Arminia Bielefeld Německo - Arminia Bielefeld - Zprávy

Arminia neudržela dvoubrankový náskok a s Wolfsburgem remizovala

Předposlední Arminia Bielefeld dokázala potrápit favorizovaný Wolfsburg, ale porazit ho nezvládla. Přestože ještě po hodině hry vedla o dva góly nakonec remizovala 2:2. Na branky Okugawy a Klose totiž odpověděli slepenými góly Weghorst a starší z bratrů Nmechových Lukas.

Protáhne trenér Kohfeldt svou krátkou sérii výher? Jeho Wolfsburg zavítá na půdu Bielefeldu

Na jakýchsi dvou vlnách surfovali v letošním ročníku fotbalisté Wolfsburgu. Zkraje chytili tu velkou, v Bundeslize postupně uzmuli čtyři výhry v řadě a obsadili v tabulce na čas dokonce příčku nejvyšší. Jenže velký proud následně vystřídal ten slabší. Před reprezentační přestávkou však Vlci jako by znovu nabírali silný vítr do plachet a v trendu by rádi pokračovali i proti Bielefeldu.

Zápas Stuttgartu s Bielefeldem dopadnul lépe pro hosty

Ani jednomu z týmů se v posledních týdnech zrovna dvakrát nedařilo, a tak nutně potřebovaly zlomit nedobrou sérii. Oba vypadly z DFB-Pokalu a oba před týdnem nestačily na Augsburg, resp. na Mainz. Není divu, že tohle vyrovnané klání rozhodla jedna jediná trefa.

Stuttgart se utká v zápase dvou týmů ze spodní části tabulky z Bielefeldem

Stuttgart, který nezažívá příliš dobré období, se v sobotu odpoledne utká s předposledním Bielefeldem. Ten se může v případě výhry a správné konstelace výsledků přiblížit barážové šestnácté příčce na rozdíl pouhého jednoho bodu.

Mainz připisuje pátou výhru v sezoně, tentokráte proti Bielefeldu

Po čtyřech dnech proti sobě nastoupily oba kluby znovu k soutěžnímu zápasu. V rámci DFB-Pokalu byli rovněž úspěšnější die Nullfünfer, ačkoli pro potvrzení svého vítězství muselo utkání dospět až do prodloužení, kdy rozhodnul Marcus Ingvartsen. Tentokrát o třech bodech rozhodnul Jonathan Burkardt, v úterý taky figurující na listině střelců.

Bielefeld a Mainz se střetnou podruhé v průběhu jednoho týdne

Arminia Bielefeld vůbec nezvládla první čtvrtinu nové sezony, stále čeká na první bundesligovou výhru a je na předposledním místě tabulky. Svou situaci může vylepšit v sobotu odpoledne, Mainz ale bude představovat hodně tvrdý oříšek.

Poslepovaný Dortmund opět porazil Bielefeld, tentokrát 3:1

Gólový účet otevřel ve 30. minutě z pokutového kopu Can, na kterého ve 44. minutě navázal skvělým volejem Hummels. V 73. minutě se po úžasném sólu radoval Bellingham a v 86. za domácí už jen snižoval z penalty Klos. Dortmund tak stále stíhá vedoucí Bayern, naopak Bielefeld zůstává na 17. pozici.

Dortmund si chce po debaklu s Ajaxem spravit chuť. Uspěje Borussia proti oblíbenému Bielefeldu?

"Dělali jsme moc chyb a byli velmi slabí v útočné třetině. Nebyl to náš den, Ajax vyhrál naprosto zaslouženě." Tak hodnotil úterní fiasko s Ajaxem v Lize mistrů (0:4) trenér Borussie Marco Rose. Teď se však musí BVB zkoncentrovat na další duel v Bundeslize, tentokrát zavítají na hřiště trápícího se Bielefeldu.

Augsburg remizoval s Bielefeldem, bod pro hosty trefil Laursen

Augsburg remizoval v posledním zápase 8. bundesligového kola 1:1 s Bielefeldem. Bavorský klub vedl po první půli 1:0 díky gólu Oxforda, na konečných 1:1 se trefil v 77. minutě Laursen.

Osmé kolo Bundesligy nabídne souboj ze spodku tabulky: Augsburg doma narazí na Bielefeld

Tenhle souboj může představovat pro oba celky jakýsi odrazový můstek pro další týdny. Po sobotním programu se totiž Augsburg i Bielefeld ocitly na červených příčkách, z nichž pochopitelně hodlají vystoupat výše co nejdříve. O něco lépe si zatím do této chvíle vedl Augsburg, který posbíral celkem pět bodů, Arminia má na kontě o jeden méně. Favorita tedy můžeme hledat stěží.

Schick řádil a s bilancí 2+1 zařídil výhru Leverkusenu na půdě Bielefeldu

Hostě šli do vedení v 18. minutě, kdy se po skvělém pasu Patrika Schicka trefil Moussa Diaby. Ve 24. minutě se poprvé v utkání prosadil i český útočník, poté co zakončil rychlý brejk hostů. Druhý zásah českého forwarda přišel v 57. minutě. Na jeho přesnou hlavičku neměl domácí gólman nárok. Hlavní muž utkání poté vystřídal v 75. minutě a z lavičky sledoval, jak si jeho tým došel pro pohodové vítězství 4:0, když se z penalty trefil Demirbay.

Arminia čeká na výhru, v neděli se však musí popasovat se silným Leverkusenem

Už jen tři týmy čekají v Bundeslize na své premiérové vítězství. Vedle posledního Greutheru Fürth a Eintrachtu Frankfurt to je Arminia Bielefeld. Domácí přivítají v Schucö Aréně Bayer Leverkusen, který prohání v tabulce tradičního lídra z Mnichova.

Union rozhodnul duel s Bielefeldem až v samotném závěru

Když už to vypadalo, že po březnové bezbrankové "plichtě" nepadne v utkání Unionu s Bielefeldem gól ani tentokrát, ukázala se šťastná ruka trenéra Urse Fischera, jelikož pod vítěznou trefu se podepsali dva jeho svěřenci, které poslal na hřiště až v 66. minutě. Díky tomu Arminia spadla do sestupového pásma.

Union po dvou porážkách míní zabrat doma proti Bielefeldu

Vstup do tohoto ročníku vyšel Unionu velmi dobře, napříč všemi soutěžemi si držel svou sérii neporazitelnosti, která se rozrostla na číslo sedm, jenže pak následoval start do Konferenční ligy, jenž mu připravil pouze neúspěch na půdě Slavie. Následovala též první prohra v rámci ligového měření sil, a tak by si domácí konečně rádi spravili náladu v souboji s Bielefeldem.

Bielefeld s Hoffenheimem se rozešly smírně

Oba celky na sebe v letošním roce narazily potřetí, přičemž pokaždé z toho byla remíza. Tentokrát v souboji Bielefeldu s Hoffenheimem nepadla jediná branka. O něco zklamanější budou spíše hosté, kteří v předchozích kolech nepředváděli špatné výkony, ale chybělo jim více pověstného fotbalového štěstíčka.