Bayern se vrátil zpátky na první místo Bundesligy po těsné výhře nad Bielefeldem

Bayern dokázal zareagovat na odpolední vítězství Dortmundu na půdě Wolfsburgu, doma se mu zdařilo jakožto jednoznačnému favoritovi skolit Bielefeld, a vrátil se tak na samotné čelo tabulky. Nutno každopádně podotknout, že se na konečný úspěch docela nadřel. Dlouho totiž nemohl najít cestu za vstřelenou brankou, ten jediný přišel na řadu až v průběhu druhé půle.
29.11. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Loni Bielefeld v Mnichově remizoval, vedoucí Bayern další překvapení nechce dopustit

Na poslední ligový výsledek nemůže Bayern vzpomínat nikterak v dobrém. Po reprezentační pauze se vrátil do obvyklého koloběhu poněkud rozpačitě, připomeneme-li i ten fakt, že ani v Lize mistrů následně nijak nezazářil, byť nakonec uzmul očekávané vítězství. V nynějším souboji s Bielefeldem by se bezpochyby konečně rád rozehrál do svého optimálního rytmu.
26.11. | Previews | 3 komentáře

Arminia neudržela dvoubrankový náskok a s Wolfsburgem remizovala

Předposlední Arminia Bielefeld dokázala potrápit favorizovaný Wolfsburg, ale porazit ho nezvládla. Přestože ještě po hodině hry vedla o dva góly nakonec remizovala 2:2. Na branky Okugawy a Klose totiž odpověděli slepenými góly Weghorst a starší z bratrů Nmechových Lukas.
20.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Protáhne trenér Kohfeldt svou krátkou sérii výher? Jeho Wolfsburg zavítá na půdu Bielefeldu

Na jakýchsi dvou vlnách surfovali v letošním ročníku fotbalisté Wolfsburgu. Zkraje chytili tu velkou, v Bundeslize postupně uzmuli čtyři výhry v řadě a obsadili v tabulce na čas dokonce příčku nejvyšší. Jenže velký proud následně vystřídal ten slabší. Před reprezentační přestávkou však Vlci jako by znovu nabírali silný vítr do plachet a v trendu by rádi pokračovali i proti Bielefeldu.
19.11. | Previews | žádný komentář

Zápas Stuttgartu s Bielefeldem dopadnul lépe pro hosty

Ani jednomu z týmů se v posledních týdnech zrovna dvakrát nedařilo, a tak nutně potřebovaly zlomit nedobrou sérii. Oba vypadly z DFB-Pokalu a oba před týdnem nestačily na Augsburg, resp. na Mainz. Není divu, že tohle vyrovnané klání rozhodla jedna jediná trefa.
06.11. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Stuttgart se utká v zápase dvou týmů ze spodní části tabulky z Bielefeldem

Stuttgart, který nezažívá příliš dobré období, se v sobotu odpoledne utká s předposledním Bielefeldem. Ten se může v případě výhry a správné konstelace výsledků přiblížit barážové šestnácté příčce na rozdíl pouhého jednoho bodu.
05.11. | Previews | žádný komentář

Mainz připisuje pátou výhru v sezoně, tentokráte proti Bielefeldu

Po čtyřech dnech proti sobě nastoupily oba kluby znovu k soutěžnímu zápasu. V rámci DFB-Pokalu byli rovněž úspěšnější die Nullfünfer, ačkoli pro potvrzení svého vítězství muselo utkání dospět až do prodloužení, kdy rozhodnul Marcus Ingvartsen. Tentokrát o třech bodech rozhodnul Jonathan Burkardt, v úterý taky figurující na listině střelců.
30.10. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Bielefeld a Mainz se střetnou podruhé v průběhu jednoho týdne

Arminia Bielefeld vůbec nezvládla první čtvrtinu nové sezony, stále čeká na první bundesligovou výhru a je na předposledním místě tabulky. Svou situaci může vylepšit v sobotu odpoledne, Mainz ale bude představovat hodně tvrdý oříšek.
29.10. | Previews | 2 komentáře

Poslepovaný Dortmund opět porazil Bielefeld, tentokrát 3:1

Gólový účet otevřel ve 30. minutě z pokutového kopu Can, na kterého ve 44. minutě navázal skvělým volejem Hummels. V 73. minutě se po úžasném sólu radoval Bellingham a v 86. za domácí už jen snižoval z penalty Klos. Dortmund tak stále stíhá vedoucí Bayern, naopak Bielefeld zůstává na 17. pozici.
23.10. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Dortmund si chce po debaklu s Ajaxem spravit chuť. Uspěje Borussia proti oblíbenému Bielefeldu?

"Dělali jsme moc chyb a byli velmi slabí v útočné třetině. Nebyl to náš den, Ajax vyhrál naprosto zaslouženě." Tak hodnotil úterní fiasko s Ajaxem v Lize mistrů (0:4) trenér Borussie Marco Rose. Teď se však musí BVB zkoncentrovat na další duel v Bundeslize, tentokrát zavítají na hřiště trápícího se Bielefeldu.
22.10. | Previews | 2 komentáře
01.12. Bielefeld možná bez Vasiliadise
Sebastian Vasiliadis možná bude chybět v nominaci Arminie Bielefeld pro víkendový zápas proti 1. FC Köln. Čtyřiadvacetiletý záložník je nemocný. (kicker.de)
01.12. Bielefeld podrží Kramera
Trenér německého Bielefeldu Frank Kramer dostal od vedení klubu důvěru přinejmenším do konce kalendářního roku. Arminia je s jediným vítězstvím v tabulce bundesligy na sedmnáctém místě. "Do Vánoc bude určitě naším trenérem a to z mnoha důvodů. Uvidíme, jak si povede a podle toho se rozhodneme dál," řekl ředitel Samir Arabi. (transfermarkt.de)
30.11. Bielefeld skončil ve ztrátě
Ztrátu ve výši 3,8 milionu eur za rok 2021 oznámila Arminia Bielefeld. Loňský bundesligový nováček během pandemie koronaviru utrpěl ztrátu ve výši 17 milionů eur a z toho 14 milionů v sezoně 2020/21. (transfermarkt.de)
09.11. Bielefeld podepsal s mladíkem Incem
Turecký záložník Burak Ince se přesune v lednu z druholigového Altinordu FK do Německa. Do léta roku 2025 si sedmnáctiletý talent zavázala Arminia Bielefeld. (kicker.de)
08.11. Wimmer má lehký otřes mozku
Klid má od lékařů naordinovaný Patrick Wimmer. Záložník Bielefeldu nedohrál včerejší zápas ve Stuttgartu, v závěru inkasoval úder do hlavy a utrpěl otřes mozku. (kicker.de)
04.11. Kramer zůstává v Bielefeldu
Výkonný ředitel Arminie Bielefeld Samir Arabi potvrdil, že trenér Frank Kramer zůstane ve funkci bez ohledu na výsledek víkendového utkání se Stuttgartem. Arminii se zatím v této sezoně příliš nedaří, s pěti body je na předposledním místě tabulky a pokud se chce porvat o záchranu v elitní společnosti, měla by urychleně začít sbírat body. (transfermarkt.de)
14.09. Turecký talent prý míří do Německa
Talentovaný turecký záložník Burak Ince údajně zamíří z Altinordu FK do Německa a to sotva, co dovrší v lednu 18. narozeniny. Zatím ale není jasné, které kluby se o něj zajímají. Má jít podle tureckých médií o Leverkusen či Bielefeld. (transfermarketweb.com)
09.09. Bielefeld a Bochum dostaly pokuty
Bundesligové kluby Bielefeld a Bochum obdržely od svazu pokutu ve výši 1000 eur za nesportovní chování svých fanoušků. Příznivci obou klubů vhazovali na hřiště předměty. Nejvyšší pokutu 4800 eur ale dostal druholigový Rostock. Také pyká za fanoušky a použití nepovolené pyrotechniky v pohárovém zápase s Heidenheimem. (dfb.de)
09.09. Bielefeld si pojistil talentovaného Schulze
Arne Schulz spojil i svoji další budoucnost s Arminií Bielefeld. Teprve 18letý brankář podepsal novou dlouholetou smlouvu. (kicker.de)