Fulham FC Anglie - Fulham FC - Zprávy

Birmingham City - Fulham FC 1:1

Vzhledem k dosavadním výsledkům obou týmů se od tohoto duelu nedal očekávat žádný krásný fotbal. Za favority byl sázkovými kancelářemi označen domácí tým.

Novým koučem Fulhamu je Hodgson

Vedení londýnského Fulhamu dnes konečně oznámilo jméno nového kouče. Od nového roku se týmu zhostí zkušený 60letý Roy Hodgson. Toho však nečeká snadná práce, jelikož Cottagers jsou prozatím třetím nejhorším týmem celé Premier League.

Preview: Birmingham City - Fulham FC

Birmingham jistě značně povzbudilo nečekaně hladké vítězství nad Middlesbrough (3:0) uprostřed týdne a teď se mu do cesty postaví nevyzpytatelný Fulham. Ten naposledy vybuchl s Tottenhamem, když prohrál vysoko 1:5. Favorit tohoto duelu je tak nejen proto nad slunce jasný.

Tottenham Hotspur - Fulham FC 5:1

Kohouti svému soupeři uštědřili lekci a ten odjíždí z White Hart Lane s debaklem 1:5. Tottenham zaslouženě získal další cenné tři body a zároveň tak potvrdil vzrůstající formu. Naopak krize Cottagers se čím dál více prohlubuje.

Preview: Tottenham Hotspur - Fulham FC

Snad žádný ze zápasů současného kola nebude tak nesmírně důležitý pro oba týmy. Tottenham, který se stále nevzdal vidiny pohárové Evropy, si nemůže dovolit na domácím hřišti ztrácet body, navíc proti týmům, jako je Fulham. Ten se propadl až těsně nad sestupové příčky a slastný pocit vítězství nepoznal už šest zápasů v řadě.

Bilič odmítl trénovat Fulham

Odvolaného kouče Lawrieho Sancheze na lavičce londýnského Fulhamu úspěšný Chorvat Slaven Bilič nenahradí, přestože byl považován za největšího favorita. Chce se totiž soustředit pouze na chorvatskou reprezentaci, kterou nyní trénuje.

Aspiranti na sestup plichtili

Napínavý souboj do posledních vteřin byl k vidění na londýnském Craven Cottage, kde Fulham hostil Wigan. Od duelu dvou mužstev namočených více či méně do sestupových vod se neočekávala moc atraktivní podívaná, ale jak se ukázalo, byla to chybná domněnka. Po prvním dějství plném šancí, ale ne gólů, přišla naopak nepříliš záživná druhá půle s jedním gólem na obou stranách.

Preview: Fulham FC - Wigan Athletic

O důležitosti tohoto utkání pro oba týmy nelze spekulovat. Je jisté, že ani jeden klub se nespokojí s ničím jiným než se ziskem tří bodů. Fulham i Wigan se totiž nacházejí na sestupových příčkách a jedině výhra by je poslala na klidnější pozice.

Fulham bez manažera, Sanchez dostal padáka

Vedení Fulhamu bude podruhé v tomto kalendářním roce hledat nového manažera. Po Chrisi Colemanovi byl dnes propuštěn také Lawrie Sanchez, jemuž srazily vaz špatné výsledky...

Omosuzi podkopl svůj tým v poslední minutě

Zvedající se Newcastle přijel na půdu Fulhamu potvrdit svou dobrou formu a to se mu povedlo. Kýžený vítězný gól vstřelil až v poslední minutě Barton z penalty.

Preview: Fulham FC - Newcastle United

Fulham se nyní nachází v nebývalé krizi a v případě prohry by se mohl objevit až v sestupových příčkách. Proto trenér Lawrie Sanchez věří, že jeho svěřenci v následujících dvou utkáních zaberou a nakonec si užijí klidné Vánoce.

Everton FC - Fulham FC 3:0

Everton opět potvrdil, že je v současné době skoro k neporažení. Proti Fulhamu se dlouhou dobu nemohl prosadit, z druhého poločasu si však udělal vlastní exhibici domácí kanonýr Ayegbeni Yakubu, jenž vstřelil hattrick v průběhu 28 minut. Cottagers tak čekají na vítězství už čtyři zápasy.

Preview: Everton FC - Fulham FC

Po nijak zářivém startu do nové sezóny se Everton v posledních zápasech rozehrál do výborné formy. Neoblíbenou příchuť porážky nepoznal už více jak šest týdnů, a to v anglické Premier League i Poháru UEFA, a proto bude zajímavé sledovat jeho počínání proti nevyzpytatelnému Fulhamu, který potřebuje body jako sůl.

Manchester United - Fulham FC 2:0

Cristiano Ronaldo opět dokázal, že se řadí mezi nejlepší hráče planety. Dvěma brankami rozhodl o vítězství Manchesteru United proti Fulhamu. Skóre otevřel v 11. minutě, další zásah přidal po hodině hry. Ronaldo se mohl dočkat i hattricku, ale jeho pád v pokutovém území byl místo penalty odměněn žlutou kartou za simulování.

Preview: Manchester United - Fulham FC

Manchester má v zápase s Fulhamem šanci napravit nepovedené vystoupení v Boltonu, se kterým nečekaně prohrál 0:1. Právě tato prohra se velmi tvrdě promítla do tabulky. United si sice udrželi druhou pozici, ovšem na první Arsenal nabrali tříbodovou ztrátu. Navíc jelikož Gunners už v tomto kole mají svůj zápas za sebou a opět jej vyhráli, současná ztráta činí bodů již šest.