Empoli FC Itálie - Empoli FC - Zprávy

Empoli FC - Turín FC 0:0

Empoli uhrálo další bod, když se probránilo s bezbrankové remíze s turínským FC. Pro hosty je to samozřejmě velká ztráta, protože tým trenéra Giampiera Ventury nutně potřeboval bodovat. Za tohoto stavu je Granata patnáctá, zatímco domácí mají o dva body více.

Preview: Empoli FC - Turín FC

V souboji na Stadio Carlo Castellani vyzve domácí Empoli turínské FC a bude spoléhat na dva faktory. Tím prvním je unavenost Granaty, protože turínský celek ve čtvrtek večer sehrál vyčerpávající duel s Kodaní. Býci navíc v Empoli ještě nikdy nevyhráli.

SSC Neapol - Empoli FC 2:2

Nerozhodný výsledek vzešel také z utkání na San Paolo v Neapoli. Domácí Parthenopei prohrávali s Empoli už o dvě branky, ale nakonec dokázali vyrovnat a připsat si alespoň bod. Remíza 2:2 je ale pro oba týmy ztrátou.

Preview: SSC Neapol - Empoli FC

Na třetím místě, zaručující Ligu mistrů, se vyhřívá Neapol a k upevnění této pozice stačí maličkost - porazit třinácté Empoli. Jenže to tak snadné nebude. Sarriho svěřenci neprohráli tři zápasy v řadě a v týdnu vyšoupli z Italského poháru dobře hrající Janov.

Empoli FC - Atalanta Bergamo 0:0

Bez gólů se rozešly celky Empoli a Atalanty. Utkání diváky po většinu zápasu nudilo, jen v prvních minutách byly k vidění velké šance, pak už jen tuhá defenzíva.

Preview: Empoli FC - Atalanta Bergamo

Atalantu dělí od sestupových pozic pouze bod a proto potřebuje na půdě Empoli nutně bodovat. Domácí se však nacházejí v dobré formě, podaří se jim i ve třetím utkání po sobě zvítězit?

Parma FC - Empoli FC 0:2

Další hořkou pilulku museli spolknout fanoušci Parmy. Jejich miláčci prohráli důležitý záchranářský souboj s Empoli 0:2 a zůstávají poslední. Samozřejmě se vyrojila tradiční otázka, ustojí ještě tohle Roberto Donadoni?

Preview: Parma FC - Empoli FC

Z hlediska záchranářských prací odehrají Parma s Empoli velmi důležité utkání a v případě neúspěchu domácích se může stát, že za týden bude vést Ducali již jiný trenér. Roberto Donadoni má možná poslední šanci přesvědčit. Zvládne Parma utkání s Empoli?

Empoli FC - SS Lazio 2:1

Dobrou formu nedokázalo na půdě Empoli potvrdit Lazio, které zároveň po porážce 1:2 vyklidilo třetí pozici zaručující Ligu mistrů. Pro Empoli to bylo vítězství po dlouhé době a v tabulce poskočilo na šestnáctou pozici.

Preview: Empoli FC - SS Lazio

Klíčové třetí místo patří po deseti kolech Laziu, ale udržet ho bude velmi obtížné. Jen výhra na půdě Empoli bude znamenat, že se lazio udrží na příčkách zajišťující Ligu mistrů i po kole jedenáctém.

Juventus se osamostatnil na čele, porazil Empoli

Juventusu Turín se nabízela skvělá možnost osamostatnit se na čele Serie A a vzít si zpět vedení, protože AS Řím dnes nezvládlo duel s Neapolí a prohrálo. Juventus hozenou rukavici zvedl a Empoli porazil poměrně pohodlně rozdílem dvou branek. O ty se zasloužili Andrea Pirlo a Alvaro Morata.

Zopakuje Empoli úspěch starý sedm let?

V prosinci roku 2007 se Empoli podařil nečekaný úspěch, když poprvé v novodobé historii porazil slavný Juventus Turín. V druhém pohárovém utkání sice padl, ale minimálně na tento zápas si bude chtít vzpomenout v sobotu večer. I když všechny statistiky hovoří jasně pro tým z Turína.

US Sassuolo - Empoli FC 3:1

Sassuolo si v předehrávce vloženého kola poradilo s Empoli 3:1 a vyhrálo tak podruhé v řadě. Výhra Neroverdi se ale nerodila lehce, hosté vedli zásluhou Croceho, ale ve druhé půli udeřili Missiroli. Floccari a Berardi. Sassuolo také nedalo penaltu, ve druhé půli ji nedokázal proměnit Berardi.

Preview: US Sassuolo - Empoli FC

Úterní předehrávku vloženého kola obstarají týmy Sassuola a Empoli a půjde o ryzí souboj celků, které byly před sezonou považovány za možné adepty na sestup. Lépe je na tom zatím Empoli, které je čtrnácté jen vinou lepšího skóre právě před Neroverdi.

Empoli FC - Cagliari Calcio 0:4

Velmi špatný den prožili fotbalisté Empoli, kteří vůbec nezvládli domácí zápas s Cagliari a díky doslova zpackanému prvnímu poločasu prohráli vysoko 0:4, čímž zároveň přišli o pětizápasovou neporazitelnost.