Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Wigan s Wolverhamptonem se vlastně už teď budou vyhýbat záchranářským pracím

Ryze záchranářský souboj přinese mimo jiné první říjnová sobota. Na DW Stadium, kde sídlí osmnáctý Wigan, totiž zajíždí Wolves, kteří nesedí na sestupové příčce jen díky lepšímu skóre právě oproti Latics. Dá se tedy očekávat tuhý boj o každou píď hřiště.

Houllier začal výhrou jak v poháru, tak v lize

Houllier se po šesti letech vrací do Premier League vítězstvím. A nechybí u toho jeho starý známý Emile Heskey, který se s ním tenkrát loučil přímo na hřišti a teď mu pro změnu pozdním zásahem umožnil radovat se pro začátek ze tří potřebných bodů. Wolverhampton naopak jenom prodloužil 30 let trvající neschopnost vyzrát na svého konkurenta z kraje Midlands.

Aston Villa doufá ve vítězné načnutí ligového rodea pod taktovkou Gerarda Houlliera

Je to tu, Houllier a všichni fanoušci Aston Villy se dočkali. Birminghamští začínají psát novou kapitolu své historie a první řádky by jim hned měly jít pěkně od ruky. Francouzský manažer se totiž v Premier League poprvé od roku 2004 představí ve Wolverhamptonu, s nímž Villans neztratili všechny body rovných třicet let.

Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers 3:1

Tottenham úžasným obratem v poslední čtvrthodince získalo letošní druhé vítězství. Když už se zdálo, že ani napotřetí nevstřelí před vlastními fanoušky gól, srovnal poločasovou ztrátu van der Vaart. Dvě branky v naprostém závěru pak znamenají posun svěřenců manažera Redknappa směrem vzhůru.

Preview: Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers

Spurs mají na White Hart Lane co splácet svým fanouškům a příležitost se jim naskýtá v pátém kole Premier league. Do Londýna přijede Wolves, které je díky více vstřeleným brankám o dvě příčky nad svým sobotním soupeřem.

Fulham užuž mířil za čtvrtou remízou v řadě, proti byl Dembélé

Jistě si vzpomenete na Hangelandovo vyrovnání v poslední minutě utkání s Manchesterem United. Nyní tedy vězte, že Craven Cottage napsal další skvělý příběh, tentokrát dokonce s vítěznou tečkou. Přestože se v první půli zranil klíčový útočník Zamora, Fulham díky jeho parťákovi Dembélému dokázal právě v 90. minutě otočit nepříznivý vývoj zápasu a připsal si na své konto po třech remízách konečně i výhru.

Preview: Fulham FC - Wolverhampton Wanderers

Na Craven Cottage se představí dosud neporažené celky, domácí Fulham a Wolverhampton. Fulham tu dokázal obrat o body Manchester United, takže zápas s Wolverhamptonem by neměl znamenat velkou překážku, ovšem každý zápas je jiný a Wolves už dokázali letos přivézt velice cenný bod zvenčí.

Belaida chtěli na Ostrovech, přesto zůstal ve Slavii

Fotbalisté Slavie Praha málem v poslední den přestupního období přišli o tuniského záložníka Tijaniho Belaida. Zájem o něj údajně projevilo hned pět týmů z Anglie, z toho čtyři prvoligové. Jednání o přestupu potvrdil i hráčův manažer Pavel Paska, s žádným celkem se však nedohodl.

Wolverhampton Wanderers - Newcastle United 1:1

S cílem udržet si prozatímní ligovou neporazitelnost nastupovali fotbalisté domácího Wolverhamptonu k utkání proti londýnskému Newcastlu. Ten si po vysoké porážce na Old Trafford spravil náladu v minulém kole, kdy rozdrtil Aston Villu vysoko 6:0.

Preview: Wolverhampton Wanderers - Newcastle United

Letošní nováček s loňským aneb Wolves versus Newcastle. To na fanoušky čeká v rámci třetího kola Premier League na Molineux Stadium, kde půjdou oba týmy za vítězstvím, aby navázaly na vítězství v FA Cupu.

Everton FC - Wolverhampton Wanderers 1:1

Everton v Goodison Parku poměrně dlouho vedl, ale zaslouženou remízu nakonec Wolves vystřelil Sylvan Ebanks-Blake. Toffees se tak nepodařilo zcela napravit předchozí prohru a po dvou kolech mají na kontě jediný bod.

Everton hraje s Wolves o první letošní body

Everton se už určitě těší na druhé ligové kolo, v němž se konečně ukáže před vlastním publikem. Goodison Park byl totiž loni takřka nedobytnou tvrzí, jen dva týmy tu dokázali zvítězit. A po první prohře v Blackburnu chtějí Toffees proti Wolves naplno bodovat.

Wolverhampton konečně zvládl vstup do nové sezony Premier League, poradil si se Stokem

Wolverhampton dal zapomenout na své dva předchozí neuspokojivé starty do nového ročníku Premier League a konečně vyhrál. Povedlo se mu to proti Stoke City, za který nastoupila i nedoléčená posila, Kenwyne Jones, která však musela hned po 14 minutách kolbiště zase opustit.

Stoku se loni povedlo vylepšit svůj nováčkovský výkon, vstříc elitní desítce teď vykročí proti Wolves

Wolverhampton se loni zachránil relativně v klidu. Ne tolik jako Birmingham, na druhou stranu neměl tak dlouho starosti o svou prvoligovou identitu jako jiný kolega nováček z Burnley. Pulisovo Stoke zase stoupá vzhůru pěkně schůdek po schůdku. Při své premiéře mezi elitou skončil dvanáctý, loni jedenáctý. Dodrží teď kontinuitu a dosáhne na první desítku?