Chievo Verona Itálie - Chievo Verona - Zprávy

Preview: Chievo Verona - AC Siena

Souboj posledního celku soutěže a s třináctým týmem tabulky se uskuteční ve Veroně, kde domácí Chievo přivítá fotbalisty Sieny. Chievo má zasebou prohrané utkání s AC Milán a v domácí prostředí bude chtít bodovat, totéž platí i pro Sienu, která si v posledním kole rozdělila body za remízu 1:1 s Bolognou.

AC Milán - Chievo Verona 1:0

AC Milán pokračuje v dobrých výkonech a po vítězství 1:0 se vrátil na druhé místo tabulky s bodovou ztrátou na vedoucí Inter. Nejtěsnější výhru nad Chievem Verona zařídil už po čtvrthodině hry z pokutového kopu Kaká.

Preview: AC Milán - Chievo Verona

AC Milán bude chtít napravit zaváhání z minulého kola proti Lecce, kde Rossoneri přišli o jednobrankové vedení až ve třetí minutě nastavení zásluhou Andrey Esposita. Proti Chievu by to měl být jednoznačný zápas, hosté se totiž potácejí v sestupových vodách a navíc je zužuje špatná forma.

Chievo Verona - Juventus FC 0:2

Juventus v čele se skvěle hrajícím a dnes navíc narozeniny oslavujícím Alessandrem Del Pierem pokračuje v dobrých výkonech a pomalu stoupá tabulkou. Dnes porazila Stará áma Chievo. Parádní střelu z trestného kopu předvedl v prvním poločase Del Piero, v úvodu druhého upravil skóre Iaquinta.

Preview: Chievo Verona - Juventus FC

Jako souboj Davida s Goliášem by se dalo nazvat utkání nováčka Chieva, aktuálně okupujícího předposlední pozici, se šestým Juventusem, jenž má skvělou formu.

Di Carlo střídá na lavičce Chieva Iachiniho

Nováček italské ligy Chievo Verona má nového trenéra. Dosavadního kouče Giuseppeho Iachiniho vedení klubu odvolalo a na jeho místo dosadilo Domenika Di Carla.

Città di Palermo - Chievo Verona 3:0

Palermo rozhodlo celé utkání už v prvním poločase, když dokázalo nasázaet Chievu tři branky. Postupně se trefili Fabrizio Miccoli, Simon Kjaer a Edinson Cavani. Hostů nepomohlo ani vyloučení Marka Bresciana na začátku druhého poločasu. Sicilský klub se posunul na devátou pozici, kdežto Chievo i nadále zůstává na sestupové příčce.

Preview: Città di Palermo - Chievo Verona

Trápící se Palermo přivítá na svém stadionu Renza Barbery předposlední celek soutěže veronské Chievo. Letošní nováček Serie A je s šesti body druhým nejhorším celkem v celé soutěži, ovšem nedaří se i Palermu, které se krčí na jedenácté pozici se třinácti body.

Chievo Verona - SS Lazio 1:2

Fotbalisté římského Lazia prolomili smůlu, která se jim posledních utkání přilepila na paty a v utkání s Chievem si připisují tři body za vítězství 2:1. Výhru ve Veroně zařídil vlastním gólem domácí Mantovani.

Preview: Chievo Verona - SS Lazio

Lazio Řím se pokusí znovu vyškrábat na vrchol Seria A, kam patřilo na začátku sezony. Cestuje do Verony, kde se utká s místním Chievem. Oběma týmům se vůbec nedaří, domácí Chievo je na sestupové pozici, Lazio zase opustilo příčky zaručující pohárovou Evropu.

Cagliari Calcio - Chievo Verona 2:0

Cagliari Calcio chytá, podobně jako v loňské sezóně, druhý dech. Ostrované poprvé vyhráli na svém stánku Sant’Elia, když v bitvě dvou celků ze dna tabulky porazili Chievo Verona 2:0. O branky se postarali Robert Acquafresca a Michele Fini.

Preview: Cagliari Calcio - Chievo Verona

Massimiliano Allegri, trenér Cagliari, přirovnal utkání s Chievem svou důležitostí k "finále Ligy mistrů" pro jeho tým. Cagliari se totiž utápí na předposledním místě a právě nováček z Verony je vhodným soupeřem k dokonání vlastního pozvednutí.

Chievo Verona - Atalanta BC 1:1

Na Stadio Bentegodi se body v sedmém kole dělily. Chievo po dvou zápasech konečně vstřelilo branku, ale kýžené tři body to nakonec nevyneslo. Chievo se dostalo do vedení zásluhou Mantovaniho, ve druhém poločase srovnával Ferreira Pinto.

Preview: Chievo Verona - Atalanta BC

Souboj šestnáctého s šestým aneb střetnutí Chieva s Atalantou Bergamo. Domácí zatím mají na svém kontě pouze jedno jediné vítězství a proti Atalantě budou chtít tuto nepříznivou bilanci vylepšit.

Chievo Verona - ACF Fiorentina 0:2

Fiorentina dokázala vyhrát nad Chievem Verona 2:0 a v tabulce se posunula na osmé místo. Skóre utkání otevřel po půlhodině hry Zdravko Kuzmanovič a konečnou podobu výsledku dal čtvrthodiny před koncem Alberto Gilardinho. Za domácí celek byl ve 38. minutě vyloučen Francesco Scardina.