Racing Strasbourg Francie - Racing Strasbourg - Zprávy

Preview: OGC Nice - Racing Strasbourg

Nice zatím ani zdaleka nenaplňuje svá očekávání. Jestliže loni se klubu z Azurového pobřeží dařilo slušně zatápět Monacu i PSG, letos má ohromné problémy udržet se vůbec v horní polovině tabulky. Utkání s dosud předposledním Štrasburkem přichází na řadu v pravou chvíli. Domácí se pokusí odčinit poslední tři porážky.

Racing Strasbourg - Olympique Marseille 3:3

Marseille proti Strasbourgu dvakrát vedla. Nakonec však byla ráda za bod, který zařídil v 88. minutě Kostas Mitroglou.

Preview: Racing Strasbourg - Olympique Marseille

Racing Strasbourg se proti Olympique Marseille pokusí odvrátit šestou porážku v sezoně. Naopak hosté budou usilovat o pátou výhru v řadě.

Dijon FCO - Racing Strasbourg 1:1

Strasbourg skóroval až v poslední minutě, díky čemuž si připisuje asi ne zcela spravedlivý bod. Vzhledem k tomu, že se v Amiens nedohrálo, přečká soupeř z Dijonu reprezentační přestávku na první nesestupové příčce.

Preview: Dijon FCO - Racing Strasbourg

Dijon sehrál divočejší utkání s Lyonem a znovu potvrdil, že k jeho největším přednostem patří bojovnost. Strasbourg padl v duelu s Nantes. A protože oba celky dělí pouze bod, dá se očekávat vyrovnané a možná i lehce nervózní střetnutí.

Racing Strasbourg - FC Nantes 1:2

Nantes nejtěsnějším možným rozdílem porazilo Racing Strasbourg. Třetí výhra v řadě posouvá Ranieriho svěřence na dohled pohárovým příčkám. Domácí naopak zůstanou v sestupovém pásmu.

Preview: Racing Strasbourg - FC Nantes

Racing Strasbourg snad nezačal ročník mezi elitou vyloženě špatně, nicméně porážky začínají přibývat a proti Nantes, které naopak začalo vítězit, to rozhodně nebude žádná pohodová procházka.

AS Monaco - Racing Strasbourg 3:0

Průšvih v Nice odčiněn. Monako hladce přejelo Štrasburk, když se o všechny tři zásahy postaral kolumbijský snajpr Radamel Falcao. Dvě branky vsítil sám a jednu připravil Ronymu Lopesovi, který střelecký účet načal.

Preview: AS Monaco - Racing Strasbourg

Monako se po zápase v Lipsku musí opět koncentrovat na domácí soutěž, kde naposledy nečekaně vybouchlo. Porážku 0:4 z Nice se pokusí odčinit v domácím zápase proti nováčkovi ze Štrasburku. Hosté zatím venku nedokázali zvítězit.

Racing Strasbourg - Amiens SC 0:1

Jediný gól utkání rozhodl o tom, že Amiens postoupí nad sestupové pásmo. A Štrasburk k němu naopak bude mít setsakramentsky blízko.

Preview: Racing Strasbourg - Amiens SC

Oba nováčci soutěže si stále ještě zvykají na nové pořádky mezi klubovou elitou Francie a nacházejí se aktuálně v dolní polovině tabulky. Zatímco Amiens před reprezentační pauzou zažehnalo počáteční krizi nečekanou výhrou nad Nice, Štrasburk nedokázal bodovat na půdě Guingampu. Rozdíl mezi oběma týmy je pouze jednobodový.

EA Guingamp - Racing Strasbourg 2:0

Guingamp doma dokázal porazit Štrasburk 2:0, ale nutno podotknout, že měl několikrát velké štěstí. Hosté totiž třikrát trefili jen brankovou konstrukci. Mezi střelce se zapsali ve druhém poločase Diallo a Briand.

Preview: EA Guingamp - Racing Strasbourg

Na Stade Roudourou se utkají staří známí, tedy Guingamp a Štrasburk. Zápas nemá favorita, přestože se od roku 2000 dělily body jen ve dvou případech.

Montpellier HSC - Racing Strasbourg 1:1

Žádná oslava fotbalu se na Stade de la Mossoh nekonala. Montpellier i Štrasburg doslova vytěžily z minima maximum, a jelikož každý vstřelil po jedné brance, tak se body dělily. Vedení hostů zajistil Saadi, avšak čtvrthodinu před koncem srovnal na konečný výsledek Congré.

Preview: Montpellier HSC - Racing Strasbourg

Oba celky si v úvodních dvou kolech Ligue 1 vedly na půl. Přesněji řečeno jednou vyhrály a jednou prohrály. Zatímco Montpellier však nabídl v obou případech jen ta nejhubenější skóre, nováček ligy Štrasburk byl zcela opačný případ. Protože domácí mají s nejvyšší soutěží aktuálně určitě větší zkušenosti, jsou v tomhle duelu mírnými favority oni.