Česko - Gambrinus liga 2012/2013 - výsledky, rozlosování

27.07.201218:00
Baumit Jablonec - Baník Ostrava
2:0
28.07.201216:00
1. FK Příbram - Slovan Liberec
0:4
28.07.201218:00
Dukla Praha - Sparta Praha
1:1
28.07.201219:00
Dynamo České Budějovice - Sigma Olomouc
1:0
28.07.201219:00
1. FC Slovácko - Zbrojovka Brno
0:1
29.07.201217:00
FK Teplice - FK Mladá Boleslav
1:0
29.07.201217:00
Viktoria Plzeň - FC Hradec Králové
3:0
30.07.201218:00
Slavia Praha - Vysočina Jihlava
3:3
03.08.201220:15
FC Hradec Králové - Baumit Jablonec
2:2
04.08.201218:00
Slovan Liberec - Dukla Praha
3:2
04.08.201218:00
Baník Ostrava - Slavia Praha
2:2
05.08.201217:00
Sparta Praha - 1. FK Příbram
2:1
05.08.201217:00
FK Mladá Boleslav - Dynamo České Budějovice
3:2
05.08.201217:00
Zbrojovka Brno - FK Teplice
1:1
05.08.201217:00
Sigma Olomouc - 1. FC Slovácko
2:0
05.08.201219:15
Vysočina Jihlava - Viktoria Plzeň
1:1
10.08.201218:00
Dukla Praha - FK Teplice
4:0
10.08.201220:15
Slavia Praha - Sigma Olomouc
1:1
11.08.201218:00
Baumit Jablonec - Slovan Liberec
1:0
12.08.201217:00
FC Hradec Králové - Vysočina Jihlava
1:1
12.08.201217:00
Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno
2:3
12.08.201217:00
1. FC Slovácko - Sparta Praha
1:4
12.08.201217:00
1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav
1:1
13.08.201218:00
Dynamo České Budějovice - Baník Ostrava
1:2
17.08.201220:15
Dukla Praha - 1. FC Slovácko
2:2
18.08.201218:20
FK Mladá Boleslav - Slavia Praha
1:0
19.08.201215:00
Slovan Liberec - Vysočina Jihlava
1:1
19.08.201217:00
Sparta Praha - Dynamo České Budějovice
3:1
19.08.201217:00
Zbrojovka Brno - Baumit Jablonec
1:4
19.08.201217:00
Sigma Olomouc - FC Hradec Králové
1:1
19.08.201217:00
FK Teplice - 1. FK Příbram
0:0
19.08.201217:30
Baník Ostrava - Viktoria Plzeň
1:3
23.08.201217:30
Slavia Praha - Zbrojovka Brno
5:0
24.08.201220:15
Vysočina Jihlava - Sigma Olomouc
1:1
25.08.201217:20
1. FK Příbram - Dukla Praha
1:1
25.08.201219:00
1. FC Slovácko - FK Teplice
2:1
26.08.201217:00
FC Hradec Králové - Baník Ostrava
1:1
26.08.201217:00
Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav
2:0
26.08.201217:00
Dynamo České Budějovice - Slovan Liberec
0:2
27.08.201218:00
Baumit Jablonec - Sparta Praha
1:2
31.08.201220:15
FK Teplice - Baumit Jablonec
0:4
01.09.201215:15
Zbrojovka Brno - Dynamo České Budějovice
3:1
01.09.201216:00
1. FK Příbram - 1. FC Slovácko
0:1
01.09.201218:00
Baník Ostrava - Sigma Olomouc
1:2
02.09.201217:00
Sparta Praha - FC Hradec Králové
1:0
02.09.201217:00
FK Mladá Boleslav - Vysočina Jihlava
1:3
02.09.201217:00
Slovan Liberec - Slavia Praha
0:0
02.09.201219:30
Dukla Praha - Viktoria Plzeň
1:4
14.09.201220:15
Baumit Jablonec - 1. FK Příbram
2:2
15.09.201215:00
Viktoria Plzeň - Sparta Praha
1:0
15.09.201219:00
Dynamo České Budějovice - Dukla Praha
1:1
15.09.201219:00
1. FC Slovácko - FK Mladá Boleslav
3:1
16.09.201217:00
FC Hradec Králové - Zbrojovka Brno
2:0
16.09.201217:15
Sigma Olomouc - Slovan Liberec
3:0
17.09.201218:00
Vysočina Jihlava - Baník Ostrava
3:2
19.09.201218:00
Slavia Praha - FK Teplice
2:0
21.09.201220:15
Slovan Liberec - Baník Ostrava
2:2
22.09.201216:00
1. FK Příbram - Dynamo České Budějovice
1:1
22.09.201218:20
1. FC Slovácko - Baumit Jablonec
0:1
23.09.201216:00
Zbrojovka Brno - Vysočina Jihlava
5:1
23.09.201217:00
FK Mladá Boleslav - FC Hradec Králové
1:0
23.09.201217:00
Dukla Praha - Slavia Praha
0:0
23.09.201217:00
FK Teplice - Viktoria Plzeň
1:1
24.09.201219:30
Sparta Praha - Sigma Olomouc
1:2
28.09.201218:00
Vysočina Jihlava - 1. FK Příbram
2:1
28.09.201220:15
Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno
1:1
29.09.201217:00
Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav
2:2
29.09.201217:00
Dynamo České Budějovice - FK Teplice
3:2
29.09.201220:00
Slavia Praha - Sparta Praha
1:0
30.09.201217:00
FC Hradec Králové - Slovan Liberec
2:2
30.09.201217:00
Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko
1:1
01.10.201219:00
Baumit Jablonec - Dukla Praha
2:2
05.10.201218:00
Dukla Praha - FC Hradec Králové
1:0
05.10.201220:15
1. FC Slovácko - Slavia Praha
3:0
06.10.201217:50
FK Mladá Boleslav - Sigma Olomouc
0:1
07.10.201215:00
Baumit Jablonec - Dynamo České Budějovice
2:1
07.10.201216:00
Zbrojovka Brno - Slovan Liberec
2:1
07.10.201217:00
FK Teplice - Vysočina Jihlava
3:1
07.10.201217:35
1. FK Příbram - Viktoria Plzeň
1:0
08.10.201219:00
Sparta Praha - Baník Ostrava
2:0
19.10.201220:15
Slavia Praha - 1. FK Příbram
2:1
20.10.201216:00
Baník Ostrava - Zbrojovka Brno
1:1
20.10.201216:00
Dynamo České Budějovice - 1. FC Slovácko
0:0
20.10.201218:20
Viktoria Plzeň - Baumit Jablonec
1:1
21.10.201217:00
Sigma Olomouc - Dukla Praha
2:1
21.10.201217:00
FC Hradec Králové - FK Teplice
2:0
21.10.201217:30
Vysočina Jihlava - Sparta Praha
1:1
22.10.201218:00
Slovan Liberec - FK Mladá Boleslav
2:0
26.10.201218:00
Dukla Praha - Vysočina Jihlava
2:2
26.10.201220:15
FK Mladá Boleslav - Zbrojovka Brno
1:0
27.10.201216:00
1. FK Příbram - Baník Ostrava
2:1
27.10.201217:00
1. FC Slovácko - FC Hradec Králové
1:1
27.10.201218:20
Baumit Jablonec - Slavia Praha
0:0
28.10.201215:00
FK Teplice - Sigma Olomouc
1:1
28.10.201218:00
Sparta Praha - Slovan Liberec
2:1
29.10.201217:20
Dynamo České Budějovice - Viktoria Plzeň
0:1
02.11.201220:15
Vysočina Jihlava - Baumit Jablonec
0:1
03.11.201216:00
Baník Ostrava - FK Teplice
3:2
03.11.201219:20
FK Mladá Boleslav - Sparta Praha
1:1
04.11.201215:00
FC Hradec Králové - Dynamo České Budějovice
0:1
04.11.201217:00
Zbrojovka Brno - Dukla Praha
1:3
04.11.201218:00
Sigma Olomouc - 1. FK Příbram
6:1
04.11.201218:05
Slavia Praha - Viktoria Plzeň
0:1
05.11.201218:00
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko
3:2
09.11.201218:00
Dukla Praha - Baník Ostrava
2:0
09.11.201220:15
Dynamo České Budějovice - Slavia Praha
2:1
10.11.201216:00
1. FK Příbram - FC Hradec Králové
0:0
10.11.201217:00
1. FC Slovácko - Vysočina Jihlava
3:0
10.11.201219:00
Baumit Jablonec - FK Mladá Boleslav
2:3
11.11.201215:00
FK Teplice - Slovan Liberec
3:0
11.11.201218:00
Sparta Praha - Zbrojovka Brno
2:0
11.11.201220:00
Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc
3:0
16.11.201218:00
Vysočina Jihlava - Dynamo České Budějovice
1:0
17.11.201216:00
Baník Ostrava - 1. FC Slovácko
2:1
17.11.201218:20
Slovan Liberec - Viktoria Plzeň
1:2
17.11.201220:15
Sparta Praha - FK Teplice
1:0
18.11.201217:00
Zbrojovka Brno - 1. FK Příbram
1:0
18.11.201217:00
FC Hradec Králové - Slavia Praha
3:2
18.11.201218:00
Sigma Olomouc - Baumit Jablonec
0:1
19.11.201218:00
FK Mladá Boleslav - Dukla Praha
3:0
23.11.201218:00
Dukla Praha - Slovan Liberec
3:0
23.11.201220:15
Slavia Praha - Baník Ostrava
0:2
24.11.201217:00
Dynamo České Budějovice - FK Mladá Boleslav
0:1
24.11.201217:00
1. FC Slovácko - Sigma Olomouc
1:1
24.11.201218:45
Baumit Jablonec - FC Hradec Králové
3:2
25.11.201213:30
FK Teplice - Zbrojovka Brno
2:0
25.11.201218:00
1. FK Příbram - Sparta Praha
0:0
26.11.201218:00
Viktoria Plzeň - Vysočina Jihlava
1:0
22.02.201318:00
Vysočina Jihlava - FC Hradec Králové
0:0
22.02.201318:00
FK Teplice - Dukla Praha
1:1
23.02.201315:00
Baník Ostrava - Dynamo České Budějovice
0:0
23.02.201319:10
Slovan Liberec - Baumit Jablonec
1:0
24.02.201315:00
FK Mladá Boleslav - 1. FK Příbram
1:0
24.02.201317:00
Sigma Olomouc - Slavia Praha
2:1
24.02.201318:05
Sparta Praha - 1. FC Slovácko
4:0
25.02.201318:00
Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň
1:3
01.03.201318:00
Vysočina Jihlava - Slovan Liberec
0:0
01.03.201320:15
Dynamo České Budějovice - Sparta Praha
0:2
02.03.201316:00
1. FK Příbram - FK Teplice
3:1
03.03.201315:00
Baumit Jablonec - Zbrojovka Brno
2:0
03.03.201317:00
FC Hradec Králové - Sigma Olomouc
0:2
03.03.201318:05
Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
1:1
03.03.201320:00
Viktoria Plzeň - Baník Ostrava
1:1
04.03.201317:00
1. FC Slovácko - Dukla Praha
0:0
08.03.201318:00
Dukla Praha - 1. FK Příbram
1:0
08.03.201320:15
Zbrojovka Brno - Slavia Praha
0:1
09.03.201315:00
Baník Ostrava - FC Hradec Králové
3:0
09.03.201316:00
Slovan Liberec - Dynamo České Budějovice
3:1
09.03.201317:40
Sigma Olomouc - Vysočina Jihlava
3:0
10.03.201315:00
FK Teplice - 1. FC Slovácko
0:4
10.03.201315:25
FK Mladá Boleslav - Viktoria Plzeň
0:2
10.03.201320:00
Sparta Praha - Baumit Jablonec
2:2
15.03.201318:00
Dynamo České Budějovice - Zbrojovka Brno
1:1
15.03.201320:15
Sigma Olomouc - Baník Ostrava
1:0
16.03.201315:40
Slavia Praha - Slovan Liberec
3:1
16.03.201317:00
1. FC Slovácko - 1. FK Příbram
0:1
17.03.201315:00
Baumit Jablonec - FK Teplice
0:0
17.03.201317:00
FC Hradec Králové - Sparta Praha
1:2
17.03.201318:00
Viktoria Plzeň - Dukla Praha
4:0
23.03.201316:00
Vysočina Jihlava - FK Mladá Boleslav
1:0
29.03.201316:00
FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko
2:0
29.03.201318:00
Dukla Praha - Dynamo České Budějovice
4:0
29.03.201320:15
Slovan Liberec - Sigma Olomouc
1:0
30.03.201316:00
1. FK Příbram - Baumit Jablonec
3:3
30.03.201320:15
Sparta Praha - Viktoria Plzeň
1:0
31.03.201315:00
Zbrojovka Brno - FC Hradec Králové
1:3
31.03.201318:05
FK Teplice - Slavia Praha
1:1
05.04.201318:00
Dynamo České Budějovice - 1. FK Příbram
0:1
05.04.201320:15
Slavia Praha - Dukla Praha
0:0
06.04.201316:30
Sigma Olomouc - Sparta Praha
0:3
06.04.201317:00
Baník Ostrava - Slovan Liberec
0:1
07.04.201315:00
Baumit Jablonec - 1. FC Slovácko
4:1
07.04.201316:00
Viktoria Plzeň - FK Teplice
2:1
07.04.201317:00
FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav
2:2
08.04.201318:00
Vysočina Jihlava - Zbrojovka Brno
2:0
12.04.201320:15
Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc
2:0
13.04.201316:00
1. FK Příbram - Vysočina Jihlava
2:2
13.04.201316:00
Slovan Liberec - FC Hradec Králové
1:0
13.04.201316:00
FK Teplice - Dynamo České Budějovice
4:0
13.04.201316:00
Dukla Praha - Baumit Jablonec
5:1
13.04.201319:15
Sparta Praha - Slavia Praha
3:1
14.04.201316:00
1. FC Slovácko - Viktoria Plzeň
0:2
15.04.201318:00
FK Mladá Boleslav - Baník Ostrava
2:0
19.04.201318:00
Dynamo České Budějovice - Baumit Jablonec
2:1
19.04.201318:00
Vysočina Jihlava - FK Teplice
1:1
19.04.201320:45
Viktoria Plzeň - 1. FK Příbram
2:0
20.04.201316:00
Slovan Liberec - Zbrojovka Brno
2:0
20.04.201320:30
Baník Ostrava - Sparta Praha
0:1
21.04.201316:00
Sigma Olomouc - FK Mladá Boleslav
2:2
21.04.201317:00
FC Hradec Králové - Dukla Praha
0:3
22.04.201318:00
Slavia Praha - 1. FC Slovácko
1:0
23.04.201317:00
Baník Ostrava - Vysočina Jihlava
1:0
26.04.201318:00
Dukla Praha - Sigma Olomouc
0:0
26.04.201320:15
Sparta Praha - Vysočina Jihlava
2:2
27.04.201316:00
1. FK Příbram - Slavia Praha
2:0
27.04.201316:50
Baumit Jablonec - Viktoria Plzeň
1:3
27.04.201319:00
1. FC Slovácko - Dynamo České Budějovice
2:0
28.04.201317:00
FK Teplice - FC Hradec Králové
0:2
28.04.201318:05
FK Mladá Boleslav - Slovan Liberec
2:3
29.04.201318:00
Zbrojovka Brno - Baník Ostrava
2:1
03.05.201318:00
Vysočina Jihlava - Dukla Praha
1:1
03.05.201320:15
Viktoria Plzeň - Dynamo České Budějovice
3:2
04.05.201316:35
Slovan Liberec - Sparta Praha
2:0
04.05.201317:00
Baník Ostrava - 1. FK Příbram
2:0
05.05.201317:00
Zbrojovka Brno - FK Mladá Boleslav
1:1
05.05.201317:00
FC Hradec Králové - 1. FC Slovácko
2:3
05.05.201318:05
Slavia Praha - Baumit Jablonec
5:1
06.05.201319:00
Sigma Olomouc - FK Teplice
0:2
10.05.201320:15
Dynamo České Budějovice - FC Hradec Králové
1:0
11.05.201316:00
1. FK Příbram - Sigma Olomouc
0:2
11.05.201318:00
Viktoria Plzeň - Slavia Praha
0:1
11.05.201319:00
1. FC Slovácko - Slovan Liberec
0:3
12.05.201315:00
Baumit Jablonec - Vysočina Jihlava
1:1
12.05.201319:00
Sparta Praha - FK Mladá Boleslav
4:0
13.05.201319:00
FK Teplice - Baník Ostrava
3:2
14.05.201318:00
Dukla Praha - Zbrojovka Brno
3:2
21.05.201319:30
FC Hradec Králové - 1. FK Příbram
0:0
21.05.201320:15
Slovan Liberec - FK Teplice
3:1
22.05.201318:00
Slavia Praha - Dynamo České Budějovice
3:0
22.05.201318:00
FK Mladá Boleslav - Baumit Jablonec
1:1
22.05.201318:00
Vysočina Jihlava - 1. FC Slovácko
1:1
22.05.201318:00
Baník Ostrava - Dukla Praha
2:2
22.05.201319:30
Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň
0:1
22.05.201320:30
Zbrojovka Brno - Sparta Praha
3:2
26.05.201318:00
FK Teplice - Sparta Praha
0:3
26.05.201318:00
Dukla Praha - FK Mladá Boleslav
2:1
26.05.201318:00
1. FK Příbram - Zbrojovka Brno
2:0
26.05.201318:00
Viktoria Plzeň - Slovan Liberec
1:2
26.05.201318:00
1. FC Slovácko - Baník Ostrava
2:0
26.05.201318:00
Baumit Jablonec - Sigma Olomouc
2:1
26.05.201318:00
Dynamo České Budějovice - Vysočina Jihlava
2:1
26.05.201318:00
Slavia Praha - FC Hradec Králové
3:0
01.06.201317:00
FC Hradec Králové - Viktoria Plzeň
0:3
01.06.201317:00
Sigma Olomouc - Dynamo České Budějovice
1:0
01.06.201317:00
Baník Ostrava - Baumit Jablonec
0:1
01.06.201317:00
Zbrojovka Brno - 1. FC Slovácko
1:3
01.06.201317:00
Slovan Liberec - 1. FK Příbram
1:1
01.06.201317:00
Sparta Praha - Dukla Praha
3:0
01.06.201317:00
FK Mladá Boleslav - FK Teplice
0:4
01.06.201317:00
Vysočina Jihlava - Slavia Praha
3:1
19.11. Program 18. kola první ligy
Program 18. kola první ligy:
Pátek 7. prosince:
18:00 Dukla - Příbram (O2 TV Fotbal), Zlín - Plzeň (ČT Sport).
Sobota 8. prosince:
15:00 Ostrava - Bohemians 1905, Olomouc - Slovácko, Karviná - Jablonec (vše O2 TV Fotbal),
17:00 Slavia - Mladá Boleslav (O2 TV Sport).
Neděle 9. prosince:
17:00 Sparta - Teplice (O2 TV Sport).
Pondělí 10. prosince:
18:00 Liberec - Opava (O2 TV Sport). (ČTK)
19.11. Pastornický pokračuje v Karviné
Martin Pastornický bude i nadále chytat za Karvinou. Brankář měl smlouvu na poslední rok, s vedením se ovšem dohodl na prodloužení kontraktu do června 2021. (mfkkarvina.cz)
16.11. Opava - Karviná 0:1
Přípravné utkání ve Štěpánkovicích (Opavsko):
SFC Opava - MFK Karviná 0:1 (0:0)
Branka: 55. Ramírez.
Sestavy:
Opava: Fendrich - Helebrand, Radić, Schaffartzik, Žídek - Jurečka, Řezníček, Janetzký, Jankauskas, Freit (60. Rychlý) - Juřena. Trenér: Kopecký.
Karviná: Pastornický - Čolić (70. Putyera), Piroch, Smrž (58. Vlachovský), Moravec (46. Kocsis) - Mertelj (58. Budínský), Dramé - Galuška (58. Suchan), Lingr, Tusjak - Guba (46. Ramírez). Trenér: Nádvorník. (ČTK)
15.11. Nešpor musel střídat se zraněním
Zdravotní neduhy stály za předčasným střídáním Martina Nešpora v dnešním osmifinálovém utkání MOL Cupu se Zlínem (2:1). Olomoucký útočník musel ze hřiště již po necelé půlhodině, na vině přitom bylo nespecifikované zranění. (fotbal.idnes.cz)
15.11. Ostrava musí zaplatit pokutu
Baník Ostrava dostal pokutu ve výši 40 tisíc korun za porušení povinností pořádajícího klubu v duelu 14. kola s Plzní. Disciplinární komise Baník potrestala za pronesení a použití pyrotechniky a vhazování předmětů na trávník. (ČTK)
15.11. Krch prodloužil smlouvu s Bohemkou
Kapitán Bohemians Praha 1905 Daniel Krch prodloužil s vršovickým klubem smlouvu o dva roky. Současný kontrakt vyprší šestadvacetiletému obránci po této sezoně, hráčem Klokanů tak zůstane až do roku 2021. Klub to oznámil na svém webu. Bývalý mládežnický reprezentant Krch působí v Bohemians už od roku 2013, za jiný klub nejvyšší domácí soutěž nehrál. Celkem má na kontě 87 startů a dal čtyři góly, v tomto ročníku odehrál za aktuálně jedenáctý tým tabulky třináct zápasů a mezi střelce se nezapsal. (ČTK)
15.11. Trenér Hejkal musí zaplatit deset tisíc
Za nesportovní chování fanoušků či použití pyrotechniky ve vzájemném utkání musí Bohemians 1905 a Teplice zaplatit 30 tisíc korun. Teplický trenér Stanislav Hejkal navíc dostal za nevhodné chování při zápase v Ďolíčku pokutu 10 tisíc. (ČTK)
15.11. Sparta a Slavia platí za fanoušky
Disciplinární komise Ligové fotbalové asociace potrestala Spartu pokutou 130 tisíc korun za nesportovní chování fanoušků a použití pyrotechniky při pražském derby se Slavií. Klub z Edenu za podobné přestupky svých příznivců musí zaplatit 100 tisíc korun. Disciplinárka Spartě i Slavii při šlágru 14. ligového kola (2:2) vedle nedovoleného použití pyrotechniky vyčetla rovněž nevhodné pokřiky fanoušků a vhazování předmětů na hrací plochu. (ČTK)
14.11. Sparta - Benešov 0:1
PŘÁTELSKY:
Sparta - Benešov 0:1 (0:1).
Branka:
14. Švantner.
Sestava Sparty: Heča - Wiesner, Štetina (46. Plechatý), Costa - Vukadinovič, Novotný (62. Drchal), Ch. Frýdek (84. Hapal), Chervak (62. Šimáček), Dudl (46. Flak), Vatajelu (46. Plavšič) - Mebrahtu. Trenér: Ščasný. (ČTK)
14.11. Sparta oslaví 125. narozeniny
Rekordní počet domácích titulů, řada úspěchů v evropských pohárech či dlouhý seznam hvězd, které oblékly rudý dres - díky všem těmto faktorům je fotbalový klub Sparta Praha považován za nejúspěšnější tým české i československé historie. V nejvyšší domácí soutěži má letenský celek na kontě 36 triumfů, ten poslední získal před čtyřmi lety. Od založení Sparty uplyne 16. listopadu 125 let. (ČTK)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
09.11.
FK Mladá Boleslav - Dukla Praha
0:0
10.11.
MFK Karviná - Sparta Praha
1:3
10.11.
1. FC Slovácko - Slovan Liberec
0:1
11.11.
SFC Opava - Baník Ostrava
2:1
11.11.
FK Jablonec - Bohemians Praha 1905
3:1
11.11.
Viktoria Plzeň - 1. FK Příbram
1:1
11.11.
FK Teplice - Sigma Olomouc
0:0
11.11.
Slavia Praha - Fastav Zlín
3:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
23.11.18:00
Slovan Liberec - Viktoria Plzeň
info
23.11.18:00
Dukla Praha - FK Teplice
info
24.11.14:00
MFK Karviná - Slavia Praha
info
24.11.17:00
Bohemians 1905 - 1. FK Příbram
info
24.11.17:00
Fastav Zlín - SFC Opava
info
24.11.17:00
Baník Ostrava - 1. FC Slovácko
info
25.11.15:00
Sigma Olomouc - Ml. Boleslav
info
25.11.17:00
Sparta Praha - FK Jablonec
info
Všechny zápasy
Anketa
Kdo přezimuje na prvním místě?
Hlasovat