Chievo Verona Itálie - Chievo Verona - Zprávy

Preview: Chievo Verona - SSC Neapol

Poslední Chievo může v 19. kole jen těžko počítat se ziskem tolik potřebných bodů. Důvod je jednoduchý, na Stadio Marc'Antonio Bentegodi totiž přijede čtvrtá Neapol.

Bologna FC - Chievo Verona 1:1

Remíza se zrodila na stadiónu Renato Dall’Ara mezi domácí Bolognou a Chievem Verona. Hosté sice vedli, ale tento stav si neužili ani minutu. Na zásah Sergia Pellissiera totiž reagoval z penalty nejlepší střelec Serie A - Marco Di Vaio.

Preview: Bologna FC - Chievo Verona

V rámci osmnáctého kola Serie A se na stadionu Renato Dall’Ara střetnou dva letošní nováčci. Domácí FC Bologna přivítá beznadějně poslední Chievo. Domácí se pokusí navázat na velmi úspěšnou řadu sedmi neprohraných utkání v řadě.

Sampdoria: Adriano za Cassana? Nesmysl

Vedení Sampdorie Janov odmítlo informace italských médií, podle kterých mělo mít zájem o útočníka Interu Adriana. Opačným směrem se měl stěhovat Antonio Cassano, což se podle Janovských taktéž nezakládá na pravdě.

Serie A - souhrn podzimu 2008

Italská Serie A se pomalu přehoupává do své druhé poloviny, a tak si pojďme během zimní přestávky zrekapitulovat průběh podzimní a částečně také zimní části. Tabulce opět vévodí Inter Milán, s menším odstupem pak jsou další adepti na titul jako Juventus nebo AC Milán. Těžký boj o udržení bude čekat nováčka z Chieva, u ostatních je situace otevřená.

Chievo Verona - Janov CFC 0:1

CFC Janov porazil díky pozdnímu zásahu Rubena Oliveiry nováčka z Verony 1:0. Chievo tak zůstává na poslední příčce se ztrátou šesti bodů na záchranné pozice. Janov přeskočil Lazio a dostal se tak na šestou příčku znamenající postup do Poháru UEFA.

Preview: Chievo Verona - Janov CFC

Beznadějně poslední Chievo Verona v posledním letošním kole přivítá Janov a pokud nebude chtít jít do druhé části jako největší adept na sestup, bude muset vyhrát. To samé ale chce také Janov, kterému se poslední zápasy tolik nevydařily.

Juventus je stále v Itálii nejoblíbenější

Nejoblíbenějším klubem na Apeninském poloostrově je Juventus Turín. Institute Nielsen Italia během června a července vypracoval studii, podle níž Staré Dámě fandí více než deset milionů lidí. Až za Juve skončily oba milánské kluby.

Inter Milán - Chievo Verona 4:2

Inter Milán udělal další krok k obhajobě Scudetta, když navýšil svůj náskok na čele tabulky už na devět bodů. Výhru Interu nad Chievem zařídil Zlatan Ibrahimovič, jenž se trefil do sítě soupeře hned dvakrát.

Preview: Inter Milán - Chievo Verona

Fotbalisté Interu Milán drží šestibodový náskok na čele ligové tabulky. Pokud vyhrají nad Chievem, mohou ho ještě zvýšit, protože Juventus a AC Milán hrají proti sobě.

Chievo Verona - AS Řím 0:1

Římské AS spasila úžasným gólem letní posila Jérémy Menez. Trenér Spalletti mladého Francouze nečekaně postavil a vyplatilo se mu to. AS se tak již posunulo do středu tabulky. Chievo od debaklu zachránil pouze skvělý brankář Stefano Sorrentino.

Preview: Chievo Verona - AS Řím

AS Řím se pokusí navázat na sérii svých úspěchů na hřišti Chieva. Římané mají na kontě šňůru šesti zápasů bez porážky. Naopak Chievo se topí na posledním místě. Ovšem v posledním zápase Veroňané překvapili, dobyli Stadio Friuli v Udine.

Udinese Calcio - Chievo Verona 0:1

Vlastní gól Felipeho tři minuty před koncem zajistil Chievu první výhru na soupeřově hřišti v tomto ročníku a zároveň ještě více prohloubil krizi Udine, které spadlo už na devátou pozici. Domácí navíc od 57. minuty dohrávali pouze o deseti hráčích, když červenou kartu uviděl kapitán týmu Di Natale.

Preview: Udinese Calcio - Chievo Verona

Udinese spadlo z čela tabulky až na aktuální osmé místo, proti Chievu tak potřebuje zabrat. Nováček by měl být k nastartování vítězné série ideální soupeřem, jelikož dosud získal pouhých šest bodů.

Chievo Verona - AC Siena 0:2

Siena dokázala uspět na půdě posledního Chieva a v tabulce se posunula na dvanácté místo. Domácí porážkou 0:2 prohloubili svojí krizi a tím i dvanáctizápasovou šňůru bez vítězství. Tři body pro Sienu zařídili Galloppa a Maccarone, oba dva se trefili z pokutových kopů.