ŠKF Sereď Slovensko - ŠKF Sereď - Zprávy

MŠK Žilina - ŠKF Sereď 1:2

V Žiline sa papierové predpoklady nenaplnili: domáci MŠK podľahol v skupine o titul nováčikovi zo Serede o gól 1:2 (0:1).

Preview: MŠK Žilina - ŠKF Sereď

V ďalšom kole nadstavbovej časti Fortunaligy sa v skupine o titul stretnú MŠK Žilina a ŠKF iClinic Sereď.

ŠKF Sereď - DAC Dunajská Streda 0:5

Vo fortunaligovej nadstavbovej skupine o titul vyhral FK DAC Dunajská Streda na pôde Serede vysoko 5:0 (3:0).

Preview: ŠKF Sereď - DAC Dunajská Streda

V 26. kole Fortunaligy v skupine o titul narazia na seba domáci ŠKF iClinic Sereď a DAC Dunajská Streda.

ŠKF Sereď - MFK Ružomberok 0:1

MFK Ružomberok zvíťazil v treťom nadstavbovom kole na pôde nováčika zo Serede tesne 1:0 (0:0). Veľké zmeny v tabuľke to však neznamená.

Preview: ŠKF Sereď - MFK Ružomberok

Tretie nadstavbové kolo Fortunaligy v skupine o titul spojí ŠKF iClinic Sereď a MFK Ružomberok.

Zemplín Michalovce - ŠKF Sereď 2:0

V druhom kole nadstavbovej časti Fortunaligy v skupine o titul zvíťazil MFK Zemplín Michalovce nad ŠKF iClinic Sereď 2:0, keď oba góly padli ešte do polčasu.

Preview: Zemplín Michalovce - ŠKF Sereď

Reprezentačná prestávka je za nami, cez víkend tak bude na programe ďalšie kolo nadstavbovej časti Fortunaligy. MFK Zemplín Michalovce privítajú v skupine o titul ŠKF iClinic Sereď.

ŠKF Sereď - Slovan Bratislava 1:4

Na trávniku Serede sa prekvapenie nekonalo. V prvom nadstavbovom kole v skupine o titul podľahol ŠKF iClinic bratislavskému Slovanu a zároveň lídrovi tabuľky vysoko 1:4 (0:2).

Preview: ŠKF Sereď - Slovan Bratislava

Vo Fortunalige štartuje nadstavbová časť. V skupine o titul privíta ŠKF iClinic Sereď vedúci celok tabuľky ŠK Slovan Bratislava.

ŠKF Sereď - Spartak Trnava 3:1

V zápase 22. kola Fortunaligy a zároveň v dueli o poslednú miestenku v nadstavbovej skupine o titul zvíťazil domáci ŠKF iClinic Sereď nad Spartakom Trnava 3:1. A to bol stav do polčasu ešte bezgólový.

Preview: ŠKF Sereď - Spartak Trnava

Nesmierne dôležitý zápas čaká v 22. kole Fortunaligy nováčika ŠKF iClinic Sereď, ktorý na štadióne Myjavy bude hostiť Spartak Trnava.

FC Nitra - ŠKF Sereď 0:2

V súboji o nadstavbovú prvú šestku sa Nitra nepochlapila. V domácom dueli ťahala za kratší povraz, keď celku ŠKF iClinic Sereď podľahla 0:2.

Preview: FC Nitra - ŠKF Sereď

V zápase 21. kola Fortunaligy medzi domácim FC Nitra a ŠKF iClinic Sereď pôjde o veľa. Hrá sa o účasť v prvej nadstavbovej šestke.

ŠKF Sereď - Slovan Bratislava 0:1

V druhom jarnom kole sa v Seredi prekvapenie neudialo a Slovan vyhral 1:0 gólom Šporara. Jeho náskok na čele tabuľky sa tak zvýšil na 14 bodov.