26.07.202416:23

Slavia si pojistila brankáře

Antonín Kinský a Aleš Mandous prodloužili smlouvy s pražskou Slavií. Zatímco mladší z gólmanského dua podepsal v Edenu kontrakt do 31. prosince 2026, jeho zkušenější kolega spojil s vršovickým klubem síly do června 2027.

livesport.cz
26.07.202408:44

Kinský se měl domluvit se Slavií

Talentovaný brankář Antonín Kinský se domluvil na nové smlouvě se Slavií Praha, informuje infotbal.cz. Stávající kontrakt měl 21letému gólmanovi vypršet na konci aktuální sezony. Kinský původně nebyl spokojen se svou pozicí v týmu a už to vypadalo, že řady sešívaných opustí. Poté se ovšem na letošním Euru zranil Jindřich Staněk, mladík se tak ujal role brankářské jedničky a ta mu minimálně do poloviny sezony zůstane. Herní vytížení a postupný rozvoj by mu následně měly zajišťovat klauzule a opce zahrnuté v nové smlouvě.

infotbal.cz
25.07.202421:30

Matějovský má zraněné koleno

Mladá Boleslav porazila TransINVEST 2:0 a vedle zahozených šancí může litovat i ztráty nejzkušenějšího hráče, kvůli problémům s kolenem zápas nedohrál záložník Marek Matějovský. "To koleno nevypadá teď dobře, uvidíme v dalších dnech. Třeba to nebude nic, ale byl smutný," řekl trenér David Holoubek.

ČTK
25.07.202417:32

Slavia přivedla Kačora z Karviné

Pavel Kačor minimálně na rok mění Karvinou za Slavii, kde posílí druholigovou rezervu. Teprve 17letý křídelník do Edenu přichází formou ročního hostování.

x.com/slaviaofficial
25.07.202415:44

Holásek zapůjčen do Petržalky

Slovácko dočasně opouští Daniel Holásek, jenž bude potřebné zkušeností sbírat na Slovensku. Dvacetiletý obránce zamířil na roční hostování do druholigové Petržalky.

x.com/1_FCS
25.07.202414:45

Vliegen na odchodu z Liberce

Slovan Liberec opustí Olivier Vliegen, jenž se vrátí do Belgie. Pětadvacetiletý brankář má namířeno do Genku, kde by měl obsadit pozici trojky s tím, že bude chytat za rezervu.

infotbal.cz
24.07.202413:15

Baník Ostrava chce získat Kohúta

Michal Kohút má se Slováckem kontrakt na poslední rok, proto není vyloučený odchod 24letého záložníka. Toho by rád angažoval Baník Ostrava, nemůže se však domluvit s protistranou z Uherského Hradiště.

isport.cz
24.07.202412:18

Mladá Boleslav chce získat Trummera

Vincent Trummer se zařadil mezi důležité hráče Českých Budějovic, čímž na sebe upozornil ambicióznější kluby. Čtyřiadvacetiletého rakouského obránce si vyhlédla Mladá Boleslav, která však dosud nenašla společnou řeč s protistranou. Dynamo požaduje pět milionů korun, zatímco středočeský celek nabízí pouze tři miliony a k tomu jednoho z trojice Florent Poulolo (27), Patrik Žitný (25) nebo Antonín Vaníček (26). Jednání by podle serveru infotbal.cz měla dále pokračovat.

infotbal.cz
22.07.202419:30

Vecheta má namířeno do Karviné

Karvinou by měl posílit Filip Vecheta ze Slovácka, kde by mu po sezoně vypršela smlouva. Podle informací portálu infotbal.cz bude s přestupem 21letého útočníka pomáhat Slavia, která na oplátku získá předkupní právo.

infotbal.cz
22.07.202418:06

Chance Liga - ideální sestava

Ideální sestava 1. kola české ligy: Zadražil (Hradec Králové) - Dweh (Plzeň), Spáčil (Hradec Králové), Kalabiška (Pardubice) - Čanturišvili (Jablonec), Kalvach (Plzeň), Hollý (Jablonec), Ryneš (Sparta) - Višinský (Liberec), Kliment (Olomouc), Tanko (Ostrava).

Livesport
22.07.202416:30

Ostravští dorostenci skolili Bayern

Přípravné období na novou sezónu aktuálně podstupují mládežnické výběry v Baníku a ostravský klub se na svém webu pochlubil jedním z velkých úspěchů výběru kategorie do 17 let. Mužstvo vedené trenérem Davidem Holišem minulý pátek v Mnichově porazilo o gól místního giganta Bayern, po prvním poločase dorostenecký celek mimochodem vedl o dvě branky.

fcb.cz
22.07.202414:47

Jablonec získal brankáře Mihelaka

Klemen Mihelak si poprvé ve své kariéře vyzkouší českou nejvyšší soutěž. Jeho příchod ze slovinského klubu NŠ Mura oznámil Jablonec, který s hráčem stvrdil kontrakt do roku 2027. Dvaadvacetiletý slovinský brankář doposud působil výhradně v rodné zemi, nosit bude na severu Čech dres s číslem devadesát devět.

fkjablonec.cz
21.07.202422:00

Chance Liga - výsledky

Výsledky dnešních zápasů české ligy: Karviná - Liberec 1:3 (4. Regáli - 27. Višinský, 34. Ševínský, 87. Tupta), Slovácko - Slavia 0:0, Hradec Králové - Teplice 1:0 (90+5. Spáčil).

21.07.202420:29

West: Je to pro nás cenný zlatý bod

Slovácko doma odolalo náporu Slavie a do sezony vstoupilo bodem za bezgólovou remízu. "Do zápasu jsme vstoupili slušně, byli jsme aktivní. Postupem času nás výborný soupeř přitlačil. Do přestávky jsme šli za bezbrankového stavu, i když jsme náznaky šancí měli i my. Ve druhé půli soupeř utahoval opratě čím dál víc. Po hodině poslal na hřiště další brutální sílu, ale my jsme se jí dobrou a hlavně bezchybnou hrou ubránili. Hodně nám pomohl Heča. Škoda, že jsme v závěru nedotáhli některé brejkové situace, mohlo to být ještě veselejší. Je to pro nás cenný zlatý bod, když si uvědomíme, jak silnému a nabitému soupeři jsme dnes čelili," řekl trenér uherskohradišťského celku Roman West.

ČTK
21.07.202419:09

Trpišovský odkoučoval 300. zápas v lize

Slavia remizovala bez branek v Uherském Hradišti, kde jubilejní 300. ligový zápas odtrénoval Jindřich Trpišovský. Před příchodem do Edenu odkoučoval 76 duelů na lavičce Slovanu Liberec.

21.07.202418:59

Kováč: V Karviné se bude hrát těžko

Liberec v Karviné brzy inkasoval, nepříznivý stav ale ještě v prvním poločase otočil a nakonec zvítězil 2:1. "Přiznávám, že krásná branka Regáliho nás zaskočila. Poté měli Karvinští ještě jednu obrovskou šanci. Kdyby z toho byl gól, mohl jsem tu teď sedět v úplně jiném rozpoložení. Srovnali jsme krásnou brankou, ze standardky přidali ještě do poločasu druhý gól a to nám hodně pomohlo. Karviná hrála velmi dobrý fotbal, bude se tu těžko hrát. Možná dobře, že jsme tu hráli první kolo. Utkání se mi líbilo z obou stran, zdálo se mi jako dobrý zápas, přestože byl první v sezoně. Ve druhém poločase jsme mohli dobře prostřídat, protože máme na lavičce kvalitu. Frýdek, Zyba, Letenay, Tupta i Preisler nám hodně pomohli to utrhnout na 3:1. Jsme rádi. Byl to velmi těžký zápas a potřebujeme nyní zvládnout i další doma proti Olomouci," hodnotil utkání liberecký trenér Radoslav Kováč.

ČTK
21.07.202417:48

Slavii se zranil Vlček

Tomáš Vlček za Slavii nedohraje zápas v Uherském Hradišti. Odchovanec vršovického klubu těsně před koncem prvního poločasu odstoupil se zraněným kolenem, jeho místo zaujal David Zima.

21.07.202416:41

Kinského čeká ligová premiéra ve Slavii

Slavia do úvodního zápasu nové sezony v Uherském Hradišti nastoupí v brance s Antonínem Kinským, pro něhož to bude ligová premiéra ve vršovickém klubu.

21.07.202415:15

Karviná dohrává bez Bergqvista

Douglas Bergqvist kvůli zranění nedohraje za Karvinou úvodní ligový zápas s Libercem. Švédského obránce zhruba uprostřed prvního poločasu nahradil Dávid Krčík.

21.07.202414:34

Emmen vyzkouší Pennera

Nicolas Penner může vyměnit Slovan Liberec za FC Emmen. Třiadvacetiletý záložník dorazil na zkoušku do druholigového nizozemského klubu, za který již nastoupil ve včerejším přípravném utkání s Groningenem (2:3).