Levante UD Španělsko - Levante UD - Zprávy

Levante se doma proti Villarrealu nedaří, teď má další šanci

Villarreal v prvním kole svedl parádní souboj s Granadou, ale ani čtyři branky v síti soupeře mu výhru nezajistily. O reparát se Žlutá ponorka pokusí v pátek pozdě večer na Estadi Ciutat de València, kde své domácí zápasy hraje Levante.

Joselu rozhodl jedinou trefou utkání Deportiva Alavés s Levante

Deportivo Alavés slaví první výhru nového ročníku. O všechny tři body obral hostující Levante útočník Joselu, který se v 54. minutě stal jediným úspěšným střelcem utkání.

Levante se pokusí zlepšit mizernou bilanci v Alavésu

Levante v minulé sezoně jen těsně uniklo sestupu a pokusí se letos ukázat víc kvality. Jeho první zastávka se odehraje na Estadio Mendizorrotza v Alavésu. Tomu se nepovedla koncovka posledního ročníku a na domácí půdě bude chtít odstartovat lépe.

Atletico i v oslabení dotáhlo dvoubrankové manko

Letošnímu vicemistrovi vážně hrozilo, že se rozloučí se sezonou porážkou, ale ani poločasový výsledek 0:2 hosty nezaskočil a Atlético ve druhém poločase dotáhlo utkání do remízového konce a to navzdory vyloučení Ángela Correy. Levante nakonec díky remíze 2:2 obsadilo celkové patnácté místo.

Levante se pokusí znechutit Griezmannovu rozlučku

V sobotu krátce po poledni se proti sobě na Estadi Ciutat de València postaví dva týmy, jejichž pozice se už zásadně měnit nebude. Atlético zůstane v případě jakéhokoli výsledku na druhém místě, zatímco domácí Levante už má záchranu jistou.

Levante zvítězilo v Gironě 2:1 a zachránilo se, naopak domácí sestoupili do druhé ligy

V klíčovém souboji o záchranu nakonec uspělo Levante, klub z Valencie zvítězil v přímé bitvě na půdě Girony po výsledku 2:1 a zajistil si tak setrvání v nejvyšší španělské soutěži i pro příští ročník. V tabulce mu díky tomu patří patnácté místo se čtyřiatřiceti body a právě před svým nedělním rivalem si vytvořil nedostižný šestibodový odstup. Naopak pro FC znamená tato porážka pád o patro níže, se sedmatřiceti body je osmnáctý.

Girona potřebuje zlomit smůlu na domácí půdě, proti je ohrožené Levante

Na Estadio Municipal de Montilivi bude v neděli odpoledne k vidění boj na ostří nože. Domácí Girona se totiž nachází na osmnácté příčce a pokud nechce sestoupit, musí v posledních dvou kolech bodovat. Její výhodou je to, že na její půdu dorazí podobně ohrožené Levante.

Vallecano dostalo v Levante čtyři góly a sestupuje

Hráči Levante uštědřili Rayu Vallecano čtyřgólový debakl a zároveň ho definitivně odsoudili k sestupu do nižší soutěže. Vallecanu nepomohlo ani výrazně větší držení balónu, protože góly padaly s jedinou výjimkou jen do jeho sítě.

Rayo se pokusí napodobit duel s Realem i ve Valencii

Dvě nejhorší obrany ligy se střetnou v sobotu odpoledne v Levante, kde si to domácí tým rozdá s Rayem. Maličký tým z Madridu naposledy šokoval veřejnost v minulém kole a ukázal, že s druhou ligou ještě počítat odmítá.

Výhra nad Levante stvrdila Barceloně její 26. ligový titul

Staronovým králem Španělska se stává FC Barcelona. Definitivně o tom rozhodlo vítězství Katalánců nad Levante, o které se jediným zásahem postaral Lionel Messi. Argentinec přitom přišel na hřiště až ve druhém poločase a rozhodující gól dal po pouhých sedmnácti minutách. Levante mělo na Camp Nou své šance, ale Barcu podržel její brankář ter Stegen.

Barcelona může v sobotu slavit zisk titulu po zápase s Levante

Barcelona může v sobotu udělat rozhodující krok za ziskem mistrovského titulu. Ke konečnému prvenství potřebují Blaugranas porazit Levante, které však nebude chtít dát svou kůži lacino. Hosté jsou i přes poslední ligovou výhru ve stálém ohrožení sestupu a každý získaný bod má v tuto chvíli cenu zlata.

Levante přehrálo Betis vysoko 4:0 a oddálilo se sestupovému pásmu

Levante zvládlo velmi důležitý zápas o záchranu a v domácím prostředí rozstřílelo Betis po výsledku 4:0, i když tomu samotný průběh příliš nenasvědčoval. Domácí výběr totiž držel balón v méně než třiceti procentech případů a mezi tři tyče vystřelil celkem třikrát, nicméně díky jedné vlastní brance soupeře skóroval hned čtyřikrát. UD se díky tomu posunul na patnácté místo se sedmatřiceti body, Real doposud vybojoval o šest bodů více a je desátý.

Levante přivítá na domácí půdě Real Betis

Ve středečním vloženém kole LaLigy přivítá Levante hostující Betis. Zatímco domácí se po sérii nepovedených výsledků ocitli rázem v boji o záchranu, hosté se drží v horní polovině tabulky, ačkoliv již ztratili naději v boji o evropské poháry.

Levante má další remízu 2:2, tentokráte s Espanyolem

Levante uhrálo s Espanyolem jen bod a v boji o záchranu je to málo. Valencijský celek sice zůstane i po tomto kole mimo sestupové pozice, ovšem k dobru má jen dva body.

Espanyol by na půdě Levante rád přidal třetí výhru v řadě

Espanyol zase stoupá tabulkou, což mu umožnily dvě poslední výhry v řadě. Teď cítí velkou šanci na další tři body, protože jede na půdu Levante. A valencijský celek tři body už hodně dlouho neviděl.