Girondins Bordeaux Francie - Girondins Bordeaux - Zprávy

Preview: Girondins Bordeaux - Olympique Marseille

Marseille se v neděli pokusí napravit selhání z Ligy mistrů, kde na domácí půdě dostalo výprask 0:4 od Liverpoolu. V Bordeaux chce ale tým trenéra Geretse bodovat a udobřit si své příznivce.

Olympique Nice - Girondins Bordeaux 1:1

Nice a Bordeaux si rozdělily body za remízu 1:1. Všechno podstatné se odehrálo během první čtvrthodiny. Domácí poslal do vedení Kone, o pět minut později vyrovnal Micoud.

Preview: Olympique Nice - Girondins Bordeaux

Nice uvidí souboj dvou týmů z horních pater tabulky. Domácí jsou na šestém místě, Bordeaux je na třetí příčce.

Girondins Bordeaux - Helsingborgs IF 2:1

Girondins Bordeaux vyhrálo i svůj třetí zápas ve skupině a zajistilo si postup z prvního místa. Domů se s porážkou vrací Helsingborg, ale mrzet ho to nemusí, postup má v kapse už od minulého kola.

SM Caen - Girondins Bordeaux 5:0

O největší překvapení sobotního večera se postaralo Caen. Podprůměrný tým ze spodní poloviny tabulky si v patnáctém kole poradil překvapivě, a navíc hodně vysoko 5:0, s Girondins Bordeaux. To dohrávalo zápas o devíti. Pro tým Francka Dumase to znamená postup na dvanácté místo. Girondins zůstavají stále třetí.

Preview: SM Caen - Girondins Bordeaux

Bordeaux pojede v sobotu do Caen pokusit se o zlepšení špatně bilance s tímto soupeřem. Girondins totiž tento klub na jeho půdě ještě nikdy neporazili. V patnáctém kole se tuto tradici proher na Stade Malherbe budou snažit porušit, protože se chtějí udržet na třetím místě Ligue 1, v závěsu za Olympiquem Lyon a Nancy.

Girondins Bordeaux - Stade Rennes 3:0

Dvě branky Davida Belliona a pozdní gól Gabriela Obertana znamená nedělní vítězství Girondins Bordeaux v poměru 3:0 nad sokem z Rennes. Velice důležitý zápas dvou týmů z první pětky tabulky Ligue 1 tak lépe zvládli Girondins.

Preview: Girondins Bordeaux - Stade Rennes

Dva týmy s úplně odlišnými zkušenostmi z Poháru UEFA se střetnou v neděli na Stade Chaban-Delmas v Bordeaux, kde domácí Girondins přivítají hosty z Rennes.

Austria Vídeň - Girondins Bordeaux 1:2

Girondins Bordeaux porazil Austrii Vídeň na jejím hřišti 2:1 a ocitl se tak jednou nohou ve vyřazovacích bojích Poháru UEFA. Vítězství na stranu Francouzů strhnul v 88. minutě brazilský záložník Wendell, když proměnil pokutový kop za faul na Chamakha.

AS Nancy-Lorraine - Girondins Bordeaux 1:0

Gól Chrise Malongy z prvního poločasu znamenal výhru Nancy nad Bordeaux ve šlágru třináctého kola Ligue 1.

Preview: AS Nancy-Lorraine - Girondins Bordeaux

Šlágr třináctého kola uvidí v sobotu Stade Marcel-Picot. Na půdu Nancy zavítá Bordeaux. Střetne se tak druhý tým tabulky se čtvrtým a již jen to by měla být záruka dobrého fotbalu.

Girondins Bordeaux - Valenciennes FC 2:1

Souboj dvou týmů z první poloviny tabulky vidělo Stade Chaban Delmas v Bordeaux. Domácí tam dvěma góly v jedenácti minutách v prvním poločase otočili vývoj zápasu s Valenciennes a získali další tři body do tabulky Ligue 1.

Preview: Girondins Bordeaux - Valenciennes FC

V Bordeaux bude k vidění souboj dvou celků z popředí tabulky. Domácí jsou zatím čtvrtí, jejich soupeř z Valenciennes je na šesté příčce.

Girondins Bordeaux - Galatasaray SK 2:1

Zápas se poměrně dlouho vyvíjel velmi dobře pro hostující tým, který poslal už ve 22. minutě do vedení gólem z penalty Shabani Nonda. Hráči Bordeaux však vstoupili do druhé půle jako vyměnění, za necelých dvacet minut stav otočili a tři body si pohlídali až do konce utkáni.

Racing Strasbourg - Girondins Bordeaux 1:1

Souboj týmů z horní poloviny tabulky sliboval pěknou a vyrovnanou podívanou. Výsledek nakonec vyrovnaný byl - Štrasburg remizoval s Bordeaux 1:1.