Levante UD Španělsko - Levante UD - Zprávy

Sevilla po přestávce přivítá nevyzpytatelné Levante

Kompletní španělské kolo uzavřou v neděli večer celky Sevilly a Levante. Andalusanům se zatím nedaří navázat na povedený začátek a i když se drží na pohárových pozicích, rádi by se viděli ještě výše. Na stadion Rámona Sáncheze Pizjuána zavítá nevyzpytatelné Levante, které je přesně desáté.

Levante zvítězilo v Leganésu 2:1

Na posledním místě tabulky zůstane i po tomto víkendu Leganés, který doma ztratil všechny body s Levante. Valencijský celek si ke konci prvního a na začátku druhého poločasu vytvořil dvougólový náskok, který už nepustil. Leganés ještě stihl zkorigovat, ale bodů se znovu nedočkal.

Leganés čeká na první výhru v utkání s Levante

V celé první lize je jen jeden tým, který se ještě ani jednou neradoval ze tří bodů. Na první vítězství stále čeká Leganés, který bude v sobotu odpoledne mít k dispozici výhodu domácího klání, aby tuto tristní skutečnost odčinil. Hostem budou hráči Levante.

Duel mezi Levante a Osasunou vítěze nenašel

Remízovým králem dosavadního průběhu je Osasuna, která jen jednou poznala pocit vítězství i porážky, a další nerozhodný výsledek zapsala na půdě Levante. Tam od samého úvodu prohrávala po brance Hernaniho, ve druhé půli ale srovnal García.

Levante se po pěti letech utká s Osasunou

Osasuna v týdnu poprvé v sezoně padla, když na Santiago Bernabéu podlehla Realu Madrid a nyní se chystá na valencijskou půdu Levante. Osasuně se tam v minulosti celkem dařilo, navíc Levante není v optimální formě, dokáže nováček získat tři body?

Betis prohrával, ale proti Levante nakonec získal všechny body

Levante nakonec nepomohl bleskurychlý gól ani k zisku bodu. Betis zápas na stadionu Benita Villamarína otočil a díky výhře 3:1 postoupil na průběžné deváté místo. Dvě branky obstaral Loren, dvakrát se asistencí blýskl i veterán Joaquín. Poslední branku domácích zařídil Borja Iglesias.

Levante se v Seville pokusí vylepšit venkovní bilanci

Levante čeká náročný výjezd do Sevilly. Náročný ne snad proto, že by se domácímu Realu Betis nějak zázračně dařilo, ale spíš proto, že hosté ve venkovních duelech naprosto plavou.

Gól v Levante nepadl, Eibar si odváží bod

Po bodu si v sobotním utkání na stadionu Ciudad de Valencia připsali celky Levante a Eibaru. I když utkání nabídlo celkem velké množství brankových příležitostí, žádný gól se nekonal.

Eibar se pokusí napravit žalostnou bilanci ve Valencii

Jestli je nějaký soupeř, na jehož půdu Eibar bytostně nerad jezdí, je to zřejmě právě Levante. Považte sami, za posledních dvacet let se Eibaru podařilo vrátit se z Valencie se třemi body jen jednou. A teď zrovna dobrou formou nehýří.

Výtečná druhá půle Levante nestačila, Real děkuje Benzemovi

Real Madrid tentokrát neponechal nic náhodě a tři body zůstávají na stadionu Santiaga Bernabéua. Vděčí za to především prvnímu poločasu, ve kterém Bílý balet naprosto dominoval a nasázel soupeři tři branky. Levante však po změně stran dokázala utkání dvěma góly zdramatizovat.

Levante se pokusí překvapit i Real. Ten zůstává za očekáváním

Prvním sobotním duelem 4. kola LaLigy se stane střet mezi slovutným Realem Madrid a Levante. Bílý balet by svého soupeře rozhodně neměl podceňovat, protože Levante se zatím veze na vítězné vlně a nehodlá jen tak zastavovat.

Trenér Aguirre u soudu odmítl podezření z korupce

Mexický trenér Javier Aguirre, jenž v minulosti vedl i reprezentace Japonska a Egypta, u soudu ve Valencii odmítl podezření z korupce, které se týká utkání španělské ligy mezi Zaragozou a Levante v sezoně 2010/11. Spolu s tehdejším koučem Zaragozy Aguirrem dnes u soudu vypovídalo i několik bývalých hráčů obou klubů.

Levante v závěru strhlo vedení na svojí stranu a Valladolid porazilo

Druhý domácí zápas a druhé vítězství. Souboj Levante s Valladolidem dlouho vypadal na bezbrankovou remízu, když v tom sedm minut před koncem udeřil Sergio León a krátce po něm pojistil výsledek José Luis Morales.

Levante má doma solidní formu a teď očekává Valladolid

Real Valladolid v minulém kole překvapil parádním výsledkem proti slavnému Realu Madrid a v sobotu odpoledne bude chtít svým fanouškům ukázat, že se nejednalo o ojedinělou radost. Proti bude domácí Levante, jemuž se vstup do nového ročníku zatím moc nepovedl.

Levante díky penaltám otočilo výsledek a Villarreal porazilo 2:1

Penaltový mariáš nakonec rozhodl o třech bodech pro domácí Levante, které zhruba hodinu hry nebylo lepším týmem. Villarreal po brzké brance dlouho zápas kontroloval, ale ve druhém poločase dvakrát zachyboval ve vápně a Levante z dvou penalt udeřilo. Villarrealu přitom nepomohla ani Fernándezem zneškodněná penalta společně s bezprostřední dorážkou.