SC Freiburg Německo - SC Freiburg - Zprávy

Preview: VfL Bochum - SC Freiburg

Souboj dvou celků s nejhorší formou v Bundeslize, tak by se dal charakterizovat sobotní duel Bochumi s Freiburgem. Bochum nezískala ani bod poslední tři utkání, Freiburg dokonce již čtyři kola po sobě. Není tak divu, že se domácí krčí na 14. místě tabulky o bod před právě 17. Freiburgem.

SC Freiburg - TSG Hoffenheim 0:1

Hoffenheim na třetí pokus v historii dokázal bodovat na hřišti Freiburgu a hned z toho jsou tři body. TSG ovládlo první půli, na jejímž konci vstřelil Maicosuel jediný gól zápasu, a po změně stran již si výsledek pohlídalo, díky čemuž se posunulo na pátou příčku.

Preview: SC Freiburg - TSG Hoffenheim

V nedělní dohrávce 11. kola Bundesligy se spolu střetnou SC Freiburg s TSG 1899 Hoffenheim. Domácím se poslední dobou vůbec nedaří, prohráli tři ligové duely v řadě a nyní je čeká doma těžký soupeř z Hoffenheimu. Tomu se nepovedl vstup do soutěže, avšak pomalu ale jistě šilhá po vyšších patrech tabulky a Freiburg by mohl být dobrý odrazový můstek.

1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg 3:0

Mainz si, jak napovídá samotný výsledek, hladce poradil s Freiburgem, drží domácí neporazitelnost a posunul se na sedmou příčku. Velkou zásluhu na tom má dvougólový střelec Hoogland, druhý v pořadí je Andreas Ivanschitz - rakouský fotbalista jeden gól dal, na jeden přihrál a v tabulce kanonýrů se s pěti góly osamostatnil na třetí pozici.

Preview: 1. FSV Mainz 05 - SC Freiburg

Mainz přivítá Freiburg a vše slibuje zajímavé utkání - domácí jsou silnější doma, hosté naopak venku. Vyhrát tedy budou chtít určitě obě družstva a už to slibuje zajímavou zápletku.

SC Freiburg - Bayern Mnichov 1:2

Bayern konečně vstřelil gól, a přesto, že jen jeden jedinný, odváží si z Freiburgu první tři body po dlouhých třech zápasech. Müllerovu branku z konce prvního poločasu ještě v půli druhé podpořil domácí Cha a Mnichovským tak nepřišlo draho ani závěrečné Reisigerovo snížení. Hosté tak vystoupali o tři místa nahoru na páté místo, domácí po těsné prohře zatím zůstávají desátí

Preview: SC Freiburg - Bayern Mnichov

Návštěva Mnichova ve Freiburgu bz se na první i na druhý pohled vždy měla zdát jasnou záležitostí, nejinak by tomu mělo být i dnes. Situace je ovšem kompikovanější, zatímco domácí si zatím vedou nadmíru solidně, s deseti body jim patří desátá příčka a před čtrnácti dny dokonce doma poprvé po letech vyhráli, hostující velkoklub zažívá hlubokou krizi. <

Hannover 96 - SC Freiburg 5:2

Freiburg po dvou zápasech, ve kterých udržel nulu a své soupeře deklasoval, tentokrát narazil a z Hannoveru si odvezl vysokou porážku 2:5. Domácí si tak připsali první domácí výhru v této sezóně a skok do středu tabulky jim jistě přidá na psychice.

Preview: Hannover 96 - SC Freiburg

Freiburg své poslední dva soupeře deklasoval a jede jako tank, v Hannoveru, kam nováček ligy zajíždí tentokrát, si tak na něj budou dávat sakramentský pozor. Navíc domácí tým vyhrál zatím jen jedinkrát a potřebuje body jako sůl.

SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach 3:0

Freiburg proti Mönchengladbachu ukořistil první domácí vítězství sezony. Domácí zcela ovládli první půli, v druhé už to nebylo úplně ono, hosté se ale nakonec zmohli pouze na plané šance a Freiburg tak nakonec předčil Gladbach ve všech směrech a zaslouženě si připsal vysoké vítězství. Právě Borussia se pomalu, ale jistě začíná propadat do krize, již v týdnu byla na domácím hřiti vyřazena z poháru druholigových Duisburgem.

Preview: SC Freiburg - Borussia Mönchengladbach

Nedělní dohrávka šestého kola německé bundesligy nám nabídne další zajímavé ukání - Freiburgu se zatím nadmíru daří venku, doma však jen prohrává, v lepším případě remizuje - z venku si Sport-Club dovezl skalpy silného Schalke 04 a v posledním kole i jeden čtyřgólový ze hřiště Herthy BSC. Na druhé straně Mönchengladbch sice do sezony vstoupil dobře, poslední dvě utkání však nezvládl, na hřišti Freiburgu bude proto jistě usilovat o tři body.

Hertha BSC - SC Freiburg 0:4

Freiburg spráskal doma v Berlíně tápající Herthu a ta spadla až na úplné dno ligové tabulky. Domácí už v poločase prohrávali 0:3 a zkázu dokonal po přestávce Banović. SC Freiburg si tak připsalo další vítězství, dalí z půdy soupeře a obsadilo 11. příčku.

Preview: Hertha BSC - SC Freiburg

Berlínská Hertha potřebuje co nejdříve zabrat, neboť je na tom zatím výsledkově hodně bledě a po sobotních zápasech šestého kola dokonce zaujímá poslední místo. Soupeřem jí tentokrát bude Freiburg, kterému se sice poslední vystoupení nepovedlo, ale už předtím prokázal své nesporné kvality.

SC Freiburg - Eintracht Frankfurt 0:2

Vítězstvím ve Freiburgu potvrdil Frankfurt svůj skvělý vstup do sezony, byť obě branky přišly až v samotném závěru utkání, kdy rozhodla chyba obrany domácích.

Preview: SC Freiburg - Eintracht Frankfurt

Šokující výhrou na Schalke povzbuzený tým Freiburgu bude chtít naplno předvést své umění i na domácí půdě, v pátém kole ale přivítá Eintracht Frankfurt, který dosud nepoznal hořkost porážky a dokázal i třeba vyhrát v Brémách.