Racing Strasbourg Francie - Racing Strasbourg - Zprávy

Preview: Racing Strasbourg - AS Monaco

Premiéra Thierry Henryho na lavičce Monaka se odehraje v Alsasku, na půdě Racingu Štrasburk. Knížata jsou v těžké pozici, ale stále mají dostatek času s nastalou situací něco udělat. Pod Henryho vedením začnou proti oblíbenému soupeři, se kterým naposledy prohrála v roce 2002.

Angers SCO - Racing Strasbourg 2:2

To byla bitva! Hostující Racing Strasbourg se proti domácímu Angers dostal už ve druhé minutě do vedení díky Mothibovi, který se v první půli trefil ještě jednou. Ani to ale hostům nestačilo, protože domácí během druhé půle vstřelili stejný počet branek.

Preview: Angers SCO - Racing Strasbourg

Po mizerném vstupu do nového ročníku se Angers přece jenom odpíchlo k lepším zítřkům, neprohrálo následně čtyřikrát v řadě, nicméně o minulém víkendu se mu vůbec nezadařilo podle vlastních představ. Napravit neúspěch proti Guingampu bude chtít jednoznačně proti Štrasburku, který doposud získal jen o bod víc než jeho soupeř.

Racing Strasbourg - Dijon FCO 3:0

Strasbourg si doma podle očekávání poradil s Dijonem a oslavil třetí výhru v sezoně. Tu mu zajistily přesné zásahy od Nuna Da Costy, Leba Mothiby a Jonase Martina. Dijon naopak nepředvedl v ofenzivě prakticky nic.

Preview: Racing Strasbourg - Dijon FCO

Dijon měl oproti papírovým předpokladům doslova raketový vstup do sezóny, jenže v posledních čtyřech kolech získal jen jeden bod a slavnostní konfety zřejmě definitivně odvál silný vítr. Konečně zabrat by rozhodně chtěl na půdě Štrasburku, který má jen o dva body méně než jeho protivník. Ani on však nedokáže zprostředkovat svým fanouškům nějaké konstantní výsledky.

Olympique Marseille - Racing Strasbourg 3:2

Posledních pár dnů nebyla Marseille vůbec ve své kůži. Nejenže v Evropské lize padla doma s Frankfurtem, o minulém víkendu inkasovala čtyři góly od Lyonu, a nutně už potřebovala nějakou vzpruhu. Vítězství proti Štrasburku doslova vyválčila na poslední chvíli. Závěr utkání byl hodně hektický a málem si outsider z Orange Vélodrome odvezl plichtu.

Preview: Olympique Marseille - Racing Strasbourg

Marseille prohrála už dvě utkání v řadě a bude chtít co možná nejdříve zamezit dalším ztrátám. Ve středu večer se na Stade Vélodrome představí Strasbourg a pro Marseille by to mohl být ideální způsob, protože soupeři se rovněž příliš nedaří.

Racing Strasbourg - Amiens SC 3:1

Skvělý druhý poločas v podání domácího Štrasburku nakonec znamenal, že všechny body zůstanou v Alsasku. Amiens sice ovládlo první poločas jedinou brankou Kraftha, ale krátce po změně stran vyrovnal Lala a výsledek definitivně otočil Corgnet. Třetí branku si Amiens vstřelilo samo.

Preview: Racing Strasbourg - Amiens SC

Ze spodní části tabulky na sebe v sobotu narazí celky Štrasburku a Amiens. Oba týmy mají na svém kontě jen jedno vítězství a to pochopitelně chtějí změnit. Uspět ale může jen jeden, budou se radovat v Alsasku nebo uspěje město ležící na řece Sommě?

Montpellier HSC - Racing Strasbourg 1:1

Jak důležitá je efektivita předvedli fotbalisté Štrasburku. Na hřišti Monpellieru nepředvedli takřka nic, ale nakonec díky jediné střele v závěru zápasu získali bod. Ve třetí minutě nastavení ho vystřelil Lebogang Mothiba.

Preview: Montpellier HSC - Racing Strasbourg

K dobrým výkonům se před reprezentační přestávkou rozehrál Montpellier, jenž tři zápasy v řadě nepoznal hořkost porážky. Le Paillade teď na svém stadionu přivítají Štrasburk, jehož forma šla naopak dolů.

Racing Strasbourg - FC Nantes 2:3

Teprve ve čtvrtém kole se Nantes dočkalo prvního tříbodového zisku. Díky tomu se v tabulce dotáhlo na soupeře ze Štrasburku.

Preview: Racing Strasbourg - FC Nantes

Racing Strasbourg odstartoval druhou sezonu po postupu, který bývá často označována za nejtěžší. Oproti tomu FC Nantes zatím sázka na dalšího portugalského kouče příliš nevychází.

Olympique Lyon - Racing Strasbourg 2:0

Porážka s Remeší je odčiněna. Lyon doma nezaváhal a Racing Štrasburk v páteční předehrávce porazil 2:0. Náskok si Les Gones připravili před koncem prvního poločasu, aby po hodině hry pečetil výsledek Bertrand Traoré. Pod vítěznou trefou je podepsán Martin Terrier, shodou okolností v loňské sezoně opora Štrasburku.

Lyon skládá reparát, doma vyzve Štrasburk.

Olympique Lyon bude mít v páteční předehrávce co dělat, aby napravil týden staré zaváhání s Remeší. O něco podobného, co se minulý týden podařilo Remeši, se teď pokusí Racing Štrasburk. A věřte nebo ne, poslední vzájemný zápas patřil alsaskému týmu.