale dostalo impuls

Sobotní program 26. kola LaLigy odstartuje duel mezi domácím Realem Valladolid a hosty z Getafe. Domácí celek vyhrál v tomto kalendářním roce jen jedno utkání a pokusí se uspět proti Getafe, kterému se rovněž nedaří podle představ.

Celta se s Realem Valladolid opět rozešla smírně

Po nudné první půli se začaly množit šance a jako první udeřil Real Valladolid gólem Orellany, bývalého hráče Celty. Už to vypadalo, že hosté urvou tři body, když se v poslední minutě nastavení o dělbu bodů postaral Murillo.

Celta hledá návrat k vítězství proti trápícímu se Valladolidu

Celta v minulém kole poprvé po čtyřech zápasech prohrála a teď by se moc ráda dostala zpátky na vítěznou vlnu. Program 25. kola španělské elitní ligy jí k tomu nachystal ideálního soupeře, protože do Viga se chystá trápící se Real Valladolid.

Real Madrid využil zaváhání Atlética a ve Valladolidu zvítězil nejtěsnějším rozdílem

Boj o titul se ve Španělsku dramatizuje. Real Madrid totiž dokázal ve Valladolidu zvítězit nejtěsnějším rozdílem a přiblížit se prvnímu místu na tři body. Výhru Realu vystřelil brazilský záložník Casemiro.

Oslabený Real Madrid si jede do Valladolidu pro tři body

V generálce na Atalantu Bergamo se obhájce španělského titulu Real Madrid představí na stadionu Josého Zorrilly ve Valladolidu. Pucelanos porazili Real naposledy v roce 2008 a od té doby uhráli jen dvě remízy. Real Madrid je superfavoritem a jakákoliv ztráta bude považována za velkou senzaci, navzdory všem absencím.

Eibar se s Realem Valladolid rozešel smírně

Real Valladolid sice v Eibaru dobře začal, když už po sedmi minutách šel do vedení díky penaltě Roqueho Mesy, ale ještě do konce první půle srovnal na konečných 1:1 Kike.

Valladolid se potápí. Teď má ale šanci postoupit výš

V sobotu v podvečer se do sebe na Estadio Municipal de Ipurua pustí dva týmy bezprostředně namočené do sestupových starostí. A vzhledem k tomu, že od sebe oba soky dělí jen skóre, mohl by to být hodně emotivní duel.

Nezáživné utkání s Valladolidem vyhrálo Deportivo díky jediné brance Joselua

U tohohle zápasu musel mít člověk opravdu pocit promrhaného času. Dvě hodiny nudy na obou stranách bez nějaké větší šance rozhodla jediná branka z 66. minuty a postaral se o ni domácí útočník Joselu.

Alavés hledá cestu z krize proti defenzivně slabému Valladolidu

Páteční předehrávku 22. kola španělské LaLigy obstarají dva týmy, které mají jednu věc společnou - nutně potřebují body. Domácí Deportivo Alavés je rovnou namočeno do sestupových starostí a ani Valladolid v tomto ohledu nemůže jásat.

Huesca velebí střelce Mira, ten si připsal hattrick

Huesca šokovala a vyloupila Real Valladolid! Hlavním hrdinou utkání se z pohledu hostí stal mladý útočník Rafael Mir, který si připsal hattrick. Huesca sice zůstává poslední, ale tahle výhra by ji mohla nabudit.

Huesca se ve Valladolidu pokusí probudit své střelce

Předehrávka 21. kola LaLigy nás tentokrát zavede do Valladolidu. Tamní Real se od devíti hodin pokusí porvat o tři body, které by ho mohly dostat aspoň na pár hodin o dvě příčky výš. Navíc k tomu má ideálního soupeře, protože dorazí poslední Huesca.

Real Valladolid neudržel nadějné vedení a s Levante v závěru remizoval

Souboj mezi Levante a Realem Valladolid vítěze nepoznal. Vyhrál divák, protože se dočkal celkem čtyř branek, což na páteční předehrávku týmů ze spodní části tabulky není vůbec špatná bilance.

Levante cítí dobrou formu. Navštíví ho Real Valladolid

Po vloženém kole startuje 20. kolo španělské LaLigy předehrávkou, kterou ve Valencii obstarají týmy Levante a Realu Valladolid. Domácí se pokusí dostat zase o něco výš a prodloužit tím svou sérii neporazitelnosti na pět soutěžních utkání.

Elche ztratilo pohodlný náskok a s Realem Valladolid si jen dělí body

Elche ve Valladolidu vedlo, jenže dvougólový náskok promrhalo. Domácí Real zvládl ve druhé půli srovnat krok a nakonec se body dělí.

Valladolid čeká na posily z marodky. Elche na své střelce

Před Elche se otevírá jedinečná šance na to, jak se dostat z pásma sestupu. Jede totiž do Valladolidu a domácí celek je od svého hosta vzdálen jen dva body. Pokud ale chce Elche vyhrát, musí razantně zlepšit svou koncovku.