Elche CF Španělsko - Elche CF - Zprávy

Real Sociedad si proti Elche pojistil páté místo

Na klíčovém pátém místě tabulky zůstane i po tomto víkendu Real Sociedad. Baskický celek porazil zachraňující se Elche 2:0 a na Villarreal má minimálně do nedělního večera čtyřbodový náskok. Elche se na Anoetě dlouhou drželo a přestože už po jedenácti minutách přišlo o vyloučeného Gutiho, poprvé inkasovalo až čtvrthodinu před koncem z kopačky Elustonda, výhru pak pečetil v nastavení Oyarzabal.

Real Sociedad potřebuje napravit poslední selhání, Elche bude tvrdý oříšek

Poslední Elche stále zuby nehty bojuje o záchranu a naštěstí pro něj se mu soupeři zásadně nevzdalují. Problém je, že v pátek večer jede na půdu jasného favorita, který má sám dost velkou motivaci vyhrát.

Elche neproměnilo penaltu, Atlético si veze domů tři body

Atlético přežilo infarktový závěr v Elche a jeho naděje na titul je stále živá. Nechybělo ale málo, aby došlo k dost možná fatálnímu klopýtnutí. Domácí Fidel ale v závěru trefil z penalty jen tyč, takže Atléticu stačil brzký gól Llorenteho na výhru a tři body.

Atlético musí zabrat. Elche sází všechno

Elche si dvakrát v historii dokázalo s Atléticem poradit a teď by se mu podobné překvapení moc hodilo. Celek z provincie Alicante totiž dlouhodobě bojuje o samotné bytí a nebytí v první lize. A tenhle boj zatím prohrává.

Elche zase blíž záchraně. Utkání s Levante rozhodl Lucas Boyé

Velkou nudu na Estadio Manuel Martínez Valero rozčísl jedinou brankou utkání mladý útočník Lucas Boyé, který se trefil po třiceti minutách hry a na jehož gól nedokázalo Levante nijak reagovat.

Elche má jednu z posledních šancí. Přemůže Levante?

Ve Španělsku teprve ve čtvrtek skončilo vložené kolo a to nové, dvaatřicáté, už zase buší na dveře. Otevře ho duel trápícího se Elche, které se zoufale snaží opustit pásmo sestupu, s Levante, jemuž se naopak daří skvěle.

Real Valladolid v závěru srovnal, Elche lituje zahozených šancí

Elche sice dlouho vedlo a už to vypadalo, že konečně zase oslaví tři body, jenže zápas má minimálně 90 minut. A dnes ho až do konce dohrál Real Valladolid, který srovnal krok i výsledek tři minuty před koncem.

Elche svede s Realem Valladolid utkání o pomyslných šest bodů

Ve středu večer se do sebe na Estadio Manuel Martinez Valero pustí dva týmy, které zoufale bojují s časem i vlastní formou. Elche doma hostí Real Valladolid a oba celky potřebují vyhrát, aby se trochu vzdálily od reality sestupu.

Osasuna porazila Elche 2:0 a přiblížila se záchraně

Dva góly do sítě Gazzanigy znamenaly, že důležité tři body zůstaly v Pamploně. Osasuna díky tomu zvýšila náskok na Elche už na jedenáct bodů a je velmi blízko definitivní záchraně. Domácí si rozdělili branky do obou poločasů, nejprve skóroval Barja a po něm si vstřelil vlastní gól González.

Trápící se Elche zkusí štěstí proti poslednímu přemožiteli Villarrealu

Ve Španělsku se rozbíhá trochu překvapivě už 33. kolo a kromě toho, že se odehraje pouze osm duelů, se všechny bez výjimky odehrají v neděli. Mezi prvními týmy, které na sebe narazí, budou domácí Osasuna a hosté z Elche.

Huesca doma zabrala a díky dvěma gólům Mira porazila Elche

Huesca zvládla dokonale zaskočit Elche a doma si pohlídala pohodovou výhru. Především díky dvěma brankám útočníka Rafaela Mira si připisuje tři body a alespoň na pár chvil uniká z pásma sestupu!

Huesca svede s Elche klíčový záchranářský duel

Huesca cítí velkou šanci dostat se aspoň na pár hodin mimo poslední tři příčky. V pátek večer se totiž na její stánek El Alcoraz dostaví podobně trápící se Elche, které má navíc v tabulce jen o dva body víc.

Elche urvalo s Realem Betis aspoň bod

Elche předvedlo, že do druhé ligy se ještě nechystá a že se umí o body správně porvat. Doma sice s Betisem rychle prohrávalo, ale nevzdalo se nakonec si díky trefě Milly zajistilo aspoň bod.

Ve formě hrající Betis cestuje do trápícího se Elche

Real Betis se dostal do poměrně oslnivé formy a musí ho trochu mrzet, že právě teď byli mnozí jeho hráči povoláni, aby plnili reprezentační povinnosti. Na předešlé výkony se pokusí navázat v Elche, Domácí mají naopak problém uchovat si prvoligovou příslušnost.

Getafe v závěru nedalo penaltu a s Elche si rozdělilo body

Getafe doma nepředvedlo zrovna dobrou podívanou a mělo taky kopec smůly. Po brzké brance Milly muselo dotahovat skóre. Povedlo se mu to po hodině hry, jenže v závěru nedalo penaltu.