Elche CF Španělsko - Elche CF - Zprávy

Celta díky dvěma gólům Miny porazila Elche

Trvalo to šest zápasů, ale nakonec tým trenéra Coudeta našel recept na vítězství. Na domácí půdě si poradil s Elche, jehož vyhlídky na záchranu se naopak s každým kolem výrazně zmenšují. Hlavní hvězdou utkání se stal útočník Santi Mina, autor dvou branek.

Elche se ve Vigu pokusí vylepšit tristní ofenzivu

Doposud se jen jedinkrát v historii stalo, že by Elche dokázalo domů odvézt ze stadionu Balaídos všechny tři body. Další šanci k tom u má již v pátek večer, kdy se proti mírně se stabilizující Celtě znovu potká.

Bojovné Elche smazalo ztrátu a obralo Villarreal o body

"Žlutá ponorka" vedla v průběhu zápasu nad Elche už o dva góly, ale ani to jí na vítězství nestačilo. Předposlední tým soutěže dokázal po bojovném výkonu vyrovnat a získat alespoň bod. Pro Villarreal je remíza 2:2 jednoznačně ztrátou v boji o čtvrté místo.

Překvapí Elche znovu favorita z Villarrealu?

Na klíčové čtvrté místo v LaLize si dělá zálusk i "Žlutá ponorka" z Villarrealu. V tuto chvíli na Sevillu ztrácí a aby udržela kontakt, potřebuje na hřišti Elche naplno bodovat. Předposlední tým soutěže si v prvním zápase na Villarrealu troufl a domů přivezl cennou remízu 0:0. I. tentokrát Elche prahne po bodech, vzhledem k nelichotivé situaci v tabulce je potřebuje jako sůl.

Valencia zabrala a jedinou brankou Wasse porazila Elche.

Nesmírně důležitého vítězství dosáhla Valencia, která v záchranářském souboji udolala Elche 1:0. Nebyl to sice přesvědčivý výkon, ale tři body mají v tuto chvíli mnohem větší váhu. O jedinou branku se postaral už v prvním poločase Daniel Wass.

Mestalla bude dějištěm záchranářského souboje Valencie s Elche

Přímý záchranářský souboj podstoupí Valencia s Elche. Los Che sice budou mít výhodu domácího prostředí stadionu Mestalla, ale v letošním ročníku LaLigy se jim tam zrovna nedaří. Valencia doma uhrála jen dvě výhry a tento žalostně nízký počet se promítá i do současného postavení v tabulce.

Barcelona zvítězila v Elche 2:0, trefili se de Jong a Puig

I bez Lionela Messiho zvládli fotbalisté Barcelony zvítězit na hřišti Elche a pojistit si třetí místo za oběma madridskými velkokluby. Katalánci si vytvořili náskok už v poločase, ale pak dlouho s výsledkem hazardovali, než vstřelil pojistku mladý Puig.

Elche se střetne s Barcelonou, dá zapomenout na rok 2015?

Osmnácté Elche čeká obtížný zápas se slavnou Barcelonou, která mu v roce 2015 uštědřila tři velké debakly. Barcelona má sice v LaLize formu, ale nedávno padla ve finále Supercopy a kdo ví, jestli to na ní nezanechalo následky. Navíc se bude muset obejít bez potrestaného Lionela Messiho.

Elche ztratilo pohodlný náskok a s Realem Valladolid si jen dělí body

Elche ve Valladolidu vedlo, jenže dvougólový náskok promrhalo. Domácí Real zvládl ve druhé půli srovnat krok a nakonec se body dělí.

Valladolid čeká na posily z marodky. Elche na své střelce

Před Elche se otevírá jedinečná šance na to, jak se dostat z pásma sestupu. Jede totiž do Valladolidu a domácí celek je od svého hosta vzdálen jen dva body. Pokud ale chce Elche vyhrát, musí razantně zlepšit svou koncovku.

Getafe po změně stran rozhodlo o vítězství na hřišti Elche

Getafe nakonec zvládlo důležitý souboj na hřišti Elche a domů do Madridu si veze všechny tři body. Nerodily se lehce. Getafe pomohlo až vyloučení Marconeho a góly z kopaček Jaimeho Maty a Ángela Rodrígueze.

U dna tabulky se potkají Elche a Getafe

Místo evropských pohárů bojuje Getafe o přežití a další důležitý zápas ho čeká na hřišti osmnáctého Elche. Jde o přímý souboj o záchranu, byť zejména hostující fanoušci věří, že jejich tým se postupně vyšplhá na mnohem bezpečnější pozice.

Souboj Athleticu s Elche rozhodl jedinou brankou Iker Muniain

Baskický Athletic se dočkal důležité výhry nad Elche, o které ve 25. minutě rozhodl jedinou brankou Iker Muniain. Šancí měli domácí více, ale až do konce zápasu už žádný gól nepadl.

Athletic Bilbao i Elche sehrají zápas o veledůležité body

V Bilbau započne nový rok Elche, které se bude chtít držet co nejdál od sestupových příček. K nim má blízko i baskický celek, takže vzájemný duel je možné vnímat jako záchranářskou bitvu, která jednomu z týmů může výrazně pomoci.

Real v Elche ztratil a ztráta na Atlético se zvýšila

Real Madrid neudržel vedení na hřišti Elche a s týmem, se kterým nikdy v historii neztratil ani bod, tentokrát remizoval 1:1. Hosté udeřili už v prvním poločase gólem Luky Modriće, ale po změně stran srovnal z pokutového kopu Fidel. Bílý balet měl do konce zápasu velkou převahu i několik šancí, ovšem gólově se prosadit už nedokázal.