CD Tenerife Španělsko - CD Tenerife - Zprávy

CD Tenerife - Xerez CD 1:0

Parádní divácká atmosféra a boj na ostří mačety, takový jsem sliboval v předzápasovém preview duel a přesně takovým i zápas mezi nováčky letošního ročníku La Ligy byl. Střetnutí nakonec vyznělo lépe, tedy vítězně, pro domácí mužstvo, které zvítězilo jedinou brankou, o níž se postaral Alfaro.

Preview: CD Tenerife - Xerez CD

Španělská nejvyšší soutěž bude poprvé ve své dlouholeté historii svědkem duelu mezi letošními nováčky soutěže domácím Tenerife a hostujícího Xerezu. Nažhavení fanoušci očekávají parádní souboj, v němž nepůjde jen o prestiž a ukázku síly, ale též o důležité body v boji o udržení se v La Lize.

Espanyol Barcelona - CD Tenerife 2:1

Espanyol porazil v domácím prostředí Tenerife, dvěma góly se o to zasloužil Iván Alonso, který tím tak trochu zastínil aféru jiného forwarda Raúla Tamuda

Preview: Espanyol Barcelona - CD Tenerife

Espanyol hostí v šestém kole nováčka z Tenerife a jeho fanoušci mají důvod ke smutku, jelikož už nikdo ve svém dresu neuvidí Raúla Tamuda.

CD Tenerife - Deportivo La Coruña 0:1

Hlavička Diega Colotta znamenala výhru Deportiva La Coruňa na Tenerife 1:0.

Preview: CD Tenerife - Deportivo La Coruña

Tenerife přivítá na svém hřišti La Coruňu v souboji týmů, které začaly ligu na své poměry velmi slušně. Nováček soutěže se zatím úspěšně snaží zabydlet ve středu tabulky, zatímco Deportivo dokonce útoční na poháry. Devět získaných bodů mu k tomu kvalitní náboje.

Dva góly Benzemy sestřelily Tenerife

Real Madrid vyhrál i v pátém ligovém zápase za sebou. Tenerife statečně vzdorovalo celý první poločas, ovšem začátek druhé půle zlomily zápas v prospěch Bílého baletu dva góly Benzemy.

Preview: Real Madrid - CD Tenerife

Napěchovaný program španělské La Ligy představí ve svém 5. kole souboj vicemistra Realu Madrid a nováčka z Tenerife. Bílý balet se drží těsně za vedoucí Barcelonou a bude chtít svého úhlavního rivala na úkor kanárského týmu přeskoči.

CD Tenerife - Athletic Bilbao 1:0

Athletic prohrál na hřišti Tenerife, a nedosáhl tak na klubový rekord v počtu výher na úvod sezóny. Domácí ovládali zápas od začátku do konce a jen jejich tragická koncovka držela Basky ve hře. Nakonec se ale ostrované přece jen dočkali, když se tři minuty před koncem prosadil Mikel Alonso.

Preview: CD Tenerife - Athletic Bilbao

Athletic cestuje na Kanárské ostrovy, aby se zde pokusil získat čtvrté vítězství v řadě, čímž by zaznamenal nejlepší ligový start v historii. Proti stojí nováček z Tenerife, jenž má zatím na svém kontě tři body a drží se nad sestupovými vodami. Ale je úvod sezóny a jedno kolo může vše změnit...

RCD Mallorca - CD Tenerife 4:0

Souboj dvou ostrovních celků nabídl jednoznačnou partii, jíž dominoval domácí Real Mallorca. Nováčci z Tenerife odjíždějí s nepořízenou a s vědomím, že je tento nulový import naprosto zasloužený.

Preview: RCD Mallorca - CD Tenerife

Nováčka soutěže z Tenerife čeká přetěžký oříšek. V sobotním utkání třetího kola La Primera Division totiž přijíždí na hřiště Realu Mallorca, jehož tvrz ONO Estadi je takřka nedobytná. Domácí letos ještě neprohráli, naposledy bodovali na půdě Villarrealu.

CD Tenerife - CA Osasuna 2:1

Tenerife využilo proti Osasuně početní převahy a díky vítězství 2:1 si zajistilo první body v nové sezóně. Pamplona dohrávala v devíti lidech a i když se Pandianimu podařilo eliminovat úvodní branku Nina, po dalším zásahu Ricarda už síly na zvrat hosté nenašli.

Preview: CD Tenerife - CA Osasuna

Na Tenerife se po sedmi letech vrací Primera División a los snad nemohl být pro ostrovany v tomto směru příznivější. Soupeřem totiž bude Osasuna, která nikdy v historii nedokázala na stadiónu Heliodoro Rodríguez vyhrát. Ani jeden z týmů nezačal ideálně, Pamplona pouze remizovala, Tenerife pak prohrálo na hřišti dalšího nováčka - Realu Zaragoza.

Real Zaragoza - CD Tenerife 1:0

Souboj dvou nováčků byl k vidění na stadiónů La Romareda, kde se domácí Zaragoza utkala s Tenerife. Hosté předvedli velmi slušný výkon a vypracovali si několik gólových šancí, jenže je nedokázali proměnit, za což se v nejvyšší soutěži platí. Ostrované za to zaplatili porážkou, neboť za Zaragozu se v 73. minutě prosadil Arizmendi.