SERIE A - 6. KOLO

Serii A nadále vévodí Juventus, v utkání kola porazil 2:0 Inter Milán. Tři body si na své konto připsal i AC Milán, který díky dvěma brankám svátečního střelce Maldiniho porazil 2:1 Regginu a posunul se na druhé místo. Po sérii matných výkonů se probudilo Udinese a s velkým přispěním navrátilce Iaquinty porazilo Lazio 3:0. Až v šestém zápase se svých prvních výher dočkali Ascoli a Lecce.  
02.10.2005 | Aktuality | 9 komentářů
 

GALLAS UŽ MYSLÍ NA TITUL

Francouzský reprezentant William Gallas se nechal slyšet, že pokud bude Chelsea pokračovat ve svých dosavadních výkonech, o titulu je do ledna prakticky rozhodnuto.  
01.10.2005 | Aktuality | 9 komentářů
 

WOODY KOMENTUJE ODCHOD OWENA

Stoper Realu Madrid Jonathan Woodgate si myslí, že klub prodejem Michaela Owena ztratil výborného hráče. Nicméně věří, že nové letní posily v čele s brazilským útočníkem Robinhem jej dokáží plnohodnotně nahradit.  
30.09.2005 | Aktuality | 27 komentářů
 

IAQUINTA NAKONEC ZŮSTÁVÁ

Italský reprezentant Vicenzo Iaquinta prodloužil kontrakt s Udinese do roku 2010. Ještě nedávno to vypadalo, že kvůli neshodám s vedením z týmu odejde.  
30.09.2005 | Aktuality | 7 komentářů
 

PROGRAM LIGOVÉHO VÍKENDU

Nejočekávanější zápas víkendu se chystá v Itálii, v tradičním derby, byť se nejedná o týmy z jednoho města, se střetnou Juventus s Interem. Anglie se podruhé v krátké době těší na souboj Liverpoolu s Chelsea, tahákem kola v české lize bude utkání Teplic se Spartou, v Německu lákají zápasy Hertha - Brémy nebo Dortmund - Stuttgart, ve Španělsku bude zajímavý duel zatím druhého Getafe s Valencií.  
30.09.2005 | Aktuality | 5 komentářů
 

POHÁR UEFA: SLAVIA VE DRUHÉM KOŠI

Čtyřicet klubů z devatenácti evropských zemí si ve čtvrtek zajistilo účast ve druhém kole letošního ročníku Poháru UEFA a právě tyto celky bude velice zajímat úterní los osmi pětičlenných skupin. Již dnes však každé mužstvo zná sedm klubů, na které jistě nenarazí. Týmy totiž byly na základě koeficientů rozděleny do pěti výkonnostních košů. Z českých celků bude v osudí pouze pražská Slavia.  
30.09.2005 | Aktuality | 23 komentářů
 

POHÁR UEFA - ODVETY PRVNÍHO KOLA

Pražská Slavia si zahraje druhé kolo Poháru UEFA, celkem snadno postoupila přes irský Cork. Naopak Baník Ostrava si uřízl pěknou ostudu, z nizozemského Heerenveenu se vrací s nepořízenou a pětigólovým přídělem. Nepostupují ani Teplice, na hřišti Espanyolu prohrály 0:2, ale předvedly sympatický výkon, zápas byl až do 80. minuty vyrovnaný. Jinak první kolo přineslo celou řadu překvapení.  
30.09.2005 | Aktuality | 14 komentářů
 

SOUHRN LM - 2. KOLO, STŘEDA

Artmedia Bratislava opět šokovala Evropu, přestože byla v Portu v ohni střel, dokázala tam zvítězit 3:2. Repríza loňského semifinále mezi Liveproolem a Chelsea skončila bez branek, taktéž remízou, ale se dvěma góly na obou stranách, skončil zápas Schalke - AC Milán. Real těsně porazil Olympiakos, Fenerbahce bez potíží přehrál PSV Eindhoven, nejtěsnějším výsledkem zvítězili Inter, Lyon a Betis.  
28.09.2005 | Aktuality | 38 komentářů
 

SOUHRN LM - 2. KOLO, ÚTERÝ

Krize Sparty pokračuje i v Lize mistrů, prohrála v Thunu. Barcelona doma přejela Udinese, Ronaldinho se blýskl hattrickem. Arsenal vyhrál na Ajaxu, Juventus s Pavlem Nedvědem přehrál Rapid Vídeň, Bayern porazil Bruggy, tři body získali i Manchester United a Panathinaikos.  
28.09.2005 | Aktuality | 22 komentářů
 

ŠMICER ZRANĚN!

Český záložník Vladimír Šmicer si o víkendu při utkání Bordeaux - Ajaccio natrhl pravý stehenní sval. Pokud se po lékařském vyšetření podezření potvrdí, zmešká důležité kvalifikační zápasy s Nizozemskem a ve Finsku!  
27.09.2005 | Aktuality | 9 komentářů
 

PREMIER LEAGUE - 7. KOLO

Petr Čech dostal první ligový gól, ale Chelsea i přesto vyhrála, 2:1 nad Aston Villou. Milan Baroš kvůli zranění nenastoupil. Druhé místo si upevnil Charlton, který odvezl tři body z West Bromwiche, naopak vybuchl Manchester United, podlehl Blackburnu. Na třetí místo se po výhře nad Portsmouthem vyhoupl Bolton. Ze dna se odpoutal Sunderland, který šokoval Middlesbrough.  
27.09.2005 | Aktuality | 5 komentářů
 

GAMBRINUS LIGA - 7. KOLO

Sparta je v krizi a dokumentuje to i zápas s Baníkem, který na Letné prohrála 0:2. Tříbodový odstup v čele si stále drží Liberec, který porazil Blšany, druhé Teplice vyhrály v Brně, to potřetí za sebou dostalo gól v nastavení. Třetí je po výhře nad Jabloncem Mladá Boleslav, na čtvrté místo se tříbodovým ziskem v Mostě dostala Olomouc.  
26.09.2005 | Aktuality | 25 komentářů
 

KAPITÁNEM SPARTY JE SIVOK

Fotbalisté pražské Sparty si zvolili nového šéfa kabiny. Kapitánskou pásku bude po vyhazovu Karla Poborského nosit dvaadvacetiletý záložník Tomáš Sivok.  
26.09.2005 | Aktuality | 32 komentářů
 

SERIE A - 5. KOLO

Ani páté kolo Serie A nic nezměnilo na čele tabulky, tam i nadále hřeje Juventus, který zvítězil na hřišti Parmy. Oba milánské týmy nezaváhaly, AC přivezl všechny body z Trevisa a Inter nejtěsnějším rozdílem porazil Fiorentinu. Na třetím místě se drží dosud neporažené Livorno, které si poradilo s Ascoli. První body v sezóně si připsala Reggina, překvapivě přehrála účastníka LM Udinese.  
26.09.2005 | Aktuality | 7 komentářů
 

1. BUNDESLIGA - 7. KOLO

Hamburk dokázal všechny přesvědčit o své síle - Bayern doma přehrál o dvě branky. Na špici se udržely i Brémy, které zdolaly Leverkusen. Dortmund v poslední minutě zachránil bod na hřišti Mohuče, jenže v průběhu zápasu přišel o Jana Kollera. Další český hráč, Marek Nikl hrající za Norimberk, byl v Bielefeldu vyloučen.  
26.09.2005 | Aktuality | 1 komentář
17:37 Wolverhampton včera ani jednou nefauloval
Včerejší utkání anglické ligy mezi Wolverhamptonem a Brightonem přineslo bezbrankovou remízu a vedle gólů diváci neviděli ještě jednu věc - domácí hráči za celý duel nespáchali ani jeden faul. (abola.pt)
17:21 Bundesliga - výsledky
Dnešní výsledky německé ligy: Freiburg - Dortmund 0:4 (12. Sancho, 54. Reus, 79. Götze, 87. Alcácer z penalty).
17:09 PSG slaví další francouzský titul
PSG se v uplynulých týdnech nedařilo a dnes večer nastoupí k utkání s AS Monaco, do něhož půjde jako staronový mistr Francie - rozhodla o tom odpolední remíza Lille na půdě Toulouse.
17:07 Betisu večer nepomůže Canales
Sergio Canales vynechá dnešní večerní zápas proti Valencii, záložník Betisu má znovu problémy s kotníkem a jeho jméno chybí v nominaci. (marca.com)
16:57 Ligue 1 - výsledky
Dnešní výsledky francouzské ligy: Nantes - Amiens 3:2 (49. a 55. Coulibaly, 59. Rongier - 62. Otero, 77. Timité), Toulouse - Lille 0:0.
16:52 Fortuna liga - výsledek
Výsledek nedělního utkání slovenské ligy: Slovan Bratislava - Ružomberok 3:2 (19. a 61. z penalty Šporar, 74. Dražić - 48. Kružliak, 80. Jedinák).
16:30 Eredivisie - výsledky
Výsledky dnešních zápasů nizozemské ligy: Excelsior - Willem II 1:1 (90+3. El Hamdaoui - 16. Tapia), Sittard - Breda 2:1 (39. z penalty a 80. Diemers - 90+1. Te Vrede).
16:28 Premier League - výsledky
Nedělní výsledky anglické ligy: Everton - Manchester United 4:0 (13. Richarlison, 28. Sigurdsson, 56. Digne, 64. Walcott).
16:18 Hertha BSC si vyhlédla Seoaneho
Gerardo Seoane dotáhl Young Boys Bern k titulu ve Švýcarsku, načež by se mohl dočkat odměny v podobě lepšího angažmá. Zájem o 40letého kouče má podle deníku "Bild" Hertha BSC. (transfermarkt.de)
15:59 LaLiga - výsledky
Výsledky dnešních zápasů španělské ligy: Levante - Espanyol 2:2 (62. Vezo, 72. Rochina - 16. Iglesias, 65. Roca), Getafe - Sevilla 3:0 (35. z penalty Mata, 45+3. z penalty a 53. Molina).
Další expres zprávy
Výsledkový servis
17:00
Olympique Lyon - Chelsea LFC
info
18:00
Bayern Mnichov - FC Barcelona
info
Kompletní výsledky
22.04.
Al Hilal Omdurman - Étoile Sahel
info
Kompletní výsledky
20.04.
Manchester City - Tottenham
1:0
20.04.
AFC Bournemouth - Fulham FC
0:1
20.04.
Huddersfield Town - Watford FC
1:2
20.04.
West Ham - Leicester City
2:2
20.04.
Wolverhampton - Brighton
0:0
20.04.
Newcastle - Southampton FC
3:1
14:30
Everton FC - Manchester United
4:0
17:00
Arsenal FC - Crystal Palace
info
17:00
Cardiff City - Liverpool FC
info
22.04.
Chelsea FC - Burnley FC
info
22.04.
Aston Villa - Millwall FC
info
22.04.
Blackburn Rovers - Bolton Wanderers
info
22.04.
Derby County - Queens Park Rangers
info
22.04.
Hull City - Sheffield United
info
22.04.
Nottingham - Middlesbrough FC
info
22.04.
Reading FC - West Bromwich Albion
info
22.04.
Rotherham United - Birmingham City
info
22.04.
Sheffield Wednesday - Bristol City
info
22.04.
Stoke City - Norwich City
info
22.04.
Wigan Athletic - Preston North End
info
22.04.
Ipswich Town - Swansea City
info
22.04.
Brentford FC - Leeds United
info
20.04.
Accrington Stanley - Luton Town
0:3
22.04.
Portsmouth FC - Coventry City
info
22.04.
Southend United - Burton Albion
info
22.04.
Blackpool FC - Fleetwood Town
info
22.04.
Bradford City - Gillingham FC
info
22.04.
Bristol Rovers - Rochdale AFC
info
22.04.
Charlton Athletic - Scunthorpe
info
22.04.
Peterbor. - Sunderland AFC
info
22.04.
Plymouth Argyle - Barnsley FC
info
22.04.
Shrewsbury Town - Oxford United
info
22.04.
Wycombe Wanderers - Walsall FC
info
22.04.
Bury FC - Northampton Town
info
22.04.
Crawley Town - Notts County
info
22.04.
Forest Green - Cambridge United
info
22.04.
Grimsby Town - Carlisle United
info
22.04.
Lincoln City - Tranmere Rovers
info
22.04.
Milton Keynes Dons - Port Vale
info
22.04.
Morecambe FC - Cheltenham Town
info
22.04.
Oldham Athletic - Mansfield Town
info
22.04.
Stevenage FC - Exeter City
info
22.04.
Swindon Town - Crewe Alexandra
info
22.04.
Yeovil Town - Colchester United
info
22.04.
Macclesfield Town - Newport County
info
22.04.
Aldershot Town - Havant & Waterl.
info
22.04.
Barnet FC - Bromley FC
info
22.04.
Barrow AFC - Hartlepool United
info
22.04.
Braintree Town - Dag & Red
info
22.04.
Chesterfield FC - Boreham Wood
info
22.04.
Eastleigh FC - Maidenhead United
info
22.04.
Ebbsfleet United - Dover Athletic
info
22.04.
Harrogate Town - Gateshead FC
info
22.04.
Salford City - AFC Fylde
info
22.04.
Solihull Moors - Leyton Orient
info
22.04.
Sutton United - Maidstone United
info
22.04.
Halifax Town - Wrexham FC
info
Kompletní výsledky
20.04.
Celta Vigo - Girona FC
2:1
20.04.
SD Eibar - Atlético Madrid
0:1
20.04.
Rayo Vallecano - SD Huesca
0:0
20.04.
FC Barcelona - Real Sociedad
2:1
12:00
Levante UD - Espanyol
2:2
14:00
Getafe CF - Sevilla FC
3:0
16:15
Real Madrid - Athletic Bilbao
info
18:30
Villarreal CF - CD Leganés
info
20:45
Real Betis - Valencia CF
info
20.04.
CD Lugo - Granada CF
1:2
20.04.
Albacete Balompié - UD Las Palmas
4:2
20.04.
Gimnástic - Sporting Gijón
0:0
20.04.
RCD Mallorca - Rayo Majadahonda
2:0
20.04.
Real Zaragoza - Reus Deportiu
neh.
12:00
Cádiz CF - CD Numancia
2:1
16:00
La Coruña - Extremadura UD
1:2
18:00
Real Oviedo - Córdoba CF
info
20:00
CD Tenerife - UD Almería
info
22.04.
Elche CF - CA Osasuna
info
20.04.
Real Valladolid B - SD Ponferradina
1:3
20.04.
Unionistas - CD Guijuelo
1:0
12:00
UD Las Palmas B - Coruxo FC
1:0
12:00
Atlético Madrid B - S.S. Reyes
1:0
12:00
Internacional - CF Fuenlabrada
0:0
12:00
Celta Vigo B - Unión Adarve
4:2
17:00
CDA Navalcarnero - Burgos CF
info
18:00
CD Leonesa - CF Salmantino
info
20.04.
Real Sociedad B - UD Logroñés
0:1
20.04.
CD Mirandés - Real Oviedo B
1:0
18:00
Racing Santander - SD Amorebieta
info
18:00
CD Calahorra - CD Vitoria
info
20.04.
Levante UD B - Atlético Baleares
1:2
20.04.
UE Cornellà - Ontinyent CF
1:0k
20.04.
Hércules CF - CE Sabadell FC
2:0
20.04.
CD Alcoyano - UE Olot
1:1
12:00
CD Ebro - Espanyol Barcelona B
1:1
12:00
Valencia CF B - FC Barcelona B
1:0
19:00
Lleida Esportiu - CF Peralada
info
19:30
CD Castellón - SD Ejea
info
20.04.
Granada CF B - UD Marbella
0:0
20.04.
UD Almería B - CD Badajoz
1:2
20.04.
Jumilla CF - Real Murcia
1:2
20.04.
Málaga CF B - CF Villanovense
2:4
20.04.
CD Don Benito - CD San Fernando
4:3
11:30
Sevilla FC B - Recreativo Huelva
1:2
12:00
UCAM Murcia - Lorca FC
1:1
12:00
UD Melilla - Atlético Sanluqueño
4:0
18:00
Real Linense - Talavera CF
info
19:00
FC Cartagena - CP Ejido
info
Kompletní výsledky
20.04.
Parma Calcio - AC Milán
1:1
20.04.
SS Lazio - Chievo Verona
1:2
20.04.
Cagliari Calcio - Frosinone
1:0
20.04.
Bologna FC - UC Sampdoria
3:0
20.04.
Udinese Calcio - US Sassuolo
1:1
20.04.
Empoli FC - SPAL 2013
2:4
20.04.
Janov CFC - Turín FC
0:1
20.04.
Juventus FC - ACF Fiorentina
2:1
20.04.
Inter Milán - AS Řím
1:1
22.04.
SSC Neapol - Atalanta Bergamo
info
22.04.
Hellas Verona - Benevento Calcio
info
22.04.
Brescia Calcio - Salernitana Calcio
info
22.04.
AS Cittadella - US Cremonese
info
22.04.
Perugia Calcio - US Lecce
info
22.04.
US Foggia - AS Livorno
info
22.04.
Città di Palermo - Calcio Padova
info
22.04.
Carpi FC - Delfino Pescara
info
22.04.
Cosenza Calcio - Spezia Calcio
info
22.04.
Ascoli Calcio - Venezia FC
info
20.04.
AS Gubbio - Pordenone Calcio
2:2
20.04.
US Fermana - AC Imolese
1:1
20.04.
FC Südtirol-Alto Adige - AC Renate
0:1
20.04.
Giana Erminio - Ternana Calcio
0:0
20.04.
AC FeralpiSalò - US Triestina
0:2
20.04.
Alma Fano - VV Verona
1:1
20.04.
Ravenna - L.R. Vicenza Virtus
0:0
20.04.
UC AlbinoLeffe - AC Monza Brianza
3:0
20.04.
Rimini Calcio - Sambenedettese
3:1
20.04.
Teramo Calcio - Vis Pesaro
2:1
20.04.
Urbs Reggina 1914 - US Casertana
1:0
20.04.
FC Catanzaro - FC Matera
neh.
20.04.
Bisceglie Calcio - FC Rieti
0:1
20.04.
Rende Calcio - Trapani Calcio
0:1
20.04.
SS Juve Stabia - US Vibonese
2:1
20.04.
Paganese Calcio - V. Francavilla
2:1
20.04.
Potenza SC - AS Viterbese
2:1
20.04.
Liberty Monopoli - SS Cavese
0:1
20.04.
Calcio Catania - Sicula Leonzio
1:0
Kompletní výsledky
20.04.
Bayern Mnichov - Werder Brémy
1:0
20.04.
Leverkusen - 1. FC Norimberk
2:0
20.04.
FC Augsburg - VfB Stuttgart
6:0
20.04.
1. FSV Mainz 05 - Düsseldorf
3:1
20.04.
Mönchengladbach - RB Lipsko
1:2
20.04.
Schalke 04 - TSG Hoffenheim
2:5
15:30
SC Freiburg - Dortmund
0:4
18:00
Hertha BSC - Hannover 96
info
22.04.
VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
info
20.04.
Hamburger SV - Erzgebirge Aue
1:1
20.04.
Holstein Kiel - SC Paderborn
1:2
20.04.
MSV Duisburg - SV Sandhausen
2:2
20.04.
Fürth - Union Berlín
1:1
13:30
A. Bielefeld - Ingolstadt
1:3
13:30
Jahn Regensburg - Magdeburg
1:0
13:30
SV Darmstadt - VfL Bochum
0:0
13:30
Heidenheim - FC St. Pauli
3:0
13:30
Drážďany - 1. FC Köln
3:0
20.04.
VfL Osnabrück - VfR Aalen
2:0
20.04.
Preußen Münster - Großaspach
1:0
20.04.
Hallescher FC - TSV Mnichov 1860
3:0
20.04.
Karlsruher SC - SV Meppen
3:1
20.04.
FSV Zwickau - Würzburger Kickers
2:0
20.04.
Fortuna Köln - SpVgg Unterhaching
1:1
20.04.
Carl Zeiss Jena - Wehen Wiesbaden
3:1
13:30
Kaiserslautern - Hansa Rostock
0:2
14:00
Sp. Lotte - Energie Cottbus
0:3
22.04.
KFC Uerdingen - Braunschweig
info
20.04.
Lupo-Martini - Schwarz-Weiß Rehden
1:1
22.04.
Hansa Lüneburg - Norderstedt
info
20.04.
Budissa Bautzen - Optik Rathenow
0:4
20.04.
Rot-Weiß Erfurt - BFC Viktoria
2:2
20.04.
Berlín AK 07 - Wacker Nordhausen
4:1
22.04.
Bischofswerdaer FV 08 - Neugersdorf
info
22.04.
SV Babelsberg 03 - Fürstenwalde
info
20.04.
SV Rödinghausen - Bonner SC
3:0
20.04.
Düsseldorf II - Wuppertaler SV
0:3
20.04.
SG Wattenscheid - TV Herkenrath
3:1
20.04.
Wiedenbrück - Kaan-Marienborn
2:2
14:00
Dortmund II - SV Lippstadt 08
0:1
14:00
Viktoria Köln - Rot-Weiß Essen
0:0
14:00
Oberhausen - 1. FC Köln II
1:6
20.04.
FK Pirmasens - VfB Stuttgart II
2:1
20.04.
TSG Balingen - Kickers Offenbach
2:2
20.04.
Hessen Dreieich - TSG Hoffenheim II
1:4
20.04.
FSV Frankfurt - SSV Ulm 1846
2:2
20.04.
Saarbrück. - Astoria Walldorf
0:0
20.04.
Stadtallendorf - SV Elversberg
2:6
20.04.
TSV Steinbach - FC 08 Homburg
2:2
20.04.
Mannheim - Wormatia Worms
1:0
20.04.
Greuther Fürth II - Norimberk II
2:3
20.04.
VfR Garching - SpVgg Bayreuth
1:1
17:00
TSV Buchbach - FC Pipinsried
info
18:00
FC Memmingen - Bayern Mnichov II
info
22.04.
Aschaffenburg - Schalding-Heining
info
22.04.
FC Augsburg II - FV Illertissen
info
22.04.
TSV 1860 Rosenheim - Ingolstadt II
info
22.04.
1. FC Schweinfurt - Burghausen
info
Kompletní výsledky
17:00
Fastav Zlín - Slavia Praha
info
17:00
Sparta Praha - MFK Karviná
info
17:00
Dukla Praha - FK Mladá Boleslav
info
17:00
Baník Ostrava - SFC Opava
info
17:00
Bohemians Praha 1905 - FK Jablonec
info
17:00
1. FK Příbram - Viktoria Plzeň
info
17:00
Sigma Olomouc - FK Teplice
info
17:00
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
info
20.04.
Baník Sokolov - Vlašim
2:0
20.04.
FK Pardubice - 1. SK Prostějov
2:1
17:00
FC Hradec Králové - MFK Chrudim
info
17:00
MAS Táborsko - Viktoria Žižkov
info
17:00
1. SC Znojmo FK - Č. Budějovice
info
17:00
FK Varnsdorf - Zbrojovka Brno
info
22.04.
Vysočina Jihlava - Fotbal Třinec
info
20.04.
Slavoj Vyšehrad - SK Převýšov
2:0
17:00
SK Zápy - SK Benešov
info
20.04.
MAS Táborsko B - J. Hradec
3:4p
20.04.
FK Hořovicko - ČLU Beroun
3:2
20.04.
SK Doubravka - SK Rakovník
3:2p
17:00
Tatran Sedlčany - Mar. Lázně
info
20.04.
Mostecký FK - Polaban Nymburk
2:3p
20.04.
Olympie Březová - Motorlet Praha
2:3
20.04.
FK Kolín - FK Pěnčín-Turnov
6:0
20.04.
FK Přepeře - SK Vysoké Mýto
3:1
20.04.
FK Pardubice B - MFK Trutnov
6:0
20.04.
Slatiňany - FK Velké Hamry
2:3
17:00
FK Čáslav - Sokol Kratonohy
neh.
17:00
Benátky n/J - Jiskra Mšeno
info
17:00
Dvůr Králové - FK Náchod
info
20.04.
Nové Sady Olomouc - Dosta Bystrc
1:3
20.04.
MSK Břeclav - Slavoj TKZ Polná
3:4
20.04.
Slovan Rosice - Velká Bíteš
5:1
16:00
AFC Humpolec - Sokol Tasovice
info
20.04.
Viktorie Přerov - TJ Nový Jičín
0:3
20.04.
TJ Heřmanice - FK Kozlovice
2:1
10:00
Sokol Ústí - FC Vsetín
0:3
10:15
MFK Havířov - 1. HFK Olomouc
2:1
10:15
FK Šumperk - SFC Opava B
1:0
10:15
FC Slavičín - SK Hranice
3:1
16:00
FK Bospor Bohumín - Dětmarov.
3:2
16:00
Bruntál - Frýdlant n. O.
0:0
20.04.
Slovan Liberec - Bohemians 1905
3:0
20.04.
Ml. Boleslav - Viktoria Plzeň
2:0
20.04.
Vysočina Jihlava - Fastav Zlín
0:2
13:00
Baník Ostrava - Zbrojovka Brno
1:7
22.04.
FC Hradec Králové - Sparta Praha
info
22.04.
Slavia Praha - České Budějovice
info
22.04.
Fotbal Třinec - MFK Karviná
info
Kompletní výsledky
20.04.
MŠK Žilina - ŠKF Sereď
1:2
20.04.
Michalovce - Dunajská Streda
0:2
20.04.
Spartak Trnava - FK Senica
0:1
20.04.
Podbrezová - AS Trenčín
0:0
20.04.
FC Nitra - FC Zlaté Moravce
2:2
15:00
Slovan Bratislava - MFK Ružomberok
3:2
20.04.
Odeva Lipany - MŠK Žilina B
0:2
20.04.
Tatran Prešov - FK Pohronie
0:1
20.04.
MFK Dubnica - Liptovský Mikuláš
3:2
10:30
FC Petržalka - Partizán Bardejov
0:1
Kompletní výsledky
20.04.
EA Guingamp - Marseille
1:3
20.04.
OGC Nice - SM Caen
0:1
20.04.
Nîmes Olympique - Bordeaux
2:1
20.04.
Strasbourg - Montpellier HSC
1:3
15:00
FC Nantes - Amiens SC
3:2
15:00
Toulouse FC - Lille OSC
0:0
17:00
Stade Reims - AS Saint-Étienne
info
21:00
Paris Saint-Germain - AS Monaco
info
20.04.
Grenoble Foot 38 - RC Lens
0:2
22.04.
Paris FC - Valenciennes FC
info
Kompletní výsledky
20.04.
FK Ufa - Arsenal Tula
1:2
20.04.
FK Orenburg - FK Rostov
3:0
20.04.
Dinamo Moskva - Křídla Sov.
1:0
20.04.
Lokomotiv Moskva - CSKA Moskva
1:1
20.04.
FK Krasnodar - Zenit Petrohrad
2:3
15:30
Ural - Rubin Kazaň
2:1
18:00
Spartak Moskva - Krasnojar.
info
20.04.
Tom Tomsk - Luč-Energija
0:0
20.04.
Rotor Volgograd - FK Armavir
0:1
20.04.
Dinamo Petrohrad - Čertanovo
2:1
20.04.
Avangard Kursk - FK Tambov
0:0
20.04.
Šinnik Jaroslavl - FK Tjumen
1:0
20.04.
Zenit II - Nižnij Novgorod
1:2
20.04.
Spartak Moskva II - M. Saransk
4:0
20.04.
Fakel Voroněž - SKA Chabarovsk
1:3
Kompletní výsledky
20.04.
CF Os Belenenses - Rio Ave FC
1:3
20.04.
Moreirense FC - GD Chaves
0:1
20.04.
CD Feirense - SC Braga
0:2
20.04.
FC Porto - CD Santa Clara
1:0
22.04.
SL Benfica - CS Marítimo
info
20.04.
Paços Ferreira - Académico Viseu
2:1
20.04.
SL Benfica B - FC Famalicão
1:3
20.04.
Académica Coimbra - CD Mafra
0:0
20.04.
Vitória SC B - FC Arouca
2:2
Kompletní výsledky
20.04.
Heart of Midlothian - Rangers FC
1:3
20.04.
Kilmarnock FC - Aberdeen FC
0:1
20.04.
Hamilton Academical - Motherwell FC
1:1
20.04.
Livingston FC - St. Mirren FC
1:3
20.04.
St. Johnstone FC - Dundee FC
2:0
13:30
Hibernian FC - Celtic FC
0:0
20.04.
Falkirk FC - Greenock Morton
0:2
20.04.
Inverness CT - Dundee United
0:2
20.04.
Partick Thistle - Alloa Athletic
2:1
20.04.
Queen S. - Dunfermline Athletic
2:1
20.04.
Dumbarton FC - East Fife FC
3:0
20.04.
Montrose FC - Airdrieonians FC
2:1
20.04.
Stenhousemuir FC - Forfar Athletic
0:3
20.04.
Stranraer FC - Brechin City
3:0
17:05
Arbroath FC - Raith Rovers
info
20.04.
Albion Rovers - Edinburgh City
3:2
20.04.
Clyde FC - Berwick Rangers
5:0
20.04.
Elgin City - Peterhead FC
1:2
20.04.
Queen's Park FC - Annan Athletic
0:3
20.04.
Stirling Albion - Cowdenbeath FC
0:1
Kompletní výsledky
20.04.
FC Emmen - FC Utrecht
2:0
20.04.
FC Groningen - AFC Ajax
0:1
20.04.
SBV Vitesse - PEC Zwolle
4:1
20.04.
Feyenoord - AZ Alkmaar
2:1
20.04.
VVV Venlo - BV De Graafschap
4:1
12:15
SBV Excelsior - Willem II
1:1
14:30
Fortuna Sittard - NAC Breda
2:1
16:45
PSV Eindhoven - ADO Den Haag
info
22.04.
Cambuur Leeuwarden - FC Den Bosch
info
22.04.
Jong Utrecht - FC Volendam
info
22.04.
FC Dordrecht - Almere City
info
22.04.
Jong PSV - Sparta Rotterdam
info
22.04.
MVV Maastricht - Jong AFC Ajax
info
22.04.
NEC Nijmegen - RKC Waalwijk
info
22.04.
TOP Oss - Go Ahead Eagles
info
22.04.
SC Telstar - Roda JC
info
22.04.
FC Twente - Jong AZ Alkmaar
info
22.04.
Helmond Sport - FC Eindhoven
info
Kompletní výsledky
20.04.
Saint-Gilles - Zulte Waregem
2:2
20.04.
KVC Westerlo - KV Oostende
0:0
20.04.
Cercle Bruggy - KV Kortrijk
1:2
20.04.
KAS Eupen - Sint-Truidense VV
1:1
18:00
RSC Anderlecht - KAA Gent
info
20:00
Waasland-Beveren - Excel Mouscron
info
22.04.
Royal Antverpy FC - Club Bruggy
info
22.04.
Charleroi - Beerschot Wilrijk
info
16:00
Lommel SK - KSV Roeselare
0:1
Kompletní výsledky
20.04.
Trabzonspor - Yeni Malatyaspor
2:1
20.04.
Akhisar B. - Antalyaspor
1:2
20.04.
Galatasaray SK - Kayserispor
3:1
20.04.
Göztepe SK - Erzurum BB
0:1
12:30
MKE Ankaragücü - Konyaspor
0:0
15:00
Istanbul B. - Çaykur Rizespor
1:1
18:00
Alanyaspor - Fenerbahçe SK
info
22.04.
Sivasspor - Beşiktaş JK
info
20.04.
Giresunspor - Denizlispor
0:3
20.04.
Ümraniyespor - Eskişehirspor
2:2
20.04.
Gençlerbirliği SK - Istanbulspor
1:0
13:00
Boluspor - Gazişehir Gaziantep FK
1:0
15:30
Altay SK - Hatayspor
1:1
15:30
Afjet Afyonspor - Altinordu SK
1:3
18:30
Adanaspor - Adana Demirspor
info
22.04.
Balikesirspor - KDÇ Karabükspor
info
Kompletní výsledky
18:00
AEK Atény - AE Larisa
info
18:00
Xanthi FC - Apollon Smyrnis
info
18:00
Atromitos FC - Panathinaikos FC
info
18:00
PAS Lamia 1964 - Olympiakos Pireus
info
18:00
OFI Kréta - Asteras Tripolis
info
18:00
PAOK Soluň - APO Levadiakos
info
18:00
Panetolikos FC - Aris Soluň
info
18:00
Panionios FC - PAS Giannina FC
info
14:00
AE Sparti - Apollon Pontou FC
0:3k
15:00
Apollon Larisas - Platanias Chanion
1:0
15:00
Trikala FC - Aittitos Spata
3:0k
22.04.
Iraklis Soluň - Volos NFC
info
22.04.
Aiginiakos FC - AO Kerkyra
info
22.04.
Ergotelis FC - AE Karaiskakis
info
22.04.
PGS Kissamikos - Doxa Drama
info
22.04.
Panachaiki FC - PASA Irodotos
info
Kompletní výsledky
20.04.
SCR Altach - Rapid Vídeň
2:2
20.04.
Admira - TSV Hartberg
2:1
20.04.
SV Mattersburg - Wacker Innsbruck
3:1
14:30
SKN Sankt Pölten - Salzburg
1:1
14:30
SK Sturm Graz - Wolfsberger AC
1:2
17:00
Austria Vídeň - LASK Linz
info
20.04.
SC Wiener Neustadt - Austria K.
1:3
10:30
WSG Wattens - Vorwärts Steyr
2:0
Kompletní výsledky
20.04.
Grasshopper Curych - FC Thun
1:1
20.04.
FC St. Gallen - FC Luzern
1:2
22.04.
Neuchâtel Xamax - BSC Young Boys
info
20.04.
FC Winterthur - Servette Ženeva
2:3
20.04.
SC Kriens - FC Schaffhausen
1:2
20.04.
FC Rapperswil-Jona - FC Vaduz
4:1
20.04.
FC Chiasso - Lausanne Sport
0:5
22.04.
FC Wil - FC Aarau
info
Kompletní výsledky
20.04.
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
0:2
20.04.
Zag. Lubin - Pogoń Szczecin
2:3
20.04.
Jagiellonia - Lech Poznań
3:3
20.04.
Legia Varšava - KS Cracovia
1:0
22.04.
Miedź Legnica - Sosnowiec
info
22.04.
Wisła Kraków - Wisła Płock
info
22.04.
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
info
22.04.
Górnik Zabrze - Arka Gdynia
info
20.04.
Garbarnia Kraków - Odra Opole
0:0
20.04.
Warta Poznań - GKS Jastrzębie
0:0
20.04.
Nieciecza - GKS Katowice
1:1
20.04.
Stal Mielec - Chojniczanka Chojnice
4:2
20.04.
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
3:0
Kompletní výsledky
20.04.
Sepsi OSK - CFR Cluj
0:1
17:00
Gaz Metan Mediaş - D. Călăraşi
info
20:00
Viitorul Constanţa - FCSB
info
22.04.
CSM Poli Iaşi - Concordia Chiajna
info
22.04.
Dinamo Bukurešť - FC Botoşani
info
Kompletní výsledky
20.04.
Puskás FC - Mezőkövesdi SE
1:0
20.04.
Újpest FC - Honvéd Budapešť
0:0
20.04.
MTK Budapešť - Kisvárda FC
0:1
20.04.
Diósgyőri VTK - Paksi SE
1:0
20.04.
Debreceni VSC - Haladás
2:1
20.04.
Ferencvárosi TC - MOL Vidi FC
4:1
Kompletní výsledky
20.04.
NK Rudeš - Lokomotiva Záhřeb
1:2
20.04.
Inter Zaprešić - HNK Gorica
2:2
20.04.
Hajduk Split - NK Rijeka
4:0
Kompletní výsledky
20.04.
Dinamo Vranje - FK Voždovac
1:0
20.04.
FK Čukarički - FK Crvena Zvezda
3:2
20.04.
Napredak Kruševac - Vojvodina
5:0
20.04.
FK Bačka - Mačva Šabac
2:2
20.04.
FK Rad - Radnik Surdulica
1:0
17:00
Proleter Novi Sad - Mladost Lučani
info
18:30
Radnički Niš - FK Partizan
info
Kompletní výsledky
20.04.
Triglav Kranj - NŠ Mura
2:1
20.04.
NK Maribor - Rudar Velenje
3:1
22.04.
NK Krško - NK Domžale
info
Kompletní výsledky
20.04.
CSKA Sofia - Levski Sofia
0:0
20.04.
Ludogorec Razgrad - Botev Plovdiv
3:0
16:30
Vereja Stara Zagora - Etar
info
19:00
Beroe - Černo More Varna
info
22.04.
Vitoša Bistrica - Botev Vraca
info
Kompletní výsledky
16:00
AC Horsens - SønderjyskE
0:1
18:00
Vejle Boldklub - AGF Aarhus
info
22.04.
Hobro IK - Vendsyssel FF
info
22.04.
Randers FC - Aalborg BK
info
22.04.
FC Nordsjaelland - FC Kodaň
info
22.04.
FC Midtjylland - Brøndby IF
info
13:45
FC Roskilde - Fremad Amager
2:2
13:45
FC Fredericia - HB Køge
1:0
13:45
FC Helsingør - Thisted FC
1:2
13:45
Hvidovre IF - Silkeborg IF
0:2
13:45
Lyngby BK - Nykøbing FC
3:0
13:45
Viborg FF - Naestved BK
1:1
Kompletní výsledky
20.04.
GIF Sundsvall - Kalmar FF
1:2
20.04.
IK Sirius - Malmö FF
0:1
15:00
BK Häcken - Djurgårdens IF
0:1
17:30
Hammarby IF - AFC Eskilstuna
info
22.04.
IFK Göteborg - Helsingborgs IF
info
20.04.
Degerfors IF - Örgryte IS
1:2
15:00
Norrby IF - Jönköpings Södra IF
1:7
17:30
Dalkurd FF - Mjällby AIF
info
22.04.
Västerås SK - Trelleborgs FF
info
22.04.
Halmstads BK - Syrianska FC
info
22.04.
IK Frej - Östers IF
info
22.04.
Varbergs BoIS - IF Brommapojkarna
info
Kompletní výsledky
22.04.
Rosenborg BK - Strømsgodset IF
info
22.04.
FK Haugesund - Stabaek Fotball
info
22.04.
Kristiansund BK - Ranheim Fotball
info
22.04.
FK Bodø/Glimt - Sarpsborg 08 FF
info
22.04.
Lillestrøm SK - Molde FK
info
22.04.
Mjøndalen IF - Tromsø IL
info
22.04.
SK Brann - Vålerenga IF
info
22.04.
KFUM Oslo - Nest-Sotra Fotball
info
22.04.
Tromsdalen UIL - Sandefjord Fotball
info
22.04.
Sandnes Ulf - IK Start
info
22.04.
Aalesunds FK - Skeid Fotball
info
22.04.
Raufoss IL - Strømmen IF
info
22.04.
Ullensaker/Kisa IL - Kongsvinger IL
info
22.04.
FK Jerv - Notodden FK
info
Kompletní výsledky
20.04.
VPS Vaasa - KPV Kokkola
2:2
20.04.
KuPS Kuopio - FC Honka
0:3
20.04.
IFK Mariehamn - RoPS Rovaniemi
2:0
22.04.
SJK Seinäjoki - Ilves Tampere
info
Kompletní výsledky
20.04.
Ermis Aradippou - Alki Oroklini
1:2
20.04.
Pafos FC - Doxa Katokopia
3:2
16:00
Apollon Limassol - AEL Limassol
info
16:00
Enosis NP - Anorthosis Famagusta
info
18:00
AEK Larnaka - APOEL Nikósie
info
22.04.
Nea Salamis FC - Omonia Nikósie
info
Kompletní výsledky
22.04.
Hapoel Beer-Sheva - Maccabi Haifa
info
Kompletní výsledky
22.04.
UC Dublin - Dundalk FC
info
22.04.
Waterford United - Derry City
info
22.04.
Cork City - Sligo Rovers
info
22.04.
Finn Harps - St. Patrick's Athletic
info
20.04.
Cobh Ramblers - Longford Town
0:0
Kompletní výsledky
20.04.
Linfield FC - Glenavon FC
0:4
20.04.
Ballymena United - Coleraine FC
1:0
20.04.
Cliftonville FC - Crusaders FC
2:0
20.04.
Institute FC - Ards FC
0:1
20.04.
Warrenpoint Town - Dungannon Swifts
5:3
Kompletní výsledky
20.04.
Connah's Quay Nomads - Barry Town
1:1
20.04.
Cardiff MU - Aberystwyth Town
1:0
20.04.
Cefn Druids - Carmarthen Town
0:1
20.04.
Llanelli AFC - Llandudno FC
0:4
20.04.
The New Saints FC - Caernarfon Town
3:1
Kompletní výsledky
20.04.
Slavia Mozyr - BATE Borisov
1:2
20.04.
Torpedo Minsk - Dinamo Minsk
0:1
20.04.
FK Gorodeja - Torpedo Žodino
0:3
14:00
FK Sluck - Isloč Minsk
1:3
16:00
Energetik-BGU Minsk - Dinamo Brest
info
18:45
FK Gomel - Šachtër Soligorsk
info
Kompletní výsledky
20.04.
FK Palanga - Stumbras Kaunas
2:1
20.04.
FK Trakai - FK Atlantas
0:0
Kompletní výsledky
20.04.
Rīgas Futbola skola - Riga FC
3:1
Kompletní výsledky
20.04.
Nõmme Kalju - Kalev Tallinn
2:2
20.04.
Maardu Linnam. - Tulevik Viljandi
0:0
20.04.
Tammeka Tartu - Trans Narva
1:2
12:00
Flora Tallinn - FC Kuressaare
5:0
14:00
Paide Linnam. - Levadia Tallinn
0:2
Kompletní výsledky
20.04.
Dinamo-Auto - Milsami Orhei
0:0
20.04.
Sheriff Tiraspol - Codru Lozova
2:1
14:00
Zimbru Kišiněv - Sfîntul G.
1:2
16:00
S. Nisporeni - Petroclub Hîn.
1:1
Kompletní výsledky
20.04.
Sloboda Tuzla - FK Sarajevo
2:1
20.04.
Mladost Doboj-Kakanj - GOŠK Gabela
3:1
20.04.
Čelik Zenica - Sloga Simin Han
1:1
20.04.
Široki Brijeg - Zrinjski Mostar
1:0
20.04.
Radnik Bijeljina - FK Zvijezda 09
1:1
20.04.
Željezničar - FK Krupa na Vrbasu
3:0
Kompletní výsledky
20.04.
FK Škendija - Makedonija GP Skopje
4:2
20.04.
Vardar Skopje - FK Renova
2:0
20.04.
FA Pandev - Belasica Strumica
0:2
20.04.
Pobeda Prilep - FK Shkupi
0:3
20.04.
Sileks Kratovo - Rabotnički Skopje
1:0
Kompletní výsledky
20.04.
Iskra Danilovgrad - Zeta Golubovci
0:1
20.04.
Rudar Pljevlja - Grbalj Radanovići
3:0
20.04.
Lovćen Cetinje - Mornar Bar
1:0
16:30
Budućnost Podgorica - OFK Titograd
info
16:30
OFK Petrovac - Sutjeska Nikšić
info
Kompletní výsledky
20.04.
IF Vestri - Kári Akranes
3:1
20.04.
KF Fjallabyggd - IF Magni
0:4
20.04.
Höttur / Huginn - KF Fjardabyggd
0:2
20.04.
Thór Akureyri - Dalvík/Reynir
2:3
Kompletní výsledky
20.04.
KF Kamza - Teuta Durrës
neh.
20.04.
KF Laçi - Skënderbeu Korça
1:0
20.04.
Kastrioti Kruja - Partizani Tirana
1:1
20.04.
KF Tirana - FK Kukësi
0:2
20.04.
Flamurtari Vlora - Luftëtari
1:1
Kompletní výsledky
20.04.
Gandzasar Kapan - Pyunik Jerevan
0:1
22.04.
Alashkert FC - Avan Academy
info
22.04.
Lori FC - Banants Jerevan
info
Kompletní výsledky
20.04.
Sioni Bolnisi - Saburtalo Tbilisi
2:3
20.04.
Dila Gori - Metalurgi Rustavi
2:1
20.04.
Dinamo Batumi - Lokomotivi Tbilisi
2:1
16:00
Chikhura - Torpedo Kutaisi
0:0
19:00
WIT Georgia - Dinamo Tbilisi
info
Kompletní výsledky
20.04.
Kaisar Kyzylorda - Ordabasy
0:0
20.04.
Kairat Almaty - FC Astana
0:1
20.04.
Tobol Kostanaj - Žetisu
0:0
20.04.
FK Atyrau - Okžetpes Kokšetau
1:2
20.04.
Irtyš Pavlodar - FK Aktobe
0:1
20.04.
FK Taraz - Šachtër Karagandy
1:2
Kompletní výsledky
20.04.
Mosta FC - Gzira United
1:1
20.04.
Pieta Hotspurs - Hamrun Spartans
0:2
20.04.
Balzan Youths - Sliema Wanderers
2:1
20.04.
Valletta FC - Tarxien Rainbows
1:0
22.04.
Floriana FC - St. Andrews FC
info
22.04.
Qormi FC - Birkirkara FC
info
22.04.
Senglea Athletics - Hibernians FC
info
Kompletní výsledky
20.04.
Racing FC Luxembourg - UNA Strassen
4:1
20.04.
Progrès Niedercorn - F91 Dudelange
0:2
20.04.
US Rumelange - US Mondorf
1:3
20.04.
Victoria Rosport - Differdange
0:1
20.04.
US Hostert - Hamm Benfica
1:0
20.04.
Jeunesse Esch - T. Pétange
1:1
20.04.
Etzella Ettelbrück - Fola Esch
2:2
Kompletní výsledky
22.04.
Víkingur Gøta - B68 Toftir
info
22.04.
B36 Tórshavn - KÍ Klaksvík
info
22.04.
Skála IF - TB Tvøroyri
info
22.04.
HB Tórshavn - B71 Sandoy
info
Kompletní výsledky
20.04.
KF Gjilani - KF Priština
0:1
20.04.
KF Drenica - KF Llapi
0:2
15:00
KF KEK - KF Feronikeli
0:4
15:00
KF Drita - KF Trepça '89
1:1
22.04.
KF Ferizaj - KF Flamurtari
info
22.04.
KF Liria - KF Ballkani
info
Kompletní výsledky
přestup
 
6,000,000 €
 
přestup
 
22,000,000 €
 
konec kariéry
 
 
přestup
 
38,000,000 €
 
Všechny přestupy
16:40
Fotbal: FC Fastav Zlín - SK Slavia Praha (Přímý přenos utkání fotbalové FORTUNA: LIGY)
16:55
Stade Reims - AS Saint-Étienne (Přímý přenos 33. kola nejvyšší francouzské fotbalové ligy Ligue 1)
16:55
Premier League (Cardiff - Liverpool)
Kompletní TV program
Anketa
Komu přejete triumf v Lize mistrů?
Hlasovat
Zajímá vás, co nového je na EuroFotbalu, ať už po stránce obsahové, nebo jaké jsme připravili nové funkce? Sledujte náš nový vývojářský blog a žádná novinka vám neunikne!