SC Freiburg Německo - SC Freiburg - Zprávy

Bayern se hodně nadřel, díky Robbenovi nakonec poráží Freiburg

O záchranu bojující Freiburg statečně bojoval na půdě vedoucího celku tabulky Bayernu Mnichov. Senzačně se ujal v první půli vedení 1:0 a až do 76. minuty hájil těsně vedení. Pak se ovšem rozjel nizozemský bombardér Arjen Robben. Nejprve se parádně trefil z přímého kopu a o pár chvil později proměnil penaltu, čímž zařídil domácím povinné vítězství.

Preview: Bayern Mnichov - SC Freiburg

Zajímavým střetnutím 26. kola Bundesligy bude duel Bayernu Mnichov s SC Freiburgem. Bayern vedl před začátkem kola ligu, zatímco Freiburg se nachází na opačném pólu tabulky a patří mu až předposledné příčka. Přesto tento zápas nemusí mít tak jednoznačný průběh, jak většina lidí očekává.

SC Freiburg - Hannover 96 1:2

Freiburg proti Hannoveru sice přerušil svoji nemohoucnost v zakončení a po šesti domácích zápasech bez branky se zase jednou trefil, jinak ale mají co slavit hosté, kteří po třinácti zápasech konečně vyhráli a pozici nejzoufalejšího týmu ligy přenechali právě dnešnímu soupeři, kterého také o skóre přeskočili v tabulce.

Preview: SC Freiburg - Hannover 96

Souboj dvou nejhorších bundesligových týmů uvidí diváci na Badenova-Stadion. Na hřiště trápícího se Freiburgu přijede mimořádně trápící se Hannover, jenž nezadržitelně směřuje o soutěž níž.

Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg 1:1

Gladbach v domácí partii proti Freiburgu potvrzoval roli favorita a svého soupeře tlačil, hosté se však z ojedinělé situace dostali do vedení. Borussia pak poměrně brzy vyrovnala a hnala se za vítězstvím, od toho jí ale dělila špatná efektivita v zakončení.

Preview: Borussia Mönchengladbach - SC Freiburg

V sobotní odpoledne se v rámci 24. kola Bundesligy střetnou v Borussia-Park domácí Borussia M'gladbach a SC Freiburg. Mönchengladbach se nachází v klidném středu tabulky, zatímco hosté z Freiburgu jsou namočení v sestupové zóně a tudíž lehkým favoritem jsou domácí, ale hráči Freiburgu mají velkou motivaci a rozhodně nepřijeli do Gladbachu na výlet.

SC Freiburg - Hertha BSC 0:3

Hertha je zpět!!! Berlínský tým dnes rapidně zvýšil své akcie v boji o přežití, když na hřišti konkurenčního Freiburgu zvítězil přesvědčivě 3:0. Vděčit za to může především jisté obraně a ofenzivnímu triu Raffael, Ramos, Cícero, které zrežírovalo všechny branky.

Preview: SC Freiburg - Hertha BSC

Vyhrocený boj o záchranu, střetnutí nejslabšího domácího celku s nejhorším týmem na soupeřových hřištích. Toť stručná, přesto vše říkající charakteristika zápasu mezi Freiburgem a Herthou, v němž může oba týmy uspokojit jen jediné a sice vítězství.

Eintracht Frankfurt - SC Freiburg 2:1

Frankfurt se i po tomto kole drží na sedmé příčce a nadále může snít o evropských pohárech. Dnes sice Eintracht nezačal proti nováčkovi z Freiburgu dobře, druhá půle ale patřila takřka výhradně jemu a brankou v úplném závěru nakonec vyhrál 2:1.

Preview: Eintracht Frankfurt - SC Freiburg

Freiburg se už nějaký ten pátek topí v krizi a zatím jen díky ztrátám konkurentů v boji o záchranu se nepropadl do sestupových bažin. Loňského vítěze druhé ligy navíc nečeká nic snadného ani v tomto kole, ve své aréně na něj totiž čeká sedmý Frankfurt.

SC Freiburg - Schalke 04 0:0

Schalke na cizím hřišti znovu jen remizovalo a momentálně ztrácí na vedoucí duo tři body. Königsblauen museli především v první půli čelit nebojácnému výkonu domácích, ve druhém poločase ale měli znatelnou převahu a za bezbrankový výsledek tak může být rád spíše Freiburg.

Preview: SC Freiburg - Schalke 04

Jakterak nečekal nikdo podzimní výhru Freiburg na Schalke, tak asi jen málokdo bude očekávat tu sobotní. Schalke přijíždí ve skvělé formě do Bádenska, kde už nesmí zaváhat.

Bayer Leverkusen - SC Freiburg 3:1

Leverkusen si třemi góly poradil s Freiburgem a udržel se tak na čele nejvyšší německé soutěže. Naopak Freiburg se ze záchranářské šlamastyky nevymotal.

Preview: Bayer Leverkusen - SC Freiburg

Dva týmy se zcela odlišnými starostmi a dva týmy zcela odlišným postavením se setkají v BayAreně. Freiburg bojující o přežití jede na hřiště neporaženého Leverkusenu.

SC Freiburg - VfB Stuttgart 0:1

Freiburg nedokázal na Stuttgart v bádensko-württemberském derby najít recept a i přes zlepšený herní projev prohrál před vlastními fanoušky, zatímco Stuttgart si připsal druhé jarní vítězství.