Racing Strasbourg Francie - Racing Strasbourg - Zprávy

Stade Rennes - Racing Strasbourg 1:4

Rennes šlo sice proti Strasbourgu na domácí půdě brzy do vedení, jenže po závěrečném hvizdu se vzpamatovávalo ze čtyřbrankového přídělu. Co na tom, že Tomáš Koubek musel dvakrát čelit pokutovému kopu.

Preview: Stade Rennes - Racing Strasbourg

Strasbourg se v tabulce poměrně překvapivě nachází před patnáctým kolem Ligue 1 o čtyři příčky nad Rennes. Rozdíl mezi oběma celky je však pouze jednobodový, takže jejich vzájemný střet by neměl zůstat na okraji zájmu.

Racing Strasbourg - Nîmes Olympique 0:1

Tohle utkání si Štrasburk za rámeček rozhodně nedá. Alsasané padli po jediné brance Hervého Lybohyho 0:1 a nadále zůstávají ve středu tabulky. Pro nováčka Nimes je to další velké vítězství, v letošní sezoně čtvrté. Utkání nedohrál čtvrthodinu před koncem vyloučený Mitrović.

Preview: Racing Strasbourg - Nîmes Olympique

Racing Štrasburk od konce září nenašel přemožitele a i po reprezentační přestávce věří, že se mu povede na lichotivou sérii navázat. Alsasané přivítají ve 14. kole nováčka Nimes Olympique, se kterým se před dvěma lety potkávali ve druhé nejvyšší soutěži.

Lille OSC - Racing Strasbourg 0:0

Větší územní i střelecká převaha nakonec Lille k vítězství nepomohla. Severofrancouzský celek doma remizoval 0:0 se Štrasburkem a vzhledem ke svým výkonům v dosavadním průběhu sezony je to pro něj ztrátou.

Preview: Lille OSC - Racing Strasbourg

Tenhle zápas slibuje na úvod třináctého kola Ligue 1 rozhodně zajímavou podívanou. Oba celky se nacházejí v horní polovině tabulky, patří k dosavadním překvapením francouzské nejvyšší soutěže a oba oplývají poměrně slušnou formou. Lille navíc má Štrasburku co oplácet, nedávno ho totiž tenhle protivník vyřadil z Coupe de la Ligue.

Racing Strasbourg - Toulouse FC 1:1

V dobré formě se prezentující Racing Strasbourg sice v domácím střetnutí proti Toulouse vedl. Jenže Max Gradel svým parádně zahraným přímým kopem zařídil, že se oba soupeři rozešli smírně.

Preview: Racing Strasbourg - Toulouse FC

Štrasburk má opravdu výtečnou formu, neprohrál už pětkrát v řadě, v tomto týdnu se mu z Coupe de la Ligue podařilo vyřadit Lille a právem okupuje příčky v horní polovině tabulky. Toulouse naopak po slušném startu do sezóny už dlouhodobě strádá. Prohrálo třikrát za sebou, přičemž Ligový pohár se ho po neúspěchu s Lorientem již netýká.

EA Guingamp - Racing Strasbourg 1:1

Guingamp doma neudržel nadějné vedení, které mu pomohl získat Nicolas Benezet už v šesté minutě. Racing Strasbourg naopak zabral a dvě minuty před koncem srovnal Kévin Zohi, takže domácí zůstávají na poslední příčce.

Preview: EA Guingamp - Racing Strasbourg

Poslední tým soutěže Guingamp se za jistých okolností konečně může v tabulce posunout, bude však k tomu potřebovat body proti Štrasburku a to nebude nic jednoduchého. Racing si naposledy poradil s Monakem a celkově za pět utkání prohrál jen jednou.

Racing Strasbourg - AS Monaco 2:1

Premiéra Thierry Henryho na lavičce Monaka skončila porážkou 1:2 ve Štrasburku. Knížata se tak ani pod novým trenérem prozatím nedostala z bídy a v tabulce zůstávají na předposledním, sestupovém místě. Průběh utkání ovlivnilo brzké zranění Radamela Falcaa a individuální chyby, včetně vyloučení Grandsira zhruba po hodině hracího času.

Preview: Racing Strasbourg - AS Monaco

Premiéra Thierry Henryho na lavičce Monaka se odehraje v Alsasku, na půdě Racingu Štrasburk. Knížata jsou v těžké pozici, ale stále mají dostatek času s nastalou situací něco udělat. Pod Henryho vedením začnou proti oblíbenému soupeři, se kterým naposledy prohrála v roce 2002.

Angers SCO - Racing Strasbourg 2:2

To byla bitva! Hostující Racing Strasbourg se proti domácímu Angers dostal už ve druhé minutě do vedení díky Mothibovi, který se v první půli trefil ještě jednou. Ani to ale hostům nestačilo, protože domácí během druhé půle vstřelili stejný počet branek.

Preview: Angers SCO - Racing Strasbourg

Po mizerném vstupu do nového ročníku se Angers přece jenom odpíchlo k lepším zítřkům, neprohrálo následně čtyřikrát v řadě, nicméně o minulém víkendu se mu vůbec nezadařilo podle vlastních představ. Napravit neúspěch proti Guingampu bude chtít jednoznačně proti Štrasburku, který doposud získal jen o bod víc než jeho soupeř.

Racing Strasbourg - Dijon FCO 3:0

Strasbourg si doma podle očekávání poradil s Dijonem a oslavil třetí výhru v sezoně. Tu mu zajistily přesné zásahy od Nuna Da Costy, Leba Mothiby a Jonase Martina. Dijon naopak nepředvedl v ofenzivě prakticky nic.