Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 1.36 - 4.43 - 7.41
1. zápas06.02.2020 18:30
Antalyaspor - Sivasspor
0:0
Video k tomuto zápasu není k dispozici.
Je video ze zápasu na internetu volně dostupné a chcete, aby se zde objevilo? Pošlete nám ho!
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
29.07. Novák nedohrál finále Tureckého poháru
Obránce Filip Novák získal s Trabzonsporem po finálové výhře 2:0 nad Alanyasporem Turecký pohár a má trofej z třetí země. Domácí pohár získal i s Jabloncem, s Midtjyllandem vyhrál dánskou ligu. Kvůli zranění ale musel v 78. minutě vystřídat. Trabzonspor si spravil chuť po nevydařeném ligovém závěru, kdy mu titul vyfoukl Başakşehir. (ČTK)
29.07. Turecký pohár vyhrál Trabzonspor
Výsledek finále Tureckého poháru: Trabzonspor - Alanyaspor 2:0 (25. Ömür, 90+10. Sørloth).
16.06. Novák pečetil postup Trabzonsporu
Trabzonspor vyhrál i druhý zápas semifinále domácího poháru s Fenerbahçe, na čemž se gólem na konečných 3:1 podílel Filip Novák. Pro českého reprezentanta, který brankou přispěl i k domácímu vítězství 2:1, se jednalo o šestou trefu v sezóně.
03.03. Novák pomohl gólem Trabzonsporu
Reprezentační obránce Filip Novák zajistil Trabzonsporu vítězství v úvodním semifinále Tureckého poháru. Díky jeho brance z 66. minuty vyhrál Trabzonspor doma nad Fenerbahçe 2:1. Odveta se hraje 21. dubna. (ČTK)
23.01. Novák pomohl k postupu Trabzonu
Český reprezentant Filip Novák odehrál za Trabzonspor celé pohárové utkání na půdě Denizlisporu i s prodloužením. Jeho tým totiž po domácím vítězství 2:0 v prvním zápase tentokrát na půdě soupeře stejným poměrem prohrál. O postupu do čtvrtfinále tak nakonec rozhodoval až penaltový rozstřel, který lépe zvládli favorizovaní hosté.
15.05.2019 Turecký pohár vybojoval Galatasaray
Výsledek finále Tureckého poháru: Akhisar B. - Galatasaray 1:3 (56. Manu - 80. Gumus z penalty, 88. Feghouli, 90+4. Diagne).
23.01.2019 Novák přispěl k výhře Trabzonsporu
Trabzonspor vyhrál v pohárovém zápase na půdě Balikesirsporu a pod výsledek 1:3 se podepsal i Filip Novák, český obránce ve 32. minutě otevíral skóre utkání.
10.05.2018 Turecký pohár vyhrál Akhisar
Vítězem tureckého poháru se stal překvapivě Akhisar Belediyespor, který ve finále v Diyarbakiru nečekaně porazil Fenerbahce Istanbul 3:2. Akhisar triumfoval poprvé v historii.
05.05.2018 Beşiktaş si příští rok nezahraje domácí pohár
Beşiktaş byl vyloučen z příštího ročníku Tureckého poháru poté, co v týdnu odmítl nastoupit k dohrávce semifinálové odvety na půdě Fenerbahçe. Utkání před několika týdny zůstalo nedohráno poté, co příznivci Fenerbahçe zasáhli předmětem vhozeným z hlediště hostujícího kouče Senöla Gïnese, který musel do nemocnice. Disciplinární komise duel překvapivě nekontumovala, ale nařídila jeho dohrání, to se Beşiktaşi nezamlouvalo a zápas bojkotoval. (sport-express.ru)
03.05.2018 Beşiktaş neuspěl se svým protestem
Beşiktaş se neúspěšně odvolal proti verdiktu tureckého svazu, který nařídil dohrát odvetu semifinále tamního poháru na půdě Fenerbahçe. V průběhu utkání došlo na tribunách k několika incidentům a v 57. minutě byl duel předčasně ukončen poté, co byl předmětem vhozeným z hlediště zasažen do hlavy trenér Beşiktaşe Senöl Günes, který byl následně převezen do nemocnice. Hrát by se mělo dnes v 19:30 za zavřenými dveřmi, k utkání ovšem pravděpodobně nedojde, Beşiktaş totiž hodlá sáhnout k bojkotu. (lequipe.fr)