ŠKF Sereď Slovensko - ŠKF Sereď - Zprávy

ŠKF Sereď - MFK Ružomberok 3:1

Len druhú prehru v sezóne utrpel Ružomberok proti Seredi. Nečakaný výsledok prišiel o to šokujúcejšie, že hostia po prvom polčase vyhrávali. Ale vedenie neudržali a Sereď triumfovala otočkou tromi gólmi.

Preview: ŠKF Sereď - MFK Ružomberok

Druhá polovica Fortuna ligy zastihne v dueli Sereď s Ružomberkom. Kým nováčik strieda horšie zápasy s výhrami, hostia chcú natiahnuť peknú sériu bez prehry.

Spartak Trnava - ŠKF Sereď 2:1

S odretými ušami zvládla dohrávku 11. kola Trnava proti nováčikovi zo Serede. Majster v prvom polčase prehrával, ale napokon dokonal obrat po zmene strán.

Preview: Spartak Trnava - ŠKF Sereď

Nôž na krku má v ligovom pelotóne majster z Trnavy, ktorý po vypustení zápasov kvôli Európskej lige trčí na chvoste tabuľky. Už len jeden bod ho delí od posledného miesta, takže doma proti Seredi jednoznačne musí vyhrať.

ŠKF Sereď - FC Nitra 2:1

V desiatom kole na štadióne v Nitre hostil de iure domáci ŠKF iClinic Sereď de facto domáci FC Nitra.

Preview: ŠKF Sereď - FC Nitra

V jubilejnom, desiatom kolo Fortunaligy privíta nováčik súťaže ŠKF iClinic Sereď FC Nitra. Domáci naposledy podľahli na Slovane 1:2, Nitra v dohrávke prvého kola zdolala kvalitný Trenčín rovnakým pomerom - 2:1.

Slovan Bratislava - ŠKF Sereď 2:1

V deviatom kole najvyššej slovenskej súťaže sa líder tabuľky ŠK Slovan Bratislava natrápil s nováčikom ŠKF iClinic Sereď a zdolal ho iba tesne 2:1 (2:1).

Preview: Slovan Bratislava - ŠKF Sereď

Slovenský tím s najvyššími ambíciami ŠK Slovan Bratislava privíta v sobotu podvečer na svojom trávniku nováčika ŠKF iClinic Sereď.

ŠKF Sereď - Zemplín Michalovce 2:1

Nováčik Fortunaligy ŠKF iClinic Sereď otočil nepriaznivý polčasový stav a posledný celok tabuľky zdolal na svojej tráve 2:1 (0:1).

Preview: ŠKF Sereď - Zemplín Michalovce

Ôsme kolo Fortunaligy spojí nováčika súťaže ŠKF iClinic Sereď a MFK Zemplín Michalovce. Sereď naposledy vybuchla v Dunajskej Strede 0:5, Zemplín zaznamenal prvú výhru nad Podbrezovou pomerom 2:0.

DAC Dunajská Streda - ŠKF Sereď 5:0

V siedmom kole Fortunaligy potvrdil DAC Dunajská Streda úlohu favorita a nováčika ŠKF iClinic Sereď zdolal vysoko 5:0 (3:0).

Preview: DAC Dunajská Streda - ŠKF Sereď

Siedme ligové kolo je zároveň posledným pred prvou reprezentačnou prestávkou v sezóne 2018/19. DAC Dunajská Streda privíta ŠKF iClinic Sereď.

ŠKF Sereď - Železiarne Podbrezová 1:2

Nováčik súťaže ŠKF iClinic Sereď neudržal v šiestom kole jednogólové vedenie po prvom polčase a hosťom z Podbrezovej podľahol 1:2 (1:0).

Preview: ŠKF Sereď - Železiarne Podbrezová

Šieste kolo Fortunaligy spojí nováčika súťaže ŠKF iClinic Sereď a FK Železiarne Podbrezová.

MŠK Žilina - ŠKF Sereď 2:1

MŠK Žilina zdolala nováčika zo Serede gólom v samom závere 2:1 (0:0). Spestrením duelu bol výpadok umelého osvetlenia na štadióne pod Dubňom.