Wolverhampton Wanderers (Anglie)

Wolves v parádním zápase zdolali Leicester

Úvodní utkání 23. kola nejvyšší anglické soutěže nabídlo strhující podívanou. Wolverhampton inkasoval tři branky, přesto ani jednou v zápase neprohrával. Zápas na jeho stranu nakonec převrátil v nastavení Jota, který si připsal svůj první hattrick v Premier League.
VČERA | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Wolves se proti Leicesteru pokusí napravit zhoršenou formu

23. kolo Premier League zahájí duel dvou celků bojujících o střed tabulky. Wolverhampton a Leicester dělí tři místa a dva body, ani jeden z nich však neoplývá skvostnou formou a toto utkání tak může pro jednoho posloužit jako odrazový můstek.
VČERA | Previews | 2 komentáře

Citizens nedali Wolves šanci a zvítězili o tři branky

Manchester City v poklidu zdolal Wolverhampton a v tabulce zůstává v patách vedoucímu Liverpoolu. Navíc odskočil třetímu Tottenhamu, který o víkendu zaváhal. Zápas byl rozhodnut v podstatě již po čtyřiceti pěti minutách, kdy domácí vedli o dvě branky a Vlci dohrávali v deseti lidech.
14.01. | Komentáře a souhrny | 17 komentářů

Citizens si proti Wolves chtějí upevnit druhou příčku

Hráči Manchesteru City podle všeho již překonali nepovedené období a zvítězili čtyřikrát v řadě. Po prohře třetích Spurs mají možnost odskočit jim a přiblížit se lídrovi z Liverpoolu. Vlkům se ale v poslední době venku daří a určitě nedají svou kůži lacino.
14.01. | Previews | 17 komentářů

Z Atlética mi zatím nikdo nic neříkal, říká o budoucnosti Jonny

Velký výkonnostní skok v průběhu uplynulých dvanácti měsíců udělal Jonny Castro. Čtyřiadvacetiletý obránce si řekl o pozornost svými výkony v dresu Celty Vigo a před sezonou hned nadvakrát změnil dres. Ve hvězdách je to, čí barvy bude hájit v ligovém ročníku 2019/2020...
03.01. | Aktuality | 147 komentářů

Wolves překvapivě zaváhali, doma nestačili na Crystal Palace

Wolverhampton po vyloupení Tottenhamu nečekaně ztratil doma s Crystal Palace, kteří bojují o záchranu. Na branky si diváci museli počkat až do poslední desetiminutovky, kdy hosté zasadili dvě smrtící rány.
03.01. | Komentáře a souhrny | 2 komentáře

Crystal Palace zamíří do Wolverhamptonu

Wolves se doma příliš nedaří a v prvním novoročním zápase přivítají Crystal Palace. Ten od vítězství nad Manchesterem City nedokázal dvakrát v řadě skórovat, prolomit smůlu se pokusí právě na Molineux Stadium.
02.01. | Previews | 2 komentáře

Tottenham selhal ve druhé půli a nečekaně padl s Wolves

Překvapivý výsledek se zrodil v londýnském Wembley. Aspirant na titul Tottenham ztratil všechny body s Wolverhamptonem. Do vedení se přitom dostali právě Kohouti, ovšem hosté třemi zásahy v poslední dvacetiminutovce otočili výsledek.
29.12.2018 | Komentáře a souhrny | 9 komentářů

Rozjetý Tottenham touží obrat o body nepříjemné Wolves

Vlak jménem Tottenham se již přehnal kolem Manchesteru City a stíhá již pouze jedno mužstvo. Tlak na Liverpool může vytvořit v případě výhry nad Wolverhamptonem. Nováček však letos již několikrát ukázal, že velké týmy umí potrápit.
28.12.2018 | Previews | 9 komentářů

Fulham sahal po výhře, pět minut před koncem mu ji sebral Saiss

Jen pár minut dělilo Fulham od důležitého vítězství nad Wolverhamptonem, neboť čtvrthodinu před koncem poslal domácí do vedení Ryan Sessegnon a Claudio Ranieri sahal po druhém triumfu od svého příchodu na Craven Cottage. V 85. minutě však zblízka udeřil netradiční střelec Romain Saiss a Wolves si tak z Londýna na druhý svátek vánoční odvážejí bod za remízu 1:1, díky němuž zůstávají na desátém místě, zatímco Fulham je předposlední.
26.12.2018 | Komentáře a souhrny | 3 komentáře
15.01. Boly se omluvil Silvovi za červený faul
Obránce Wolverhamptonu Willy Boly se omluvil záložníkovi Manchesteru City Bernardu Silvovi za ošklivý zákrok, po kterém viděl v pondělním zápase Premier League červenou kartu už v 19. minutě. Boly ve skluzu tvrdě zasáhl záložníka Citizens kolíky. "Bylo to docela tvrdé, ale jsem v pořádku. Po zápase za mnou přišel a za ten faul se omluvil. To se prostě stává, neudělal do schválně," komentoval situaci Bernardo Silva. (bbc.co.uk)
14.01. Wolverhampton zahájil jednání o Tettehovi
Benjamin Tetteh možná už odehrál poslední zápas za pražskou Spartu. O mladého útočníka je zájem v Anglii a do svých služeb by ho rád získal Wolverhampton, který už zahájil jednání o transferu. Český klub za fotbalistu prý požaduje jedenáct milionů liber. (dailymail.co.uk)
14.01. PAOK Soluň si vypůjčil Bonatiniho
Léo Bonatini si vyzkouší řeckou ligu. Nepříliš využívaný útočník Wolverhamptonu Wanderers odešel na hostování do PAOKu Soluň, který má rovněž opci na případný trvalý přestup. (lequipe.fr)
12.01. Ebanks-Landell se dočasně loučí s Wolves
Ethan Ebanks-Landell ukončil čekání na šanci v prvním týmu Wolverhamptonu, za který letos neodehrál ani minutu. Obránce dohraje sezonu ve třetí anglické lize, na hostování si ho vypůjčil Rochdale. (transfermarketweb.com)
08.01. Abraham odmítl hostování ve Wolverhamptonu
Tammy Abraham bude rovněž ve druhé polovině sezony hrát za Aston Villu. O kanonýra Villans se zajímal Wolverhampton a přišel i s nabídkou půlročního hostování, fotbalista ovšem odmítl. (bbc.com)
07.01. Liverpool nečekaně vypadl z FA Cupu
Po první ligové prohře v sezoně nevyšel Liverpoolu ani zápas 3. kola Anglického poháru. Tým manažera Jürgena Kloppa podlehl na hřišti Wolverhamptonu 1:2. (ČTK)