CD Tenerife Španělsko - CD Tenerife - Zprávy

Preview: Racing Santander - CD Tenerife

Racing Santander i Tenerife jsou oba týmy z druhé půlky tabulky, které nejspíše čekají záchranářské práce.

CD Tenerife - Atlético Madrid 1:1

Nenalezl bych mnoho pozitivních komentářů týkajících se hry a výkonu Atlética Madrid střetnuvšího se s Tenerife. Přesto přese všechno nesmím hnedle na úvod nevyzdvihnout báječný výkon bývalého brankáře Realu Valladolid a zároveň velké naděje španělské kopané Sergia Asenja, který nenapodobil své matné spoluhráče a předváděl špičkové zákroky, oplýval jistotou a právě jemu patří největší absolutorium a pochvala.

Preview: CD Tenerife - Atlético Madrid

Hostující trenér Quiqe Sanchez Flores se musí při nedělním zájezdu na Tenerife obejít bez své hlavní opory, Sergia Aguera. Na ostrovech se bude Atletico pokoušet o potvrzení stoupající formy a klidné přezimování.

Getafe CF - CD Tenerife 2:1

Juan Albín vstřelil dvě branky a Getafe tak porazilo svého soupeře ze souostroví Tenerife. Pro domácí to bylo třetí vítězství z posledních čtyř zápasu Primera division.

Preview: Getafe CF - CD Tenerife

Ve španělských končinách patrně nenalezneme nejnevyzpytatelnější fotbalové mužstvo, než madridské Getafe. Jeho nesporné kvality, díky nimž se Azulones prozatím drží v klidném středu tabulky, přilétají prověřit ostrované z Tenerife, prozatím nejlépe se jevícího nováčka.

CD Tenerife - Sporting Gijón 2:1

Houževnaté Tenerife si za svou snahu nakonec vysloužilo plný bodový zisk. V zápase proti silnému Gijonu sice dlouho prohrávalo, ve druhé půli ale zabralo a nakonec se raduje z cenné výhry 2:1.

Preview: CD Tenerife - Sporting Gijón

Brankář Juan Pablo oblékal v minulosti dres Tenerife. Právě před nováčkem soutěže teď varuje své spoluhráče, kteří zažívají vysněný vstup do sezony a spokojeně trůní na sedmé pozici.

Real Valladolid - CD Tenerife 3:3

Real Valladolid nepochopitelně ztratil tři body v zápase proti Tenerife, které během druhého poločasu povstalo z popela a dokázalo odvrátit téměř jasnou porážku. Slovo nepochopitelně možná není na místě, důvodů zejících za pěkným vyrovnáním je hnedle několik - špatná obrana domácích, zbytečná blaženost domácích hráčů při stavu 3:0, ale také bojovnost a odhodlanost hostujících hráčů, kteří si bod nakonec zasloužili a v závěru dokonce sahali po vítězství.

Preview: Real Valladolid - CD Tenerife

Ač máme stále jen listopad a konec sezóny je v nedohlednu, vzájemné střetnutí domácího Realu Valladolid s nováčkem soutěže z Tenerife by mohlo hodně napovědět, jaké jsou šance obou týmů na udržení se v nejvyšší soutěži. I proto k tomuto klání přistupují obě mužstva s potřebnou obezřetností.

CD Tenerife - Sevilla FC 1:2

Fotbalistům Sevilly se povedlo bez úhony přečkat závěrečný nápor domácích a osmým vítězstvím v sezoně si tak upevnili třetí pozici v Primera División.

Preview: CD Tenerife - Sevilla FC

Záložník domácího celku Daniel Kome je přesvědčen, že jeho tým může na stadionu Heliodora Rodrmgueze Lopeze zaskočit jasného favorita ze Sevilly.

CD Tenerife - Málaga CF 2:2

Fotbalisté Málagy zachránili takřka ztracený zápas na půdě Tenerife. Prohrávali totiž už o dva góly a s jejich nadějemi to nevypadalo nejlépe. Ještě do přestávky však dokázali skóre lehce zkorigovat a ve druhé půli pak vyrovnat na konečných 2:2.

Preview: CD Tenerife - Málaga CF

Klíčovost tohoto duelu snad nejde popsat na prstech jedné ruky. Nováček soutěže Tenerife přivítá v důležitém zápase Málagu a nepůjde o nic jiného, než body důležité k udržení se ve výsostných španělských vodách.

Villarreal CF - CD Tenerife 5:0

Nejhorší představy kouče Tenerife se vyplnily do posledního puntíku. Obrozený Villarreal totiž našel ztracenou střeleckou formu a pětibrankovým přídělem vypráskal ostrovany z trávníku.

Preview: Villarreal CF - CD Tenerife

Není pravdou, že tato sobota nabízí to nejlepší z La Ligy. I vzájemné střetnutí Villarrealu s Tenerife nám nabízí zajímavou zápletku, známé i neznámé postavy kopané, ale také, přejme si, atraktivní podívanou. Dnes odpoledne se nám může splnit skromné přání, anebo také ne. O to v kopané nejen a právě ve Španělsku jde.