Grenoble Foot 38 Francie - Grenoble Foot 38 - Zprávy

Preview: Toulouse FC - Grenoble Foot 38

Celosezónní trápení beznadějně posledního Grenoble může skončit už v neděli. Pokud výše postavené týmy budou bodovat, sestup hostů do druhé ligy bude zpečetěn.

Ředitel Grenoblu už se záchranou nepočítá, myslí na druhou ligu

Grenoble má sice stále teoretickou šanci na záchranu ve francouzské lize, klubové vedení však už tyto myšlenky zcela zažehnalo. Přestože do konce ligy zbývá ještě sedm kol, klub už s udržením se v soutěži nepočítá a uvažuje o plánech na příští sezonu v druhé lize.

Grenoble Foot 38 - FC Lorient 1:2

Jubilejní branka Jamese Fanchoneho z letošní sezóny pět minut před koncem utkání udržela naděje Lorientu na probojování se na příčky zaručující Evropské poháry. Poslední Grenoble, již prakticky k sestupu odsouzený, nedokázal i přes velmi povedený výkon bodovat, a odvrátit tak svou desátou domácí porážku.

Lorient si na poslední Grenoble věří

Lorient by rád pokračoval ve vzestupu. Proti němu se pak postaví celek, který se se sestupem možná již definitivně smířil - beznadějně poslední Grenoble.

Lyon splnil povinost. Ačkoliv měl namále, porazil Grenoble o dvě branky

Jeden z nejdůležitějších týdnů Lyonu začal dobře. Sedminásobný francouzský šampion si bez problémů poradil s posledním Grenoblem a minimálně do zítra se posunul na čtvrté místo. První branku vstřelil Bastos, v nastavení se trefil Delgado. Hosté dohrávali poslední čtvrthodinu bez vyloučeného Cesara.

Lyon vyzve v předehrávce Grenoble

V prekérní situaci se nachází sedminásobný francouzský šampion Olympique Lyon. Z posledních čtyř utkání nevyhrál ani jednou, naděje na osmý mistrovský titul se tak začíná pomalu rozplývat. Na Stade de Gerland dnes přijede poslední tým tabulky - Grenoble.

Grenoble sehrál s Monakem vyrovnanou partii. Bez branek remizoval

Monako si řádně zkomplikovalo případný boj o poháry. Vždyť nevyhrát na hřišti posledního celku není nikdy žádnou chloubou. Nicméně Grenoble se v posledních týdnech zvedá a možná by ještě rád zaútočil na udržení v Ligue 1. Hosté dokonce v závěru nevyužili početní převahu - v 79. minutě byl vyloučen Viviani.

Preview: Grenoble Foot 38 - AS Monaco

Ve stadiu klinické smrti se nachází fotbalisté Grenoblu. Diagnóza je jasná - do konce sezóny zbývá dvanáct utkání a domácí ztrácí na první nesestupové místo už 14 bodů. A to je přesně tolik, kolik stačili nasbírat za dosavadní část sezóny, která už čítala 28 utkání.

Lille si s potížemi poradilo s Grenoblem

Pouze jedna branka. Jedna branka, kterou navíc vstřelil hráč Grenoblu. Kdo by čekal, že ambiciozní Lille bude mít problémy s posledním týmem tabulky, Grenoblem, tipoval by správně. Až vlastní gól Cesara spasil LOSC.

Lille se musí vrátit zpět na zem. Po Liverpoolu čeká Grenoble

Pryč od Liverpoolu. Lille v týdnu porazilo anglického giganta, nyní si chce jídelníček okořenit sladkým zákuskem. Na stadion Nord Lille Métropole přijíždí poslední Grenoble.

Grenoble Foot 38 - Le Mans UC 72 1:1

Souboj dvou celků bojujících o holé přežití skončil spravedlivou remízou 1:1. Mezi oběma celky je tak pořád sedmibodový rozdíl. Grenoble vedl po rychlé trefě Akroura, Le Mans však dokázalo ve druhé půli zásluhou Maïgy srovnat.

Preview: Grenoble Foot 38 - Le Mans UC 72

Bojovat dál. Nic jiného fotbalistům posledního Grenoblu, kteří naposledy vyhráli v Nancy, v podstatě ani nezbývá. Do konce letošního ročníku zbývá ještě dvanáct kol, a ačkoli se zdá jeho situace hodně bezvýchodná, je ještě čas dát věci do pořádku. Jejich soupeřem nyní bude Le Mans, které se rovněž pere o prvoligovou příslušnost.

AS Nancy-Lorraine - Grenoble Foot 38 0:2

Svou první ligovou výhru zvenku si připsal poslední Grenoble. O výhru 2:0 z půdy tragicky hrajícího Nancy se postaral dvakrát Yoric Ravet, jenž skóroval v obou poločasech. Domácí tak zahodili skvělou šanci posunout se blíže ke středu tabulky a definitivně se odpoutat od sestupových starostí.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Grenoble Foot 38

Čtrnácté Nancy má na sestupové pásmo náskok dvanácti bodů. Jenže poslední ne příliš uspokojivé výsledky mu žádný klid dodávat nemůžou. Teď ovšem domácí čeká série soupeřů ze spodku tabulky, na jejíž začátku je poslední Grenoble. A právě tohle období je pro ASNL zřejmě klíčovým v sezóně.

Grenoblebyl lepší, přesto s Valenciennes prohrál

Přestože byl Grenoble lepší, nebylo mu to nic platné. Poslední celek tabulky opět prohrál, když jedinou branku Valenciennes a celého utkání vstřelil po půl hodině Sanchez.