Wolverhampton Wanderers (Anglie)

Chelsea FC - Wolverhampton Wanderers 1:1

Blues se nepodařilo stáhnout manko na první čtyřku, když v neděli na Stamford Bridge pouze remizovala s Wolverhamptonem 1:1. Domácí byli po celý zápas lepším celkem, skvěle bránící hosté je však nepouštěli do velkých příležitostí. Na startu první půle se navíc dostali do senzačního vedení, které jim nakonec až v nastaveném čase vzal parádní střelou Eden Hazard.
11.03. | Komentáře a souhrny | 8 komentářů

Preview: Chelsea FC - Wolverhampton Wanderers

Sobotního zaváhání Tottenhamu může využít Chelsea, která pokud by zvládla ligový duel s Wolverhamptonem a zároveň pak také dohrávku s Brightonem, mohla by z ničeho nic poskočit dokonce na třetí příčku o bod právě před svého londýnského rivala. Svěřenci Maurizia Sarriho se po debaklu od Manchesteru CIty a následující prohře s Manchesterem United zdá se konečně oklepali a své výkony vrátili na požadovanou úroveň. Nicméně do konce ligového ročníku zbývá ještě dost zápasů a boj o umístění v první čtyřce bude nesmírně zajímavý, však si na něj brousí zuby hned čtveřice týmů. Nedělní zápas navíc pro domácí nebude nic snadného, na Stamford Bridge přivítají Wolverhampton, který se nachází v dobré pohodě a svou kůži rozhodně nedá lacino.
10.03. | Previews | 8 komentářů

Wolverhampton Wanderers - Cardiff City 2:0

Wolverhampton si v sobotu odpoledne s přehledem poradil s Cardiffem, když o vítězství rozhodl dvěma přesnými zásahy již v prvním poločase. Díky třem bodům se tak Vlci momentálně vyhřívají na solidní sedmé příčce tabulky, to Cardiff má starosti úplně opačné - třetí prohra v řadě znamená setrvání na sestupové, osmnácté příčce tabulky s dvoubodovou ztrátou na Southampton. Svěřenci Neila Warnocka mohou být alespoň rádi za to, že Saints na Old Trafford v poslední minutě základní hrací doby přišli o remízu a náskok se jim nepodařilo navýšit.
02.03. | Komentáře a souhrny | 1 komentář

Wolverhampton je v lehkém útlumu, nyní hostí Cardiff

Po dlouhé úspěšné sérii utkání, díky níž se Wolves vyšplhali až na sedmé místo, se jim v posledních týdnech příliš nedaří a připsali si tři zbytečné ztráty. Zpátky na vlně porážek je Cardiff, který v posledních zápasech utrpěl debakly.
02.03. | Previews | 1 komentář

Huddersfield po čtvrt roce vyhrál, doma udolal Wolverhampton

Pozdě, ale přece! Na to, jestli tenhle úspěch bude mít vliv na konečné umístění, si ještě nějakou chvíli počkáme, Huddersfield každopádně výhrou nad Wolves udělal obrovsky důležitý krok, jímž vykřesal alespoň mizivou naději na záchranu. Na vítězství totiž Terriers čekali tři měsíce - tehdy na konci listopadu porazili právě Wolverhampton.
27.02. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Preview: Huddersfield Town - Wolverhampton Wanderers

Už jen na týdny se počítá ligová budoucnost Huddersfieldu. Terriers už se takřka jistě vrátí do Championship, odkud do Premier League postoupili před dvěma lety. Nesourodý celek však letos našel svůj strop, předvádí nejhorší fotbal v lize a zachránit by ho mohl jenom zázrak. O zachování naděje budou svěřenci Jana Siewerta bojovat proti ambicióznímu Wolverhamptonu.
25.02. | Previews | 3 komentáře

AFC Bournemouth - Wolverhampton Wanderers 1:1

Zasloužená remíza po třech penaltách a urputném boji se zrodila v souboji Bournemouthu s Wolverhamptonem.
23.02. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Wolverhampton bojuje o poháry, o body se uchází v Bournemouthu

Málokdo má v Premier League takovou formu jako Wolverhampton. Svěřenci Nuna Espirita Santa neprohráli v lize a FA Cupu už sedm utkání v řadě a je v jasné pole position v boji o sedmé místo. To by mohlo v určitém případě znamenat účast v příštím ročníku Evropské ligy, a právě o tu se Wolves uchází. Teď potřebují body z Bournemouthu.
22.02. | Previews | 3 komentáře

Wolves dlouho prohrávali, nakonec opět srovnali v nastavení

Když hrajete proti Wolverhamptonu, musíte zůstat koncentrováni do poslední vteřiny. Tentokráte se o tom přesvědčili fotbalisté Newcastlu, kteří se na začátku druhé půle dostali do vedení díky Haydenovi, v pětadevadesáté minutě jim však vítězství sebral Boly.
11.02. | Komentáře a souhrny | 3 komentáře

Rozjetí Wolves přivítají v dohrávce kola Newcastle

Wolverhampton hraje ve formě a hodlá udržet sedmou pozici. Šanci na zvýšení náskoku má v pondělí proti Newcastlu, který letos zuby nehty bojuje o holé přežití v Premier League.
10.02. | Previews | 3 komentáře
18.03. FA Cup - los semifinále
Los semifinále FA Cupu: Manchester City - Brighton, Watford - Wolverhampton. (onefootball.com)
16.03. Jiménez by rád zůstal ve Wolverhamptonu
Raúl Jiménez v létě odešel z Benfiky na hostování do Wolverhamptonu a v anglickém klubu se mu daří. Mexický útočník zatím dal dvanáct ligových branek a další by mohl přidávat v příští sezoně, stojí totiž o setrvání na Ostrovech. "Rád bych zůstal u Wolves, jsem zde velmi šťastný. Wolverhampton vytvořil velký projekt, není zcela běžné, aby nováček bojoval o místo v Evropské lize," řekl. (abola.pt)
14.03. Marega v hledáčcích anglických klubů
Porto by nemusel během léta opustit jenom Éder Militão. Zájem je také o útočníka Moussu Maregu, jehož mají sledovat zástupci Leicesteru City a Wolverhamptonu Wanderers. (transfermarketweb.com)
01.03. Ruddy bude zítra chytat za Wolves
Wolverhampton Wanderers zítra čeká ligové utkání s Cardiffem City, do kterého zasáhne i John Ruddy. Náhradní gólman dostane od manažera Nuna Espírita Santa šanci, aby se připravil na nadcházející čtvrtfinále FA Cupu, kde se za dva týdny bude mezi třemi tyčemi čelit Manchesteru United. (skysports.com)
21.02. Wolverhampton si pojistil služby Saïsse
Romain Saïss si nemusí lámat hlavu s další budoucností. Záložník bude i nadále hrát za Wolverhampton, v anglickém klubu prodloužil smlouvu do června 2021. (skysports.com)
15.02. Wolverhampton si pojistil opory
Kapitán Conor Coady a irský pravý obránce Matt Doherty podepsali nové smlouvy s anglickým Wolverhamptonem. Oba zůstanou v týmu Vlků do léta 2023. (transfermarketweb.com)
15.02. Wolverhampton chce vykoupit Jiméneze
Raúl Jiménez hostuje z Benfiky ve Wolverhamptonu a ten má v plánu získat mexického útočníka nastálo. Portugalský celek se může těšit na vysoké odstupné, součástí dohody je opce nastavená na 38 milionů eur. (transfermarketweb.com)
02.02. Rúben Neves má problémy s kolenem
Rúben Neves proměněnou penaltou přispěl k výhře Wolverhamptonu na půdě Evertonu, na duel ale nejlepší vzpomínky mít nebude - portugalský záložník si v úvodu druhé půle poranil koleno, musel střídat a čeká ho podrobné vyšetření. (lequipe.fr)
02.02. Wolverhampton vyrovnal klubový rekord
Wolverhampton vyhrál 3:1 na půdě Evertonu a v letošní sezoně dosáhl už na jedenáctou ligovou výhru, anglický klub tak dorovnal své maximum v Premier League. (espnfc.com)