Neymar nůžkami v nastavení rozhodl o výhře PSG

Jen s jednou brankou se museli diváci spokojit v Parku princů, kam zavítal Štrasburk. Favorit sice žádné překvapení nedovolil, ale na tři body se pořádně nadřel. Alsasané byli bodovému zisku velice blízko, ovšem o radost je připravil ve druhé minutě nastavení Brazilec Neymar, jenž vystřihl parádní nůžky.
14.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Konečně už s Neymarem? PSG vyzve Štrasburk

Byla to dlouhá brazilská telenovela. Nejdražší hráč historie Neymar chtěl během přestupového období opustit PSG, vedení klubu se ovšem nedohodlo s žádným zájemcem, a tak minimálně v podzimní části sezóny zůstane v hlavním městě Francie. Vrátit se na trávníky v pařížském dresu by se měl co nejdříve, vyloučen není jeho nástup proti Štrasburku.
13.09. | Previews | žádný komentář

Zápas mezi Strasbourgem a Monakem vítěze nepoznal

Domácí si tak po vypadnutí z Evropské ligy nespravili úplně chuť. Knížecí celek zase ztratil vedení až v závěrečné desetiminutovce.
02.09. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Monaco chce využít současného rozpoložení Štrasburku

Monaco si pod vedením Leonarda Jardima v minulém kole připsalo první bod za remízu s Nîmes Olympique, přičemž ovšem knížecí celek vedl 2:0. Jenže pak byl vyloučen Jemerson, což hostům situaci dost usnadnilo.
31.08. | Previews | žádný komentář

Rennes se veze na vítězné vlně, uspělo i ve Štrasburku

Fotbalisté Stade Rennes se vezou na vítězné vlně a po Paříži dokázali vyhrát i na půdě nepříjemného Štrasburku. Bretaňský celek má po třech kolech na kontě plný počet bodů a minimálně do úterního zápasu Lyonu mu patří první příčka. Tentokrát se o dva góly podělili Clément Grenier a Mbaye Niang.
26.08. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Rennes čeká po Paříží nevyzpytatelný Štrasburk

Duel dvou neporažených uvidí stadion de la Meinau ve Štrasburku. Domácí Racing získal ve dvou kolech dvě remízy a nyní by chtěl konečně tři body, což ale bude tvrdý oříšek. Do Alsaska totiž míří Stade Rennes, jenž je stoprocentní. Vítěz Francouzského poháru před týdnem pokořil PSG a je ve skvělé formě.
24.08. | Previews | žádný komentář

Branky nepadly, Remeš si rozdělila se Štrasburkem bod

Před týdnem Remeš vyloupila překvapivě Marseille, proti Štrasburku se ale musela spokojit s konečnou plichtou. I tak mají domácí na svém kontě po dvou odehraných kolech čtyři body, což pro ně rozhodně není špatné číslo. Hosté remizovali už podruhé za sebou, v minulém zápase před vlastními fanoušky uhráli bod s Métami, a získali tak dosud dva.
23.08. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Remeš chce navázat na výhru v Marseille i proti Štrasburku

Opravdu velmi povedený vstup do nové sezóny prožili před týdnem fotbalisté Remeše, kteří venku nečekaně skolili slavnou Marseille. Určitě tak nemají jediný důvod, proč by si teď neměli věřit na Štrasburk, jenž už od červencových dnů bojuje taktéž o základní skupinu Evropské ligy. Aktuálně tedy včetně Ligue 1 absolvuje poměrně náročný program.
17.08. | Previews | žádný komentář

Štrasburk se s Métami rozešel smírně

Duel mezi Štrasburkem, který díky působení v evropských pohárech započal naostro novou sezónu už v červencových dnech, a Métami, které se do Ligue 1 navrátily po ročním působení ve druhé lize, skončil asi zaslouženou dělbou bodů. Domácí v prvním poločase poslal do vedení Adrien Thomasson, po obrátce ale nakonec vyrovnal Habib Diallo.
13.08. | Komentáře a souhrny | žádný komentář

Strasbourg přivítá na domácím stadionu Mety

Les Grenats se sedmibodovým náskokem vyhráli uplynulý ročník Ligue 2. Strasbourg naopak opanoval Coupe de la Ligue a teď válčí o postup do základní skupiny Evropské ligy.
11.08. | Previews | žádný komentář
02.09. Prcić bude znovu hrát za Štrasburk
Sanjin Prcić na jaře hostoval z Levante ve Štrasburku a do tohoto klubu se vrací, všechny strany dojednaly trvalý přestup a bosenský záložník ve Francii podepsal tříletý kontrakt. (getfootballnewsfrance.com)
02.09. Jonas Martin novou posilou Rennes
Jonas Martin přestoupil ze Štrasburku do Rennes, to za záložníka zaplatilo čtyři miliony eur. (getfootballnewsfrance.com)
02.09. Zohi si poranil stehenní sval
Štrasburk nakonec ze zápasu s AS Monaco vydoloval bod za remízu 2:2, zaznamenal ale i jednu ztrátu. Duel nedohrál útočník Kévin Zohi, ten si poranil stehenní sval a čeká ho podrobné vyšetření. (lequipe.fr)
01.09. Jonas Martin má volnou cestu do Rennes
Štrasburk se do Evropské ligy sice neprobojoval, jeho záložník Jonas Martin si ale pohárovou soutěž i tak zahraje. Fotbalista má namířeno do Rennes, to dojednalo přestup za 3,5 milionu eur. (getfootballnewsfrance.com)
28.08. Štrasburku bude chybět Sissoko
Ibrahima Sissoko nepomůže Racingu Štrasburk ve čtvrteční odvetě 4. předkola Evropské ligy s Eintrachtem Frankfurt. jednadvacetiletý záložník je mimo hru se zraněným stehenním svalem. (lequipe.fr)
27.08. Štrasburk jedná o příchodu Phiriho
Lebogang Phiri má ještě na dva roky smlouvu v Guingampu a tento kontrakt by nemusel dodržet. O defenzivního záložníka je zájem ve francouzské nejvyšší soutěži, jednání o jeho přestupu už zahájil Štrasburk. (lequipe.fr)
12.08. Fofana bude absentovat do konce srpna
Zhruba tři týdny bude v sestavě Štrasburku chybět Youssouf Fofana. Mladý záložník má problémy s kotníkem, zranění si odnesl ze včerejšího souboje s FC Metz. (lequipe.fr)
11.08. Štrasburk přišel o zraněného Fofanu
Youssouf Fofana nedohraje dnešní zápas s Métami. Záložník Racingu Štrasburk měl po zákroku od Thomase Delaineho potíže s kotníkem a musel po dvaceti minutách nuceně vystřídat. (lequipe.fr)
06.08. Laurey strávil noc v nemocnici
Nepříjemný zážitek za sebou má Thierry Laurey. Doma u trenéra Štrasburku včera večer hořelo a kouč utrpěl zranění ramene, s nímž musel do nemocnice, nejednalo se ale o nic vážného a dnes ráno byl propuštěn do domácího ošetřování. (lequipe.fr)
02.08. Štrasburk dohrával bez brankáře Selse
Matz Sels nedochytal včerejší utkání předkola Evropské ligy na půdě Maccabi Haifa. Brankář Štrasburku zůstal o poločasové pauze v kabině, důvodem byly nevolnosti, druhou půli za něho odchytal Bingourou Kamara. (lequipe.fr)