Chievo Verona Itálie - Chievo Verona - Zprávy

Preview: Chievo Verona - ACF Fiorentina

Nedělní program 6. kola Serie A nás zavede do Verony, kde se tamní Chievo střetne s Fiorentinou. Jak domácí nováček, tak také hráči z Florencie nezačali sezonu příliš dobře a nevyrovnané výkony je odsunují až do druhé poloviny tabulky. Fiorentina je se sedmi body 12., Chievo má na 16. místě o dva body méně.

Calcio Catania - Chievo Verona 1:0

Catania i nadále pokračuje v dobrých výkonech a po výhře nad Chievem Verona 1:0 se posunula na páté místo před Juventus. Chievo je s pěti body šestnácté.

Preview: Calcio Catania - Chievo Verona

V pátém kole italské Serie A přivítá Catania na Stadio Massimino Chievo a mělo by se jednat o zajímavé utkání. Oba celky totiž budou chtít pokračovat v dobrém vstupu do sezony a zatímco nováček Chievo má na svém kontě pět bodů a nachází se na 13. místě, Catania vyhrála hned dvakrát, jednou remizovala a podlehla pouze Interu a aktuálně je sedmá.

Chievo Verona - Turín FC 1:1

Nováček Chievo Verona remizoval s turínským FC 1:1. Oba týmy mají nyní po pěti bodech a patří jim umístění ve středu tabulky. Turín vedl zásluhou proměněné penalty Rolanda Bianchiho, ale na začátku druhého poločasu srovnal stav utkání Michele Marcolini.

Preview: Chievo Verona - Turín FC

Na stadionu Bentegodi na sebe narazí dva ambiciózní celky, které chtějí předejít sestupovým bojům a bojovat ve středu tabulky. Domácí nováček Chievo Verona se střetne s FC Turín. Obě mužstva mají na svém kontě čtyři body - jedno vítězství, remízu i porážku.

UC Sampdoria - Chievo Verona 1:1

Chievo urvalo bod na těžkém podmáčeném hřišti na stadionu Marassi v Janově. Obě branky padly v rozpětí dvou minut v druhém poločase. Domácí poslal do vedení Daniele Franceschini, následně srovnal Antonio Langella.

Preview: UC Sampdoria - Chievo Verona

Nováček z Verony se v třetím kole Serie A vydá do Janova. Na stadionu Marassi se utká se Sampdorií. Blucerchiati se zřejmě vzpamatovali z nepříznivých výsledků v lize a zpravili si chuť vítězstvím 5:0 v Poháru UEFA nad litevským Kaunasem.

US Lecce - Chievo Verona 2:0

Souboj nováčků letošní Serie A dopadl lépe pro fotbalisty Lecce. Chievo nedokázalo navázat na domácí vítězství s Regginou, kdežto Lecce napravilo zaváhání z Turína. Výhru 2:0 zařídili Caserta a Castillo.

Preview: US Lecce - Chievo Verona

Premiéru v domácím prostředí zažijí fanoušci Lecce, jejich tým totiž přivítá v souboji dvou loňských druholigových celků Chievo Verona. Domácí vstoupili do sezony špatně a po porážce 0:3 s FC Turín musí zabrat.

Kerlon: Jsem Chievu vděčný

Jednoho z nejnadějnějších brazilských talentů získalo poměrně překvapivě Chievo a Kerlon je připraven se mu za důvěru odvděčit co nejlepšími výkony a udržením se v Serii A.

Chievo Verona - Reggina Calcio 2:1

Chievo Verona oslavilo návrat do nejvyšší italské soutěže vítězstvím 2:1 nad Regginou. Branky začaly padat až čtvrthodinu před koncem, když se jako první trefili hosté. Chievo ale ještě dokázalo odpovědět dvěma brankami a zápas otočit. V 90. minutě navíc hráli domácí o deseti bez vyloučeného Langelly.

Preview: Chievo Verona - Reggina Calcio

Po roce působení v nižší soutěži se fanoušci Chieva dočkali, jejich tým dokázal zvítězit v Serii B a vrací se do nejvyšší italské ligy. V prvním utkání Verona přivítá na svém stadionu soupeře z Regginy, který se v loňské sezóně trápil a do posledních kol bojoval o záchranu.

Obinna těsně unikl smrti

Tragicky málem skončila projížďka italskou Veronou pro Victora Obinnu. Nigerijský útočník ve službách Chieva měl autonehodu, při níž se jeho vůz Audi několikrát převrátil a sám hráč byl velice blízko smrti. Z celého incidentu naštěstí vyvázl živý a několik minut po něm byl schopen komunikovat...

SERIE A: OHLÉDNUTÍ ZA SEZÓNOU 2006/2007

Serie A má za sebou další dramatický ročník. Bodový odečet postihl hned pětici týmů, takže se začalo závodit nečekaně brzy. Neporazitelný Inter o svém prvenství rozhodl už po dvou třetinách soutěže, tudíž hlavní pozornost budila bitva o evropské poháry a zejména pak o záchranu. Ale bohužel to nebylo to jediné, s čím se musela milovaná soutěž hrdých Italů vypořádat...

JAKO NA KOLOTOČI (IV)

Blíží se start evropských ligových soutěží, právě tak, jako zahájení nebo pokračování kvalifikací o postup na MS 2006. Jeden turnaj končí, druhý začíná. Svezme se tedy znovu na kolotoči plném událostí právě končícího týdne.