Girondins Bordeaux Francie - Girondins Bordeaux - Zprávy

Preview: RSC Anderlecht - Girondins Bordeaux

Bordeaux podobně jako Everton neztratilo v základní skupině ani bod, ale nyní jej čeká velmi nepříjemný soupeř. Anderlecht se po nepovedeném vstupu do sezóny zvedá a skvělou formu z domácí soutěže touží přenést také do Poháru UEFA.

Girondins Bordeaux - FC Metz 3:0

Bordeaux nedovolilo překvapení a s Métami si jednoznačně poradilo 3:0. Skóre otevřel ve 26. minutě Cavenaghi z penalty, ten samý hráč se trefil i sedmnáct minut před koncem. Tečku za utkáním udělal Diarra a rozhodl o jednoznačné výhře domácích.

Preview: Girondins Bordeaux - FC Metz

Druhý tým tabulky z Bordeaux hostí beznadějně poslední mužstvo Mét. Domácí jsou jasnými favority, pokud se chtějí přiblížit vedoucímu Lyonu, musí "z povinnosti" zvítězit.

FC Lorient - Girondins Bordeaux 1:0

Bordeaux nevyužilo šanci alespoň na pár hodin se bodově dotáhnout na vedoucí Lyon, když v Lorientu prohrálo 0:1 díky brance Jalleta z penalty. Domácí na svém hřišti už čtyři zápasy v řadě vyhráli.

Preview: FC Lorient - Girondins Bordeaux

Dnes se na Stade du Moustoir utká domácí Lorient, jenž se nachází na desátém místě francouzské ligy s druhým týmem Bordeaux.

Girondins Bordeaux - AS Saint-Etienne 1:0

Bordeaux se podařilo zvítězit nad St. Etienne nejtěsnějším rozdílem 1:0 díky brance Cavenaghiho z 56. minuty. Domácí tým tak zůstává v těsné blízkosti za vedoucím Lyonem, na který ztrácí pouhé tři body.

Preview: Girondins Bordeaux - AS Saint-Etienne

V dohrávce 22. kola přivítá Bordeaux na svém stadionu celek St. Etienne. Domácí ztrácejí na vedoucí Lyon pouhé tři body a cokoliv jiného než výhra by byla pro tým zklamáním.

Le Mans UC 72 - Girondins Bordeaux 1:2

Bordeaux si v sezóně dávalo postupné cíle a stále stoupá tabulkou vzhůru. Po těsné výhře nad Le Mans v jednadvacátém kole se Girondins prodrápalo již na druhou pozici a se současnou formou může pomýšlet i na souboj o titul.

Preview: Le Mans UC 72 - Girondins Bordeaux

Bordeaux zajíždí na půdu houževnatého Le Mans, kde se pokusí zvítězit a udržet se v závěsu za vedoucím Lyonem.

Girondins Bordeaux - AJ Auxerre 4:1

Bordeaux porazilo Auxerre vysoko 4:1 a bodově se dotáhlo na druhé Nancy. Hosté otevřeli skóre už ve 2. minutě, ale domácí přidali v každém z poločasů po dvou gólech a zaslouženě vyhráli.

Preview: Girondins Bordeaux - AJ Auxerre

Bordeaux hostí Auxerre a ziskem tří bodů se bude chtít přiblížit vedoucímu Lyonu.

FC Sochaux - Girondins Bordeaux 0:1

Bordeaux vyhrálo na půdě Sochaux 1:0 a odsoudilo domácí k přezimování na sestupové 19. příčce.

Preview: FC Sochaux - Girondins Bordeaux

Sochaux si v minulém kole připsalo na konto teprve třetí vítězství v této sezóně. Vyhrálo na půdě beznadějně posledních Mét. V tomto kole ho čeká tvrdší oříšek v podobě momentálně třetího Bordeaux.

Panionios Atény - Girondins Bordeaux 2:3

Argentinský útočník hostů Fernando Cavenaghi zavelel ke konci první půle k obratu a dvěma góly pomohl k jeho završení. Bordeaux tedy díky dalšímu vítězství skončí v základní skupinu Poháru UEFA na první příčce, a to bez ztráty bodu.

Girondins Bordeaux - Olympique Marseille 2:2

Bordeaux sei nadále drží na třetí příčce ligové tabulky, přestože v posledních týdnech nepodává předvědčivé výkony. Olympique Marseille je čtrnáctý.