Zápas v Sheffieldu rozhodl střídající Agüero

Dlouho čekali hráči Manchesteru City na to, až konečně rozvlní síť za Hendersonovými zády. Tři čtvrtiny zápasu se jim to nedařilo, až poté přišel střídající Agüero a po pěti minutách jediným gólem rozhodl o vítězství hostů.
22.01. | Komentáře a souhrny | 9 komentářů

Citizens se v Sheffieldu pokusí napravit zaváhání

Hráči Manchesteru City si v sobotu narušili sérii pěti vítězství v řadě, o návrat na vlnu úspěchů budou usilovat v úterý proti nesnadnému soupeři. V cestě za třemi body jim bude stát Sheffield United, který stále útočí na evropské poháry.
21.01. | Previews | 9 komentářů

Arsenal FC - Sheffield United 1:1

Arsenal pod vedením Mikela Artety platí za remízového krále. Nikdo v celé Premier League se nerozešel se svým soupeřem smírně častěji než právě londýnský celek, který si na domácí půdě proti Sheffieldu United připsal po výsledku 1:1 již jedenáctou remízu. Kanonýři se sice v závěru poločasu ujali vedení po trefě Martinelliho, ovšem hráči Blades se nevzdali a sedm minut před koncem srovnali zásluhou utěšené rány Johna Flecka.
18.01. | Komentáře a souhrny | 12 komentářů

Preview: Arsenal FC - Sheffield United

Koho by jen v létě napadlo, že souboj Arsenalu s Sheffieldem United bude duelem šestého týmu tabulky s desátým, přičemž tím níže postaveným je Arsenal... Taková je však realita po 22 kolech nepředvídatelného ročníku Premier League, v níž se ligový nováček vzepjal k heroickým výkonům, zatímco Kanonýři prožívají katastrofální sezonu i ve srovnání s předešlými neuspokojivými roky.
18.01. | Previews | 12 komentářů

Sheffield United poprvé od Vánoc vyhrál, doma porazil WHU

Sheffield United po delší době zase ukázal, že to s myšlenkami na nejvyšší příčky myslí vážně. Blades v domácím prostředí jediným gólem přetlačili West Ham. Hosté se i kvůli dvěma neuznaným gólům nadále trápí u pozic těsně nad sestupem.
10.01. | Komentáře a souhrny | 12 komentářů

Wilder opět prodloužil smlouvu se Sheffieldem United

Sheffield United si po návratu do Premier League vede nad očekávání, na čemž má velký podíl manažer Chris Wilder. Ten se nyní dočkal odměny a podruhé během šesti měsíců prodloužil smlouvu, tentokrát do roku 2024...
10.01. | Aktuality | 9 komentářů

Sheffield potřebuje proti West Hamu nutně zabrat

Od Vánoc nedokázali fotbalisté Sheffieldu v ligové soutěži zvítězit. V tabulce se to naštěstí příliš neprojevilo a Blades se nadále drží relativně bezpečně v elitní desítce. Soupeřem ve druhém lednovém kole jim bude West Ham, jenž výměna manažera zřejmě nakopla.
09.01. | Previews | 12 komentářů

Liverpool vstoupil vítězně i do nového roku, poradil si se Sheffieldem United

Ani ve formě hrající nováček ze Sheffieldu nezastavil mašinu vedenou Jürgenem Kloppem. Liverpool si s Blades poradil poměrně snadno 2:0, už v úvodu ho do vedení poslal Salaha, ve druhé půli pojistil vítězství Mané.
02.01. | Komentáře a souhrny | 14 komentářů

Suverénní Liverpool hostí nováčka ze Sheffieldu

I se dvěma zápasy k dobru mají fotbalisté Liverpoolu na čele Premier League desetibodový náskok. Do nového roku zajisté chtějí vykročit rovněž vítězně, příležitost k tomu mají v souboji s příjemným překvapením ze Sheffieldu.
02.01. | Previews | 14 komentářů

Venkovní neporazitelnost Sheffieldu United je u konce

Venkovní ligová neporazitelnost Sheffieldu United je u konce. Postaral se o to Manchester City, který je na vlastním stadiónu díky brankám Agüera a De Bruyneho porazil 2:0. Sheffield se ale za svůj výkon nemusí stydět, po dlouhé pasáže byl dokonce tím lepším celkem, a kdyby se mu podařilo proměnit jednu ze svých šancí, mohlo také utkání dopadnout úplně jinak.
31.12.2019 | Komentáře a souhrny | 2 komentáře
22.01. Sheffield United chce udržet Hendersona
Dean Henderson by mohl rovněž v příští sezoně chytat za Sheffield United. Brankář patří Manchesteru United a v týmu letošního nováčka Premier League hostuje druhým rokem, vedení pak už zahájilo jednání o prodloužení spolupráce o dalších dvanáct měsíců. (dailymail.co.uk)
21.01. Tottenham si vyhlédl O'Connella
Jack O'Connell patří k oporám Sheffieldu United, pochopitelně se tak dostal do hledáčku věhlasnějších klubů. Zájem o 25letého stopera má podle posledních zpráv Tottenham, jenž po sezóně možná opustí Jan Vertonghen. (transfermarketweb.com)
21.01. Sheffield United přivedl Robinsona
Jack Robinson oficiálně vyměnil Nottingham Forest za Sheffield United. Bývalý mládežnický reprezentant Anglie ve svém novém působišti uzavřel smlouvu na dva a půl roku. (skysports.com)
20.01. Sheffield United brzy získá Robinsona
Jack Robinson by se měli stát posilou Sheffieldu United. Nováček anglické nejvyšší soutěže se na příchodu 26letého obránce dohodl s Nottinghamem Forrest a k dokončení transferu zbývá dokončit pouze lékařskou prohlídku. (skysports.com)