Heracles Almelo Nizozemsko - Heracles Almelo - Zprávy

Heracles Almelo - SBV Vitesse 0:0

Heracles Almelo ukončil po dvou zápasech čekání na bodový zisk, a to domácí remízou s Vitesse Arnhem. Hosté díky remíze v Almelo poskočili na 13. pozici a nadále pokračují ve svém tažení, když za poslední tři utkání získali sedm bodů.

Preview: Heracles Almelo - SBV Vitesse

Vitesse Arnhem zajíždí v 10. kole do Almela, kde se střetne s tamním Heraclesem. Domácí poslední tři zápasy ze čtyř prohráli a spadli na desátou pozici, Vitesse naopak dvakrát za sebou vyhrálo a na sobotního soupeře ztrácí čtyři body.

FC Utrecht - Heracles Almelo 2:0

Fotbalista domácího mužstva Cedric van der Gun si zpříjemnil svůj první start v barvách Utrechtu brankou. Svým gólem zvyšoval na 2:0 a podílel se na zisku tří bodů pro svůj celek.

Preview: FC Utrecht - Heracles Almelo

Souboj dvou skorosousedů v tabulce uvidí diváci v Utrechtu, kam zavítá Heracles.

Heracles Almelo - AFC Ajax 1:3

Dvě branky Klaas Jana Huntelaara pomohly Ajaxu k první výhře na půdě soupeře v této sezoně. Heracles však dohrával zápas bez vyloučeného Bergha.

Preview: Heracles Almelo - AFC Ajax

Fotbalisté Ajaxu pocestují do Heraclesu bez útočníka Daria Cvitaniche. Ten si v 11. minutě utkání s Nijmegenem poranil kolenní šlachu a bude na nějaký čas mimo hru.

Everton zničil Den Haag

Roli favorita splnil Heracles dokonale. Díky famóznímu výkonu Evertona, jemuž se nedávno narodil potomek, sestřelil nováčka z Haagu třemi brankami a slovenskému zadákovi Horváthovi dovolil jen v úplném závěru korigovat. Po prohře s Twente se tak možná Almelo opět naladilo na neporazitelnou vlnu.

Preview: Heracles Almelo - ADO Den Haag

Páteční předehrávka nizozemské Eredivisie nabídne zápas mezi Heraclesem Almelo a ADO Den Haag. Domácí v minulém kole utrpěli první porážku v sezoně, ale přestože teprve poprvé ztratili všechny body, v tabulce jsou až jedenáctí s devíti body. Den Haag má o bod více, stejně jako o vstřelenou branku. S deseti body je osmý.

FC Twente - Heracles Almelo 2:0

První porážky v letošní sezóně se dočkali fotbalisté Heraclesu, kteří vinou nezvládnutého závěru nestačili na Twente a podlehli mu 0:2.

Preview: FC Twente - Heracles Almelo

Twente přivítá v šestém kole Eredivisie Heracles Almelo a půjde o boj dvou tabulkových soupeřů. Heracles je šestý s devíti body, Twente má o bod méně a je osmé. Trenér domácích Steve McClaren si je vědom kvality soupeře a volá po větší soudržnosti.

Čech Schulmeister pečetil výhru Almela nad Rodou

Za báječné kulisy na Polman Stadium Heracles Almelo po třech remízách v řadě konečně urval tři body. Stalo se tak v duelu s tápající Rodou, přičemž se pod výsledek 2:0 výraznou měrou podepsali i čeští legionáři Bajer se Schulmeisterem.

Preview: Heracles Almelo - Roda JC

Kouč domácího celku Gert Heerkes před tímto důležitým střetnutím požádal místní fanoušky o maximální podporu v sobotním zápase proti Rodě, v němž se svým týmem uspět.

NEC Nijmegen - Heracles Almelo 1:1

Heracles Almelo si nakonec ze zápasu 4. kola s Nijmegenem odváží bod za remízu 1:1. Tu hostům zajistil až v posledních minutách Everton Ramos da Silva, když odpovídal na branku střídajícího Joela Tshibamby ze 74. minuty. Tshibamba toho ale za své působení na hřišti stihl ještě více. Do hry naskočil v 63. minutě a o devět minut později obdržel žlutou kartu. O minutu později vstřelil branku, jenomže za dalších pár sekund byl vyloučen.

Preview: NEC Nijmegen - Heracles Almelo

Ve 4. kole nizozemské Eredivise na sebe na stadionu de Goffert narazí domácí Nijmegen a Heracles Almelo. Obě mužstva nevstoupila do sezony úplně špatně. Domácí již zažili ve třech zápasech všechny možné konce a mají na svém kontě 4 body a jsou jedenáctí. Heracles ještě neprohrál a s pěti body je osmý.

Groningen celou dobu bránil, pak ale udeřil

Do sobotního utkání bez ztráty kytičky procházel Nijmegen novým ročníkem Eredivisie. Zaváhal až po přijetí na půdu silného Heraclesu Almelo, kde hrál nerozhodně 1:1.