Sheffield United Anglie - Sheffield United - Zprávy

I Premier League přežila koronavir! Odstartuje mačem Aston Villy s Sheffieldem United

Celkem 100 dlouhých dní se museli fanoušci obejít bez Premier League kvůli pandemii způsobené koronavirem. V Anglii ovšem dospěli k závěru, že sezóna se i přes nesčetná hygienická opatření dohrávat zkrátka bude, a samotný restart soutěže nabídne duel mezi o záchranu usilující Aston Villou a o evropské poháry bojujícím Sheffieldem United.

Sheffield těsně porazil poslední Norwich

Fotbalisté Sheffieldu United na domácí stadionu v rámci 29. kola Premier League porazili Norwich 1:0. Zápas jediným gólem rozhodl v prvním poločase Billy Sharp. Norwich doplatil na špatnou produktivitu, která jej stála všechny tři body.

Sheffield hostí poslední Norwich

Fotbalisté Sheffieldu v rámci 29. kola anglické Premier League přivítají na svém stadionu celek z Norwiche. Domácím momentálně patří osmá příčka, ztrácí však pouze dva body na pátý Manchester United. Norwich je stále beznadějně poslední, na nejbližšího soupeře ztrácí čtyři body.

Sheffield doma jen remizoval s Brightonem

Fotbalisté Sheffieldu v rámci sedmadvacátého kola Premier League remizovali na domácí stadionu s Brightonem 1:1. Domácí poslal do vedení Enda Stevens, za hosty však rychle srovnal Neal Maupay.

Sheffieldu v cestě za evropskými poháry stojí Brighton

Ve formě hrající a o evropské poháry bojující fotbalisté Sheffieldu se v rámci sedmadvacátého kola Premier League utkají s týmem v úplně opačném rozpoložení. Brighton bojuje o záchranu a už sedmkrát v řadě nezvítězil.

Sheffield United otočil duel z Bournemouthem

Sheffield United využil neúplného programu 26. kola a dostal se alespoň na nějaký čas na páté místo v tabulce. V nedělním klání totiž přemohl o záchranu hrající Bournemouth. Utkání se přitom pro domácí zprvu nevyvíjelo dobře, avšak díky dvěma přesným zásahům zůstaly všechny body na Bramall Lane.

Sheffield se doma utká s Bournemouthem

Fotbalisté Sheffieldu v rámci 26. kola anglické Premier League přivítají na svém stadionu celek z Bournemouthu. Domácí se pyšní poměrně slušnou formou, která je vynesla dokonce na šesté místo tabulky s jedno bodovou ztrátou na pátý Tottenham. To hosté jsou na tom hůře, momentálně jsou šestnáctí s náskokem dvou bodů na sestupové příčky.

Sheffield United těsně přehrál Crystal Palace

Sheffield United pokračuje ve spanilé jízdě za umístěním v první šestce, když tentokráte vyloupili stánek Crystal Palace. Výrazně mu k tomu dopomohl domácí brankář Guaita, který si po hodině hry srazil do vlastní branky rohový kop a hostujícímu celku tak daroval důležité tři body.

Leverkusen získal obránce Tapsobu, Řek Retsos míří do Sheffieldu United

Posilu do obrany získal v poslední den přestupního termínu německý Bayer Leverkusen. Reprezentant z Burkiny Faso Edmond Tapsoba přichází z portugalské Vitorie Guimaraes a podepsal smlouvu do roku 2025. Německý klub naopak opouští Pagiotis Retsos, který jde hostovat do anglického Sheffieldu United.

Crystal Palace se utká se Sheffieldem

Fotbalisté Crystal Palace v rámci 25. kola Premier League hostí na svém stadionu Selhurst Park v Londýně Sheffield United. Hosté jsou osmí, avšak pouhý bod od pátého místa zaručující účast v Evropské lize. Crystal Palace má o tři body méně a je na jedenáctém místě.

Sheffield United překonal rekord a získal Bergeho

Sander Berge se vydává do Premier League. Žádaného norského reprezentanta nakonec z Genku získal Sheffield United, jenž protistraně zaplatil 22 milionů liber, čímž překonal rekord...

Zápas v Sheffieldu rozhodl střídající Agüero

Dlouho čekali hráči Manchesteru City na to, až konečně rozvlní síť za Hendersonovými zády. Tři čtvrtiny zápasu se jim to nedařilo, až poté přišel střídající Agüero a po pěti minutách jediným gólem rozhodl o vítězství hostů.

Citizens se v Sheffieldu pokusí napravit zaváhání

Hráči Manchesteru City si v sobotu narušili sérii pěti vítězství v řadě, o návrat na vlnu úspěchů budou usilovat v úterý proti nesnadnému soupeři. V cestě za třemi body jim bude stát Sheffield United, který stále útočí na evropské poháry.

Arsenal FC - Sheffield United 1:1

Arsenal pod vedením Mikela Artety platí za remízového krále. Nikdo v celé Premier League se nerozešel se svým soupeřem smírně častěji než právě londýnský celek, který si na domácí půdě proti Sheffieldu United připsal po výsledku 1:1 již jedenáctou remízu. Kanonýři se sice v závěru poločasu ujali vedení po trefě Martinelliho, ovšem hráči Blades se nevzdali a sedm minut před koncem srovnali zásluhou utěšené rány Johna Flecka.

Preview: Arsenal FC - Sheffield United

Koho by jen v létě napadlo, že souboj Arsenalu s Sheffieldem United bude duelem šestého týmu tabulky s desátým, přičemž tím níže postaveným je Arsenal... Taková je však realita po 22 kolech nepředvídatelného ročníku Premier League, v níž se ligový nováček vzepjal k heroickým výkonům, zatímco Kanonýři prožívají katastrofální sezonu i ve srovnání s předešlými neuspokojivými roky.