US Boulogne - Stade Rennes 1:0

Nováček ligy Boulogne se z nejvyšší soutěží rozloučil domácí výhrou nad Rennes. Tomu se naopak závěr sezóny příliš nepodařil a stejně jako v předešlých ročnících končí jen ve středu tabulky, tentokráte na devátém místě. Jedinou branku symbolicky zařídil z penalty kapitán Grégory Thil, opora týmu, kterou na dlouhou dobu vyřadilo ze hry zranění kotníku.  
16.05.2010 | Komentáře a souhrny | žádný komentář
 

Preview: US Boulogne - Stade Rennes

Sestupující Boulogne se s nejvyšší francouzskou soutěží rozloučí utkáním proti Rennes. Domácí se sice chvílemi srdnatě bili o záchranu v Ligue 1, ale díky několika zraněným hráčům, a hlavně nedostatečné kvalitě týmu pro první ligu, sestupují.  
15.05.2010 | Previews | žádný komentář
 

Grenoble Foot 38 - US Boulogne 2:0

Souboj dvou již sestupujích celků vyzněl lépe pro domácí Grenoble, který díky dvěma brankám nejlepšího muže na hřišti Danijela Ljuboji zvítězil 2:0. GF38 tak na závěr Ligue 1 prožívá nejlepší obodobí sezóny, z posleních tří kol vytěžil sedm bodů. Boulogne si naopak prohrou stvrdilo kolo před koncem definitivně svou devatenáctou pozici, jelikož nyní se už před Le Mans v tabulce dostat nemůže.  
09.05.2010 | Komentáře a souhrny | žádný komentář
 

Preview: Grenoble Foot 38 - US Boulogne

Jedním z mála zápasů 37. kola kola Ligue 1, ve kterém už skutečně o nic nepůjde, nabídne střetnutí Boulogne a Grenoblu. Oba kluby už jsou totiž jistými sestupujícími a na jejich pozicích se nemůže nic změnit.  
08.05.2010 | Previews | žádný komentář
 

Boulogne padá po roce zpátky do druhé ligy, St. Étienne je zachráněno

Rozhodnuto. Těsná výhra St. Étienne na půdě Boulogne zařídila Les Verts záchranu a definitivně do druhé ligy potopila poraženého i osmnácté Le Mans. Ačkoli by se i tak udržení USBCO rovnalo zázraku, po této prohře už prostě dál bojovat o holé přežití nemusí. Hosté naopak v posledních dvou kolech mohou hrát bez tlaku a v pohodě.  
05.05.2010 | Komentáře a souhrny | žádný komentář
 

Zápas pravdy: Boulogne musí vyhrát nad St. Étienne

Tři kola do konce, známý stále jen jeden sestupující v podobě Grenoblu. Dva už ovšem mají na krajíčku. Jedním z nich je Boulogne, který ztrácí na záchranu osm bodů. Stále ovšem nemusí stahovat kalhoty, brod je ještě daleko. Tedy hodně blízko, ale pořád ne nadosah. Ve vloženém kole přivítá přímého konkurenta v boji o nesestup ze St. Étienne.  
05.05.2010 | Previews | žádný komentář
 

Skvělý obrat Boulogne vykřesal přežití

Předposlední Boulogne ještě není druhým jasným sestupujícím v pořadí. Bojovat, bojovat, bojovat. Tohle heslo si zřejmě vštěpilo v zápase s Nice na sto procent do hlavy a nakonec doslova a dopísmene urvalo bod za divokou remízu 3:3. Že prohráváte 0:3 v 81. minutě? Ale co. I tenhle stav se dá otočit. A domácí fotbalisté to jenom potvrdili.  
02.05.2010 | Komentáře a souhrny | žádný komentář
 

Preview: US Boulogne - OGC Nice

O zázrak se mohou pokusit fotbalisté Boulogne, kteří hostí momentálně patnácté Nice. Ve hře je sice ještě 12 bodů, ale na první nesestupovou příčku už teď ztrácí domácí hned devět bodů.  
01.05.2010 | Previews | žádný komentář
 

Sochaux se dál trápí, Boulogne doufám v záchranu

Trápení Sochaux je nekončící. Již od začátku března čeká tým okolo útočníka Václava Svěrkoše na výhru. A bude čekat dál. Na vlastním hřišti ho totiž na kopytech rozneslo Boulogne. Trefil se Thil, Yatabaré a Blayac. Domácí navíc dohrávali v deseti, v 76. minutě viděl červenou kartu Jacques Faty.  
24.04.2010 | Komentáře a souhrny | žádný komentář
 

Preview: FC Sochaux - US Boulogne

Domácí celek si případným vítězstvím může zajistit záchranu v soutěži. Tři body by totiž svěřence kouče Gillota posunuly za magickou hranici 40 bodů, která je ve Francii obecně považována za hranici setrvání v Ligue 1.  
24.04.2010 | Previews | žádný komentář
06.02.2020 Riffi Mandanda zamířil do Rennes
Stade Rennes před uzávěrkou přestupů získalo Riffiho Mandandu. Mladší bratr gólmana Marseille přichází z třetiligového Boulogne a do konce sezóny má zastávat pozici čtvrtého brankáře. (lequipe.fr)
12.06.2018 Brankář Konaté přestoupil do Valenciennes
Valenciennes posílil Hillel Konaté. Třiadvacetiletý brankář přichází po vypršení smlouvy z Boulougne a ve svým novým chlebodárcem uzavřel smlouvu do roku 2020. (lequipe.fr)
20.10.2017 Dekoke odešel pomáhat Boulogne
Boulogne bude ve zbytku tohoto ročníku vypomáhat Nathan Dekoke. Mladý obránce přichází do třetiligového francouzského klubu na hostování z Amiens, kde letos neodehrál ani jeden jediný zápas. (lequipe.fr)
02.05.2016 Boulogne možná Kantému zasvětí tribunu
Třetiligové francouzské Boulogne, které teprve 19letému N'Golovi Kantému darovalo první profesionální kontrakt, by současnou oporu Leicesteru mohlo uctít netradičním způsobem - ve hře je přejmenování jedné z tribun. Takového gesta se už dostalo Francku Ribérymu, který v Boulogne rovněž začínal. "Jeho otec žije kousek od tréninkového hřiště a naše zápasy pravidelně sleduje, takže jsme po něm pojmenovali tribunu. Franck se od odchodu v roce 2002 vypracoval ve velkou hvězdu, ale brzy bychom ochozy mohli pojmenovávat i po N'Golovi, pokud takhle bude pokračovat," nechal se slyšet generální ředitel Boulogne Nicolas Durand. (thesun.co.uk)
21.01.2016 Araujo bude pomáhat Boulogne
Boulogne bude ve zbytku letošní sezóny pomáhat Alexis Araujo. Ten se do třetiligového francouzského celku vydává z Lille, kde neměl potřebné herní vytížení. (lequipe.fr)
19.05.2015 Nantes získalo talentovaného záložníka
Na francouzskou Ligue 1 se může těšit Thibault Lemaître, 19letý záložník v létě přestoupí z Boulogne do Nantes, s nímž se dohodl na dvouletém kontraktu. (transfermarketweb.com)
23.09.2012 Joachim hostuje v Boulogne
Junior Joachim dočasně opouští Nancy, dvacetiletý útočník bude do konce této sezóny sbírat starty v třetiligovém US Boulogne.
05.09.2012 Colin přestoupil do Troyes
Maxime Colin se stěhuje ze třetí francouzské ligy do Ligue 1, dvacetiletého obránce z Boulogne získalo Troyes a podepsalo s ním tříletou smlouvu.
15.08.2012 Gadi na hostování do Boulogne
Chris Gadi odchází z Marseille sbírat herní praxi, Olympique zapůjčil dvacetiletého útočníka na roční hostování do třetiligového US Boulogne.
21.07.2012 Reims opouštějí tři hráči
Stade Reims postoupilo do nejvyšší francouzské soutěže, vedení klubu tak učinilo obvyklou čistku. S týmem se rozloučil 20letý gólman Alexis Sauvage, jenž si v uplynulé sezoně nepřipsal jediný start, a zamířil do Boulogne. Ve třetí francouzské lize se tak potká s 25letým stoperem Matthieum Fontainem, který se upsal Rouenu. Do Nationalu zamířil také 22letý útočník Jonathan Kodjia. Ten byl na rok zapůjčen SC Amiens.
Další expres zprávy
Je zde málo aktuálních zpráv z tohoto klubu a chtěli byste nám pomoci? Máte možnost - pošlete svou krátkou expres zprávu nebo článek, kvalitní příspěvky zveřejníme. Posílat své příspěvky můžete zde. Vždy uveďte své jméno a nezapomeňte doplnit zdroj, neboť informace, které si nemůžeme ověřit, nemůžeme ani zveřejnit. Děkujeme!
Poslední zápas
13.05.FC Chambly - US Boulogne1:0
Tabulka
 TýmZB
16.FC Chambly3429
17.US Créteil3426
18.US Boulogne3426
zatím žádní fanoušci
Všichni fanoušci