US Boulogne Francie - US Boulogne - Zprávy

Marseille musí vyhrát, Boulogne hraje o záchranu

Marseille letos opravdu jako největší aspirant na titul nepůsobí. V průběhu týdne vypadla z Ligy mistrů, do dnešního utkání navíc nastoupí až ze šestého místa. Nepříliš přesvědčivé formy domácích by chtělo využít Boulogne, jenž v minulém utkání zaskočilo Lens.

Boulogne v deseti prolomilo sérii proher

Neuvěřitelné. Od třetího týdne Boulogne nevyhrálo a nyní - když od osmnácté minuty hrálo o deseti o od jednadvacáté prohrávalo - nyní zvítězilo. Smolným soupeřem na Stade de la Libération se stal nováček z Lens.

Preview: US Boulogne - RC Lens

Lens by rádo pokračovalo ve sbírání solidních výsledků do konce zimní přestávky. Aby mohlo mít před jarní částí úplný klid, zisk tří bodů proti celkům jako je sestupující Boulogne není vůbec od věci. Domácí navíc nebudou tolik odpočatí, ve středu sehráli dohrávku s PSG, kterou nezvládli a prohráli vysoko 2:5.

US Boulogne - Paris Saint-Germain 2:5

Domácí tým z Boulogne sahal po vítězství nad Paris Saint Germain pouze v prvním poločase, v tom druhém především po hodině hry totálně vyhořel a slavnému francouzskému celku jasně podlehl. Čtyři inkasované trefy během deseti minut by totiž položily i nepřemožitelnou světovou armádu. Boulogne tak zůstává předposlední s pouhými devíti body, pařížský celek se díky výhře posunul na sedmou příčku s šestibodovým deficitem na čelo.

Boulogne se chce vzchopit proti Paris Saint-Germain

Jedna z dohrávek 14. kola nejvyšší francouzské ligy je na programu ve středu v Boulogne. Domácí, kterým patří předposlední místo, hostí Paris Saint-Germain.

Boulogne znovu padlo, tentokrát 0:1 v Toulouse

Krize Boulogne pokračuje. Dnes tým nevyhrál již desátý zápas v řadě a na sedmnácté Saint-Etienne ztrácí již čtyři body. Důležitou výhru si naopak připsalo Toulouse, jemuž vítězství jedinou brankou vystřelil Mohamed Fofana.

Preview: Toulouse FC - US Boulogne

Fotbalisté Toulouse hostí Boulogne a jejich cíl před sobotním duelem je jasný - vyhrát a vrátit do horní poloviny tabulky. Momentální jedenácté místo je totiž daleko za předsezónním očekáváním.

Lorient rozdrtil Boulogne 5:0

Již deset zápasů, počítáme-li i pohárová utkání, nepoznalo Boulogne krásu vítězství. Tým dnes prohrál na hřišti Lorientu, navíc dost potupně - 5:0. Rozhodující branku si připsal Kevin Gameiro.

Lorient čeká výhru nad Boulogne

Lorient poměří síly s dalším z nováčků - Boulogne. A domácí zápas rozhodně nechtějí podcenit, byť USB prohrálo z posledních pěti zápasů hned čtyřikrát.

Boulogne znovu prohrálo, tentokrát 1:2 s Nancy

Boulogne prohrálo další zápas a pomalu se tak musí začít smiřovat s bojem o záchranu. Naopak Nancy vyhrálo podruhé v řadě, rozhodují branku dnes vstřelil Youssouf Hadji.

Preview: US Boulogne - AS Nancy-Lorraine

Nováček ligy Boulogne měl hodně solidní vstup do nejvyšší soutěže. Od té doby, co se zranil klíčový muž a kapitán v jednom Grégory Thil, to však šlo s týmem hodně z kopce. Vypadl z Ligového poháru a prohrál pět ligových utkání z posledních šesti. Jeho soupeř - Nancy - pochopitelně též prahne po zisku třech bodů nad zdecimovaným Boulogne.

US Boulogne - AS Monaco 1:3

Dva góly Neného v průběhu posledních čtyř minut rozhodly o třech bodech pro Monako. Knížecí klub po poločase vedl, domácí ale dokázali i v deseti lidech vyrovnat na 1:1. Boulogne ale síly došly těsně před cílem, Nené totiž brankami v 86. a 90. minutě posunul Monako na druhé místo tabulky.

Boulogne se postaví rozjetému Monaku

Šest výher z devíti zápasů. To je vizitka znovuzrozeného AS Monako pod koučem Guyem Lacombem. Toho k cestě za třetí výhrou v řadě dělí úspěch na půdě Boulogne, jednoho z nováčků Ligue 1.

O remíze 1:1 Le Mans s Boulogne rozhodli dva náhradníci

Le Mans nad Boulogne dlouho vedlo. O zisk tří bodů ale nakonec přišlo - v devadesáté minutě zařídil hostům alespoň jeden bod střídající Fabien Robert.