Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Další články

Bournemouthu stačil v souboji o elitní desítku s nešťastnými Vlky jediný zásah

Bournemouth zvítězil ve 29. kole Premier League na hřišti Wolves 1:0. The Cherries byli po většinu duelu jasně nebezpečnějším týmem, z mnoha střeleckých příležitostí ale využili jedinou. Mrzet je to však příliš nemuselo, neboť Vlci dokázali odpovědět na trefu Antoina Semenya ze 37. minuty jen neuznanými zásahy Hee-Chan Hwanga a Maxe Kilmana. Hosté se tak v tabulce ze 13. místa vyhoupli až do elitní desítky, když mimo jiné přeskočili právě The Wanderers.

Wolves vyzvou Bournemouth

Wolverhampton Wanderers a Bournemouth se ve středu utkají v souboji celků z dolní poloviny tabulky Premier League, přičemž domácí mají před hosty jednobodový náskok.

Kanonýři si proti Wolves vynahradili evropský neúspěch návratem do čela tabulky

Arsenal se po třech soutěžních kláních bez výhry vrátil na vítěznou vlnu, když ve 34. kole Premier League porazil Wolves na jejich hřišti 2:0. Chvílemi bezradně působící Kanonýry vysvobodil v závěru prvního poločasu nechytatelnou ranou do šibenice Leandro Trossard. Belgický křídelník si devátou trefou v ročníku vylepšil dosavadní střelecké maximum v nejvyšší anglické soutěži a posunul Londýňany zpět do čela ligy. Druzí Citizens však ztrácí jediný bod, a navíc odehráli o zápas méně.

Arsenal si chce napravit reputaci na hřišti Wolves

Těžký týden za sebou mají fotbalisté Arsenalu. Ti totiž proti Bayernu vypadli z Ligy mistrů a zároveň minulý víkend obdrželi těžkou ránu v boji o ligový titul. Proti nim stojí Wolverhampton, který už dlouho čeká na vítězství.

Cunhovo zranění je zapomenuto, střelec Vlků rozhodl dvěma góly o remíze v Nottinghamu

Nottingham remizoval ve 33. kole Premier League na vlastním hřišti s Wolves 2:2. Po první půli, která nabídla po jedné brance na obou stranách, poslal v 57. minutě domácí do vedení Danilo. Nedlouho poté však svým druhým gólem v utkání srovnal Matheus Cunha, jenž vynechal od poloviny února do konce března sedm soutěžních duelů.

Wolverhampton čeká po záchraně bažíčí Nottingham

Nottingham Forest na domácí půdě přivítá ve 33. kole Premier League Wolverhampton Wanderers. Hosté jsou v tabulce jedenáctí a pravděpodobně skončí v klidném středu tabulky. Zato domácí jsou sedmnáctí a mají stejně bodů jako na sestupové příčce se nacházející Luton.

West Ham vrátilo do hry stažení obou Čechů. Obrat dokonala kuriózní trefa od praporku

Wolves prohráli ve 32. kole Premier League na svém hřišti s West Hamem 1:2. Zápas přitom měli rozehraný lépe, když po úvodním dějství díky proměněné penaltě vedli. Ve druhé půli, do níž už nezasáhli čeští reprezentanti Vladimír Coufal a Tomáš Souček, však hráli prim hosté. Nejprve Kladiváři rovněž z bílého bodu pro pokutový kop srovnali a v 85. minutě dokonali obrat poté, co se přímo od rohového praporku trefil obávaný exekutor standardních situací James Ward-Prowse.

Wolves hostí West Ham

Wolverhampton Wanderers přivítá ve 32. kole Premier League West Ham United. Domácí Wolves se drží v klidném středu tabulky a momentálně jsou jedenáctí. Hammers patří sedmá pozice.

Burnley boj o přežití nevzdává, po londýnském sběru bodů remizovalo s Wolves

Hráči Burnley remizovali ve 31. kole Premier League s Wolves 1:1, a navázali tak na předešlé povedené zápasy s celky z hlavního města, když bodovali počtvrté v řadě. Pro domácí mohlo být ještě veseleji, jelikož je krátce po odehrané půlhodině poslal do vedení z Hoffenheimu zapůjčený Jacob Bruun Larsen. Hosté ovšem ještě do přestávky vyrovnali zásluhou Rayana Aït-Nouriho.

Prodlouží Kompanyho Burnley svou sérii a udělá další důležitý krok k záchraně?

V úterý večer je na programu vložené 31. kolo anglické Premier League. Na Turf Moore odehraje další důležité utkání Kompanyho Burnley, od 20:45 změří síly s nevyzpytatelným Wolverhamptonem Wanderers. Domácí neprohráli poslední tři ligová střetnutí a bojují o záchranu v nejvyšší soutěži, naopak Wolves stále ještě pomýšlejí na postup do pohárové Evropy.

Aston Villa se zásluhou Diabyho vrátila k vítězným dnům, Vlci museli zkousnout další pád

Aston Villa po dvou zaváháních zvládla 30. kolo Premier League, ve kterém porazila Wolves na vlastní půdě 2:0. Hlavní postavou zápasu se stal Moussa Diaby, jenž nejprve ve 36. minutě vsítil vítězný gól, na což navázal po změně stran i asistencí. Villans tak odčinili poslední ligový výprask na domácím stadionu od Tottenhamu, který zároveň přeskočili v tabulce na čtvrtém místě. Vlci se naopak museli po ostudném vypadnutí z FA Cupu smířit s další porážkou.

V sobotu je na programu West Midlands derby

V sobotu večer přivítá Aston Villa ve West Midlands derby ve Villa Parku Wolverhampton Wanderers. Naposledy se oba týmy utkaly před téměř půl rokem, kdy na Molineux uhrály remízu 1:1. Oba dva týmy bojují o překvapivý postup do pohárové Evropy, Villans drží čtvrtou příčku, Wolves jsou devátí.

Coventry v duelu obratů vyloupilo vlčí doupě a po 37 letech zavítá do semifinále FA Cupu

Fotbalisté Coventry zvítězili ve čtvrtfinále FA Cupu na stadionu Wolves 3:2 a postoupili mezi čtyři nejlepší celky. Účastníka druhé nejvyšší anglické soutěže poslal po pauze do zaslouženého vedení Ellis Simms. Vlci ale v rozmezí 83. a 88. minuty skóre otočili a vše nasvědčovalo jejich postupu. The Sky Blues však v infarktovém závěru předvedli další nevídaný obrat, když na dvougólového hrdinu Simmse navázal ve 100. minutě vítěznou trefou Haji Wright. Hosté si tak zajistili první semifinálovou účast od roku 1987.

O postup do Wembley zabojuje Wolverhampton s Coventry

V sobotu bude v Anglii krátce po poledni k vidění atraktivní čtvrtfinále FA Cupu mezi domácím Wolverhamptonem Wanderers a druholigovým Coventry City.