RB Lipsko Německo - RB Lipsko - Zprávy

RB Lipsko - 1. FC Köln 1:2

Köln překvapivě vyhrál v Lipsku a statečně bojuje o udržení v nejvyšší německé soutěži. Na jistotu setrvání mezi německou elitou nyní Köln ztrácí osm bodů.

Preview: RB Lipsko - 1. FC Köln

Köln v Lipsku zabojuje o bodové dotažení předposledního Hamburku. Lipsko má motivaci v podobě faktu, že pokud získá tři body, posune se na příčky, které zajišťují Ligu mistrů.

Neapol porazila Lipsko, ale na postup to nestačilo

Lipsko doma prohrálo s Neapolí, které nedalo ani jednu branku. Italové naopak hráli velmi solidně a v prvním poločase jim svitla naděje díky trefě Piotra Zielińskiho. Čtyři minuty před koncem se ještě o drama pokusil Lorenzo Insigne, ale hostům zkrátka jeden gól chyběl. Po skvělém prvním utkání tak postupuje šťastnější Lipsko.

Eintracht Frankfurt - RB Lipsko 2:1

Pondělní bundesligová dohrávka přinesla souboj dvou týmů z čela tabulky. Zatímco ale to, že se budou v horních pozicích ligy pohybovat fotbalisté Lipska, se po jejich skvělé první sezoně mezi německou elitou všeobecně čekalo, dosavadní skvělé výsledky Eintrachtu jsou tak trochu překvapením.

Lipsko doma hlídá pohodlný náskok proti Neapoli

Lipsko si doma hýčká luxusní náskok proti italské Neapoli, která se už minule prezentovala hodně odevzdaným dojmem. Dokáže tým italského trenéra Sarriho přeci jen adekvátně reagovat, nebo si domácí hráči postup do další fáze pohlídají?

Preview: Eintracht Frankfurt - RB Lipsko

Atraktivní dohrávkou bude zakončeno třiadvacáté kolo německé nejvyšší soutěže. Eintracht Frankfurt doma hostí RB Lipsko a ve hře bude hodně, půjde o body důležité v boji o Ligu mistrů...

Neapol doma proti Lipsku selhala a do odvety půjde s dvougólovou ztrátou

Jeden z nejlepších výkonů dosavadní sezony si hráči RB Lipska schovali na stadion San Paolo, kde si v prvním vyřazovacím kole Evropské ligy vyšlápli na domácí Neapol a po výhře 3:1 se před druhým zápasem na německé půdě ocitají v roli jasného favorita na postup. Vedení se přitom v úvodu druhé půle ujal lídr italské Serie A, jenže pak už úřadovali pouze hosté, a to především skrze Tima Wernera, autora dvou branek, mezi něž se ještě vklínil zásah Brumy.

Lipsko se v Neapoli pokusí prolomit domácí pevnost

Neapoli se zatím daří odrážet ataky Juventusu Turín a v Serii A jí patří první místo. Italský celek narazí ve vyřazovací fázi na silného konkurenta, který sice v Evropské lize působí teprve chvíli, ale již stihl vystrašit řadu favoritů.

RB Lipsko - FC Augsburg 2:0

O titulu pro Bayern už je zřejmě rozhodnuto, o další pořadí však bundesligové celky svádějí velmi vyrovnané boje. Jedním z týmům, který bude chtít zabojovat o celkové druhé místo hned za mnichovským gigantem, je pochopitelně obhájce tohoto umístění z minulé sezony.

Preview: RB Lipsko - FC Augsburg

Owen Hargreaves. Tak zní jméno posledního anglického hráče, jenž se gólově prosadil v Bundeslize. Tenhle fakt byl pravdou ještě do minulého týdne, teď už dále neplatí. O tenhle primát totiž slavného středopolaře Bayernu Mnichov připravil Ademola Lookman.

Borussia Mönchengladbach - RB Lipsko 0:1

Dlouho to vypadalo, že Borussia-Park uvidí bezbrankovou remízu. Jenže v předposlední minutě řádné hrací doby vystřelil Ademola Lookman a zjistil hostujícímu celku tři body.

Preview: Borussia Mönchengladbach - RB Lipsko

Ač mají oba celky v kádru kvalitní ofenzivní fotbalisty, nikdy se nestalo, že by jejich vzájemné střetnutí přineslo gólové hody. To však neznamená, že by nemohly příjít zrovna v sobotu, 3. února 2018.

RB Lipsko - Hamburger SV 1:1

RB Lipsko sice začalo doma proti HSV dobře, ale nakonec z toho byla jen remíza. Pro domácí ztráta, pro hosty třeba odrazový můstek k lepším výkonům pod novým trenérem Berndem Hollerbachem.

Preview: RB Lipsko - Hamburger SV

Hamburk se opět dostává do potíží a nutně potřebuje sbírat body. V Red Bull Areně však Lipsko prohrálo jeden jediný zápas. A to ještě velmi smolně.

SC Freiburg - RB Lipsko 2:1

Freiburg dokázal překvapit favorita a ačkoli s Lipskem prohrával, nakonec mohl před vlastními fanoušky slavit výhru! Jako první se sice prosadil hostující Timo Werner, jenže o pár chvil později domácí góly Haberera s Kochem v rozmezí čtyř minut otočili skóre zápasu.