Racing Santander Španělsko - Racing Santander - Zprávy

Preview: Racing Santander - Real Madrid

Po blamáži na hřišti Levante bude chtít Real Madrid napravit svůj výpadek ve vloženém 5.kole La Ligy na půdě Santanderu. Kantabrijský tým se krčí s jedním bodem na předposledním místě tabulky a rovněž potřebuje body jako sůl.

Atlético Madrid - Racing Santander 4:0

V nedělním utkání čtvrtého kola La Ligy se proti madridskému Atléticu postavil Racing Santander, ale na svůj třetí zápas letošní sezóny asi nebude vzpomínat v nejlepším. Ze stadionu Vicente Calderona se totiž vrací se čtyřbrankovým přídělem, pod který se nejvýrazněji podepsala letní posila Atlética Falcao, který zaznamenal svůj první hattrick v červenobílém dresu.

Preview: Atlético Madrid - Racing Santander

Z mnoha důvodů sebevědomé Atlético si to o druhý bodový zápis v sezoně rozdá s Racingem, oba týmy potřebují výhru jako sůl. Domácí vybojovali ze dvou ligových zápasů jediný bod, ve čtvrtek však po skvělém výkonu zdolali v Evropské lize Celtic, navíc se poprvé trefil kanonýr Falcao, takže důvodů k optimismu je hned několik. To od Racingu se asi ani víc nečekalo, letos už navíc nedokázal dotáhnout do konce dva takřka vyhrané duely.

Racing Santander - Levante UD 0:0

V nedělním utkání třetího kola La Ligy se zrodila bezbranková remíza mezi týmy Realu Santander a Levante. Oba dva týmy měly příležitosti ujmout se vedení, ale své šance neproměnily, a tak nejzajímavějším momentem utkání bylo vyloučení domácího Papy Kouliho Diopa v 80. minutě po druhé žluté kartě.

Preview: Racing Santander - Levante UD

Své další kolo má na programu nejvyšší španělská soutěž a o první body bude bojovat Racing Santander, který v prvním kole prohrál na půdě Valencie a doma si bude chtít napravit reputaci. Levante naopak v prvním utkání bodovalo v Getafe a minimálně stejný výsledek si chce odvést také ze Santanderu.

Valencia CF - Racing Santander 4:3

Parádní zápas viděli diváci na stadionu Mestalla ve Valencii, kde padlo sedm gólů. Utkání plné zvratů nakonec skončilo vítězstvím favorizované Valencie v poměru 4:3. Valencia však otáčela utkání v závěrečných minutách. Hattrickem se blýskl útočník domácích Roberto Soldado.

Preview: Valencia CF - Racing Santander

Netopýři z Valencie zahájí obhajobu třetího místa domácím zápasem se Santanderem. Vzájemné duely těchto celků bývají vyrovnané, favoritem je ale přeci jenom zvučnější Valencia. Otázkou je, jak se vypořádá s odchodem Juana Maty do Chelsea.

Trenér Cúper se vrací do Španělska, bude koučovat Santander

Argentinský trenér Héctor Cúper se vrací po čtyřech letech do Španělska, kde povede Racing Santander. S dvanáctým týmem uplynulého ligového ročníku uzavřel roční smlouvu.

Racing Santander - Athletic Bilbao 1:2

Athletic v příští sezoně čeká Evropská liga, to bylo jasné už před dnešním zápasem na půdě Racingu. Baskové si však připsali cenné vítězství, které zařídili dvěma góly v rozmezí dvou minut Lopéz a Llorente. Za domácí odpověděl až v závěru Kennedy, na porážce Racingu to ale nemohlo nic změnit.

Preview: Racing Santander - Athletic Bilbao

Athletic cestuje do Santanderu s jasným cílem udržet pátou příčku tabulky. Hostující celek čeká na první pohled snadný soupeř, ale Racing dokázal poslední dva domácí duely s Atléticem a Mallorkou opanovat a ani tentokrát nehodlá darovat svou kůži lacino.

Sporting Gijón - Racing Santander 2:1

Sporting na domácím trávníku otočil nepříznivě se vyvíjející duel s Racingem a díky výhře se tak definitivně zachránil, mimo hru o sestup je už i Racing. Skóre oteřel hostující Christian Fernandez, De las Cuevas a Novo svými góly otočili průběh utkání a zařídili tak vítězství pro Gijón.

Preview: Sporting Gijón - Racing Santander

Pro jistotu záchrany si jde v předposledním kole španělské Primera División Sporting Gijón, který na svém stadionu hostí již dávno zachráněný Racing Santander. Ten chytil v posledních kolech úžasnou formu a ze sedmnáctého místa je najednou deváté! To domácí jsou šestnáctí a ještě nemají vyhráno.

Racing Santander - Atlético Madrid 2:1

Ve 36. kole La Ligy se na půdě Racingu Santanderu představili hráči Atlética Madrid, kteří bojují o přímý postup do Evropské ligy. Zaváhání Athleticu Bilbao, které prohrálo 1:2 s Deportivem La Coruňou, se ale madridskému klubu využít nepodařilo, neboť prohrál 1:2. Do vedení ho sice dostal v 11. minutě Mario Suárez, jenže poté se trefili domácí Kennedy Bakircioglü a Marcus Rosenberg, kteří rozhodli o vítězsví Racingu.

Preview: Racing Santander - Atlético Madrid

Ve 36. kole La Ligy se na půdě Racingu Santanderu představí hráči Atlética Madrid. Domácí jsou na 12. příčce, ale na sestupovou zónu mají náskok pouhých čtyř bodů, a tak se budou snažit zvítězit, tříbodového zisku se ale zadarmo nebudou chtít vzdát ani hosté, kteří jsou 6. a dýchají na záda Athleticu.

Hércules CF - Racing Santander 2:3

Racing zvítězil na půdě Hérculesu 3:2 a zřejmě ho tak definitivně poslal do druhé ligy. Domácí nyní ztrácejí na nesestupové příčky šest bodů, Osasuna a Zaragoza přitom ještě mají zápas k dobru. Santander se naopak dnešní výhrou zachránil, už je jedenáctý. Hércules dokázal dvakrát na vedení soupeře reagovat, potřetí se to však již nepodařilo. Všech pět branek padlo ještě v prvním poločase, hned čtyři z nich přitom v rozmezí pěti minut.