Wolverhampton Wanderers Anglie - Wolverhampton Wanderers - Zprávy

Arsenal naposledy zase zbytečně ztratil, Wolverhamptonem se tedy nechat zaskočit nehodlá

Tahle zaváhání dost možná mohou Arsenal stát titul. Po West Bromwichi naposledy vyloupil Emirates Stadium i Newcastle, což si kandidát nejcennější trofeje na Ostrovech skutečně nemůže dovolit. Na půdě Wolverhamptonu tak Kanonýři neberou nic než tři body, které koneckonců proti tomuto soupeři urvali ve všech čtyřech předchozích případech.

Manchester United - Wolverhampton Wanderers 2:1

Rudý ďábel z Koreje, Park Ji-Sung, dvěma zásahy v samých závěrech poločasů pokořil Wolves a zajistil svému týmu třetí ligové vítězství v řadě. Svěřenci Micka McCarthyho tak nenavázali na úspěch proti Citizens a na body ze hřiště soupeře tak nadále čeká od druhého kola.

McCarthy při zápasech nachodí 58 km

Trenéra Wolverhamptonu Micka McCarthyho nikdo nemůže obvinit z toho, že by pro úspěch klubu neudělal krok navíc. Podle serveru BBC nachodí jednapadesátiletý kouč v sezoně na lavičce 57,76 km, což z něj dělá největšího vytrvalce mezi trenéry v anglické lize.

Wolverhampton už jeden celek z Manchesteru potopil, teď je tedy na řadě ten druhý

V minulém kole nahlodali mistrovské vyhlídky Manchesteru City, teď se o to samé pokusí tváří v tvář jeho úhlavnímu rivalovi - United. Ti jsou však dosud neporaženi a na rozdíl od svých městských kolegů se budou moci opřít o výhodu domácího prostředí. Jak si tedy asi Vlci povedou na hřišti, které nedobyli nějakých 30 let?

Wolves zaskočili favorita, Manchester City porazili 2:1

Wolverhampton byl sice před zápasem s Manchesterem City považován za jasného outsidera, jenže na Molineux svého soupeře pořádně zaskočil a po devadesáti perných minutách bere tři body za vítězství 2:1. Citizens tak ztrácí další body na suverénní Chelsea.

Preview: Wolverhampton Wanderers - Manchester City

Pokud všechno půjde podle předpokladů, bude Wolverhampton minimálně tři měsíce bez vítězství. Samozřejmě nemůžeme předbíhat, ale Wolves čekají po Chelsea ještě Manchester City, Manchester United a Arsenal a každý bod z těchto duelů bude nečekaný.

Chelsea má za sebou další povinnost - sklonit se před ní musel i nebojácný Wolverhampton

Ani velké odhodlání a všeobecná statečnost Wolves nevyrovnaly značný kvalitativní rozdíl mezi suverénním lídrem tabulky a mužstvem, které se před tímto kolem ocitalo v sestupové zóně. Tam také po dnešku zůstane, jakkoliv totiž Vlci mohli Chelsea potrápit, nakonec jí nevstřelili ani gól, přičemž sami dvakrát inkasovali.

Preview: Chelsea FC - Wolverhampton Wanderers

Po úspěšné moskevské misi se musí Chelsea opět soustředit na domácí soutěž, v níž jí čeká Wolverhampton. Blues znovu mají jednoduchý cíl - zvítězit. Jednak, aby si udrželi první pozici v tabulce a zároveň napravili poslední remízu na Aston Ville.

Wolverhampton Wanderers - West Ham United 1:1

Remíza dnes na Molineux Stadium určitě nikoho netěší. Wolverhampton i West Ham potřeboval tři body, bod ani jednomu ze sestupových vod nepomohl. Na brzkou branku Jarvise odpovídal ve druhém poločase z penalty Noble.

Preview: Wolverhampton Wanderers - West Ham United

Sobotní duel na Molineux Stadium bude ryze záchranářský. Co jiného také k souboji posledního a předposledního celku tabulky říci. Wolverhampton přivítá West Ham a bude to bitva o každý centimetr hřiště. Vyhrát bude chtít každý.

Wigan Athletic - Wolverhampton Wanderers 2:0

Wigan opouští sestupové vody, když v souboji pětibodových týmů zvítězil díky trefám ze druhé půle. Podruhé tým manažera Martíneze neinkasoval, tentokrát i díky osmdesátiminutové hře proti desetičlennému soupeři.

Wigan s Wolverhamptonem se vlastně už teď budou vyhýbat záchranářským pracím

Ryze záchranářský souboj přinese mimo jiné první říjnová sobota. Na DW Stadium, kde sídlí osmnáctý Wigan, totiž zajíždí Wolves, kteří nesedí na sestupové příčce jen díky lepšímu skóre právě oproti Latics. Dá se tedy očekávat tuhý boj o každou píď hřiště.

Houllier začal výhrou jak v poháru, tak v lize

Houllier se po šesti letech vrací do Premier League vítězstvím. A nechybí u toho jeho starý známý Emile Heskey, který se s ním tenkrát loučil přímo na hřišti a teď mu pro změnu pozdním zásahem umožnil radovat se pro začátek ze tří potřebných bodů. Wolverhampton naopak jenom prodloužil 30 let trvající neschopnost vyzrát na svého konkurenta z kraje Midlands.

Aston Villa doufá ve vítězné načnutí ligového rodea pod taktovkou Gerarda Houlliera

Je to tu, Houllier a všichni fanoušci Aston Villy se dočkali. Birminghamští začínají psát novou kapitolu své historie a první řádky by jim hned měly jít pěkně od ruky. Francouzský manažer se totiž v Premier League poprvé od roku 2004 představí ve Wolverhamptonu, s nímž Villans neztratili všechny body rovných třicet let.

Tottenham Hotspur - Wolverhampton Wanderers 3:1

Tottenham úžasným obratem v poslední čtvrthodince získalo letošní druhé vítězství. Když už se zdálo, že ani napotřetí nevstřelí před vlastními fanoušky gól, srovnal poločasovou ztrátu van der Vaart. Dvě branky v naprostém závěru pak znamenají posun svěřenců manažera Redknappa směrem vzhůru.