Empoli FC Itálie - Empoli FC - Zprávy

Preview: Empoli FC - Città di Palermo

Nedělní poledne budou davy lidí směřovat na Stadio Carlo Castellani. kde hraje své domácí zápasy Empoli. Právě s ním změří síly sicilské Palermo a fanoušci domácích budou hýčkat myšlenku na tři body. Ta totiž vzhledem k formě sicilských Rosanero vůbec není jen snem.

Chievo Verona - Empoli FC 1:1

Remízou skončilo také utkání mezi Chievem a Empoli. Branky na stadionu Bentegodi začaly padat až po změně stran. Tu první měl na svědomí Riccardo Meggiorini, ovšem záhy srovnal Manuel Pucciarelli.

Preview: Chievo Verona - Empoli FC

Chievo se potřetí v sezoně představí na domácí půdě a tentokrát už bude chtít konečně zvítězit. Dva předchozí pokusy totiž skončily porážkou. Proti bude Empoli, které dvakrát v řadě remizovalo 2:2 a zejména proti Milánu se prezentovalo sympatickým výkonem.

Empoli remizovalo s Milánem 2:2.

Filippo Inzaghi se nejspíše rozhodl fanoušky Rossoneri připravit o nervovou soustavu, jak jinak si vysvětlit další napínavé utkání se spoustou branek, tentokráte na půdě nepříjemného Empoli. Domácí tým vedl po velmi špatném milánském nástupu 2:0, ale nakonec bere jen bod za remízu 2:2, přičemž ještě může být rád.

Preview: Empoli FC - AC Milán

Na Stadio Carlo Castellani zavítá po dlouhých šesti letech slavný AC Milán a v zápase bude jasným favoritem. Rossoneri sice naposledy prohráli, avšak proti týmu, který si připsal zatím jenom jeden bod, by měli vyhrát.

AC Cesena - Empoli FC 2:2

Cesena sice díky skvělé pětiminutovce vedla nad svým sokem již o dvě branky, ale Empoli se nevzdalo a v průběhu druhé půle výsledek srovnalo. Cesena si mohla vedení vzít zpět po přímém volném kopu, ale vyznamenal se brankář Sepe, který míč zneškodnil skvělým zákrokem.

Preview: AC Cesena - Empoli FC

Empoli nemá na svém kontě po dvou zápasech ani bod a čeká jej ještě dlouhá cesta k záchraně. Tentýž cíl má také Cesena, která na úvod třetího kola nejvyšší italské ligy hostí právě Empoli.

Římané těsně vyhráli v Empoli

Celek z Věčného města zavítal do Empoli, aby zde ve druhém kole nejvyšší italské ligy sehrál duel s nováčkem soutěže. Ten se srdnatě bránil a byl překonán až šťastnou trefou Radjy Nainggolana, která se dá označit spíše za vlastní branku brankáře Sepeho.

Generálku na Ligu mistrů sehraje AS v Empoli

Vlky z hlavního města čeká v týdnu po letech dlouhého odříkání opět souboj Ligy mistrů, takže je jasné, že množství myšlenek se bude upínat právě k tomuto slavnostnímu klání. Ještě před tím se ale trenér Rudi Garcia musí postarat o to, aby se jeho hráči soustředili výhradně na nováčka z Empoli.

Di Natale proti "svým"

Antonio Di Natale. Až tento útočník skončí, což zřejmě nebude příliš dlouho trvat, nejeden fanoušek bude mít slzy v očích. O vlivu tohoto veterána na hru Udinese by se dala napsat minimálně diplomová práce a to zkušený útočník to dokázal také dnes večer. Dvěma góly potopil svůj někdejší celek.

Nováčka z Empoli čekají Zebry

Od posledního střetnutí těchto dvou týmu uplynulo už šest let. Přesto se jejich poměřování stále připomíná. Osudy těchto dvou týmů jsou celkově hodně propojené. Pojďme si ukázat, v čem že jsou tak výjimečné.

Souhrn Serie A 2007/08 (1)

Aktualizováno o soupisky.Sezona 2007/08 v Itálii skončila, a nyní je čas poohlédnout se za již uplynulým ročníkem. Ze zisku Scudetta se radovali fotbalisté Interu Milán, ale my vám nejprve přinášíme souhrn týmů, které skončili ve druhé polovině tabulky. Liga se nepovedla římskému Laziu nebo sicilskému Palermu. Italskou nejvyšší soutěž opouští trojice Livorno, Parma a Empoli.

Empoli FC - AS Livorno 2:1

Fotbalisté Empoli sice dokázali porazit Livorno 2:1, ale i přesto opouštějí nejvyšší italskou soutěž. Rozhodla o tom remíza, kterou uhrála Catania s římským AS. Empoli dostal velice rychle do vedení Antonio Buscé. Zhruba po hodině hry zvýšil Luca Saudati a šest minut před koncem snížil na konečných 2:1 pro Empoli Alessandro Diamanti.

Preview: Empoli FC - AS Livorno

38. kolo nabídne také souboj už jistého sestupujícího Livorna s domácím Empoli, které bude nejspíše dalším týmem, který uvidíme v Serii B. Livorno definitivně zpečetilo svůj osud v minulém kole, když podlehlo před domácím publikem turínskému FC 0:1. Prohrálo i Empoli, a šance na záchranu už je jen teoretická.

Reggina Calcio - Empoli FC 2:0

Reggina Calcio porazila v důležitém utkání o záchranu Empoli 2:0, a tím si definitivně zajistila start v příštím ročníku Serie A. Naopak Empoli musí o svojí účast v nejvyšší soutěži bojovat do posledního kola. Branky padaly ve druhém poločase. V 68. minutě se trefil Edgar Barreto a za dalších jedenáct minut Nicola Amoruso.