Fulham FC Anglie - Fulham FC - Zprávy

Preview: Manchester United - Fulham FC

Manchester má v zápase s Fulhamem šanci napravit nepovedené vystoupení v Boltonu, se kterým nečekaně prohrál 0:1. Právě tato prohra se velmi tvrdě promítla do tabulky. United si sice udrželi druhou pozici, ovšem na první Arsenal nabrali tříbodovou ztrátu. Navíc jelikož Gunners už v tomto kole mají svůj zápas za sebou a opět jej vyhráli, současná ztráta činí bodů již šest.

Sanchez: Potřebujeme nové tváře

Podle manažera Lawrieho Sancheze může jít jeho současný klub Fulham výkonnostně ještě výš. Cottagers se nyní nacházejí na 12. místě a pokud v zimním přestupovém období přijdou nové posily, půjde Fulham podle Sancheze značně nahoru.

Preview: Fulham FC - Blackburn Rovers

Najít favorita v tomto utkání nebude jednoduché. Blackburn je sice týmem, který je na tom bodově lépe, ovšem Fulham hraje doma, kde prohrává jen minimálně. Proto bude velice zajímavé toto střetnutí sledovat.

Liverpool FC - Fulham FC 2:0

Fulham dlouho pod tlakem držel s Liverpoolem senzační nerozhodný výsledek, o nějž však až v samotném závěru, deset minut před koncem, přišel díky trefě Torrese. V 85. minutě pak výhru Reds pečetil z penalty Gerrard.

Preview: Liverpool FC - Fulham FC

Liverpool po vysoké výhře nad tureckým Besiktasem v Lize mistrů přivítá na vlastním hřišti třináctý Fulham. Pro Rafu Beniteze, domácího kouče, to bude už dvoustý zápas na lavičce Reds a jeho svěřenci mají absolutní povinnost ho vyhrát a dotáhnout se alespoň částečně na anglickou špičku.

Fulham FC - Reading FC 3:1

Přestože byli přihlížející na Craven Cottage svědky hned pěti gólů, toho jednoho neuznaného, nedá se říct, že by pozorovali zrovna úchvatný zápas. Hra týmů Fulhamu a Readingu byla totiž po většinu hracího času hodně rozkouskovaná a nudná.

Preview: Fulham FC - Reading FC

Fulham hostí tým Readingu, který letos zdaleka nenaplňuje očekávání a v tabulce Premier League figuruje s třinácti body na dvanacté pozici. Ale situace ve Fulhamu je ještě zdaleka kritičtější – tým nevyhrál už osm zápasů v řadě a zvláště jeho obrana je, slušně řečeno, chabá.

Sunderland AFC - Fulham FC 1:1

Sunderland se s Fulhamem rozešel nakonec smírně, i když průběh zápasu napovídal jiný výsledek. Domácí celek se dokázal vyrovnat se ztrátou vykartovaného Halforda a vyrovnal na konečných 1:1 v 86. minutě.

Preview: Sunderland AFC - Fulham FC

Zápas Sunderland – Fulham je soubojem týmů z dolní poloviny tabulky. Oba celky mají shodně osm bodů, což stačí na šestnáctou, respektive třináctou příčku v ligové tabulce.

Fulham FC - Derby County 0:0

Jediný sobotní zápas, ve kterém nepadla jediná branka se odehrál na Craven Cottage v Londýně. Týmy, které nezvládly docílit gólu, byly domácí Fulham a poslední Derby.

Preview: Fulham FC - Derby County

Oba týmy si určitě představovaly start do nové sezóny poněkud jinak. Fulham letos zatím vyhrál pouze jednou, a to před sedmi zápasy, hosté jsou stále poslední.

Fulham FC - Portsmouth FC 0:2

Portsmouth, namlsaný divokou výhrou nad Readingem z minulého kola, potvrdil velmi dobrou formu a připsal si třetí vítězství za sebou. Tentokrát to odnesl Fulham, na jehož hřišti Pompey vyhráli 2:0.

Preview: Fulham FC - Portsmouth FC

Oba soupeři si v posledním kole vedli velice úspěšně. Na jedné straně Fulham remizoval s Chelsea, v zápase, který mohl i vyhrát. A na straně druhé stojí rekordní vítězství Pompeys nad Readingem 7:4. Co je víc, a kdo je tudíž v lepší nynější formě se ukáže až v jubilejním 50. vzájemném duelu.

Chelsea FC - Fulham FC 0:0

Ani druhý zápas pod vedením Avrama Granta nedokázali fotbalisté Chelsea vyhrát a proti Fulhamu si připsali pouze bod za bezbrankovou remízu. Utkání ovlivnila také červená karta, kterou obdržel Didier Drogba v průběhu druhého poločasu.

Preview: Chelsea FC - Fulham FC

V dalším londýnském derby si to Stamford Bridge rozdá domácí Chelsea s Fulhamem. Favoritem utkání jsou samozřejmě domácí, ikdyž poslední výsledky nejsou zrovna ideální...