Heracles Almelo Nizozemsko - Heracles Almelo - Zprávy

Preview: Heracles Almelo - PSV Eindhoven

V roli jasného favorita zavítá do Almela PSV Eindhoven, který si v minulém kole patřičně pozvedl sebevědomí vysokým vítězstvím. Stejný rozdílem však překvapivě triumfovat i Heracles, který si tak velmi pomohl v boji o záchranu.

Heracles Almelo - NAC Breda 4:0

Jednoznačné utkání bylo k vidění v Almelu, kde si domácí Heracles a spřehledem poradil s favorizovanou Bredou 4:0.

Preview: Heracles Almelo - NAC Breda

Heracles v minulém kole dostal výprask od Feyenoordu, dnes se bude chtít přes vlastními fanoušky rehabilitovat. Čtrnáctý tým Eredivisie hostí Bredu a vzhledem k hrozícímu sestupu chce bodovat. Hosté ale jsou papírovými favority, bojují o play-off Poháru UEFA.

Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo 5:1

Domácí Feyenoord jednoznačně ukázal, že to s útokem na evropské poháry myslí stále vážně a doma rozstřílel Heracles 5:1.

Preview: Feyenoord Rotterdam - Heracles Almelo

Dalším zápasem 30. kola Eredivisie bude střetnutí mezi domácím Feyenoordem Rotterdam a hostujícím Heraclesem Almelo.

Heracles Almelo - SC Heerenveen 1:1

Heerenveen po prohře na De Graafchapu podruhé zaváhal. Tentokrát na hřišti Heraclesu Almelo, kde nezvládl závěr zápasu a pouze remizoval 1:1.

Preview: Heracles Almelo - SC Heerenveen

Dalším zápasem 29. kola nejvyšší holandské soutěže bude souboj mezi domácím Heraclesem Almelo a ambiciózním Heerenveenem.

Sparta Rotterdam - Heracles Almelo 1:0

Rotterdam si připsal veledůležité vítězství proti Heraclesu, díky kterému se právě na dnešního soupeře bodově dotáhl, a i přes nedělní úspěch Rody zůstane na nesestupové příčce.

Preview: Sparta Rotterdam - Heracles Almelo

Důležitý zápas v boji o záchranu čeká Spartu Rotterdam, která v utkání 28. kola holandské nejvyšší soutěže přivítá na svém stadionu tým českého legionáře Vojtěcha Schulmeistera, tedy hostující Heracles Almelo.

Heracles Almelo - FC Volendam 1:1

Volendam odmítl výhru nad Heraclesem. Hosté vedli od 70. minuty 1:0 zásluhou Platjeho, ovšem tři minuty před koncem hrací doby vyrovnal Jan Wuytens.

Preview: Heracles Almelo - FC Volendam

Dalším utkáním 27. kola holandské Eredivisie bude souboj mezi domácím Heraclesem Almelo a hostujícím nováčkem z Volendamu.

BV De Graafschap - Heracles Almelo 1:0

Menší řekvapení se zrodilo v De Graafschapu, kde domácí dokázali zdolat hostující Heracles a ukázali, že rozhodně nechtějí o soutěž níže.

Preview: BV De Graafschap - Heracles Almelo

Další zajímavý souboj 26. kola Eredivisie si pro nás přichystal sestupem ohrožený De Graafschap, který na svém hřišti přivítá tým českých legionářů Vojtěcha Schulmeistera a Lukáše Bajera - Heracles Almelo.

Willem II - Heracles Almelo 0:3

Everton Ramos Da Silva dvěma rychlými brankami ve druhém poločase rozhodl o výhře Heraclesu na hřišti Willemu II. V poslední minutě vítězství hostů z pokutového kopu pojistil Ricky van den Bergh.

Preview: Willem II - Heracles Almelo

Tilburg přivítá souboj celků s otřesnou formou. Jak Willem II, tak Heracles vyhrály v posledních deseti ligových zápasech jediné. Ani jeden z nich tak nemá nic jistého a bude se hrát o velmi důležité body.