Turecko - Türkiye Kupasi 2019/2020 - výsledky, rozlosování

1. kolo

28.08.201913:00
Yozgatspor 1959 - 68 Aksaray Belediyespor
1:0p
28.08.201914:30
Yeşilyurt Belediyespor - 12 Bingölspor
5:0
28.08.201914:30
Ağrı 1970 Spor - Iğdir Aras Spor
5:0
28.08.201914:30
1954 Kelkit - Çarşambaspor
1:0p
28.08.201915:00
İçel İdmanyurd - Kepez Belediyespor
1:0
28.08.201915:00
Kastamonu - Bartinspor
2:1p
28.08.201915:30
Maltepespor - Hendek SK
1:0
28.08.201915:30
1877 Alemdağspor - Modafenspor
3:1
28.08.201915:30
Belediye Derince Spor - Edirnespor Gençlik
2:3e
28.08.201915:30
Somaspor - Akşehirspor
2:1p
29.08.201912:30
Muş Menderesspor - Bitlis Özgüzeldere
2:1
29.08.201914:30
Kilis Belediyespor - Dersimspor
1:0e
29.08.201914:30
1074 Çankirispor - Boyabatspor
2:0
29.08.201914:30
Görelespor - Merzifonspor
1:0
29.08.201914:30
Kars 36 Spor - Hoçvanspor
1:0
29.08.201914:30
Yüksekova Belediyespor - Siirt İl Özel İdare
0:2
29.08.201914:30
Mardin BB - Kahtaspor
2:1
29.08.201915:00
Karaman Belediyespor - Bucak Belediye
1:0
29.08.201915:00
Çubukspor - Turk Metal Kirikkale Spor
1:3
29.08.201915:30
Yalova Kadiköy - Bigaspor
0:1p
29.08.201915:30
Bursa Yıldırımspor - Bozüyük Vitraspor
1:0
29.08.201915:30
Tavşanli Linyitspor - Isparta 32 Spor
1:0

2. kolo

10.09.201912:00
Kars 36 Spor - Pazarspor
0:1p
10.09.201914:00
Kemerspor 2003 - Karaman Belediyespor
2:0
10.09.201914:00
Yeni Orduspor - Fatsa Belediyespor
0:2
10.09.201914:30
1877 Alemdağspor - Çatalcaspor
2:0
10.09.201917:30
Kocaelispor - Gölcükspor
3:1
10.09.201918:00
İçel İdmanyurd - Serik Belediyespor
1:0
11.09.201912:00
Ağrı 1970 Spor - Artvin Hopaspor
4:3p
11.09.201913:30
Yeşilyurt Belediyespor - Elaziz Belediyespor
0:5
11.09.201913:30
Batman Petrolspor - Mardin BB
1:3
11.09.201913:30
Karaköprü Belediyespor - Siirt İl Özel İdare
1:2
11.09.201913:30
Cizrespor - Diyarbekirspor
1:2p
11.09.201913:30
Görelespor - Yomraspor
3:0
11.09.201913:30
1954 Kelkit - Ofspor
1:0
11.09.201914:00
Yeni Altındağ Belediyespor - Yozgatspor 1959
1:2
11.09.201914:00
Kozan Belediyespor - Payasspor
0:3
11.09.201914:00
Nevşehirspor Gençlik - Osmaniyespor
0:1
11.09.201914:00
Erzin Belediyespor - Kilis Belediyespor
3:1
11.09.201914:00
1074 Çankirispor - Kastamonu
5:2
11.09.201914:00
Ankara Adliyespor - Turk Metal Kirikkale Spor
1:4
11.09.201914:00
Tokatspor - Erbaaspor
0:2
11.09.201914:30
Bayrampaşaspor - Bigaspor
4:1
11.09.201914:30
Tepecikspor - Halide Edip Adivarspor
1:0
11.09.201914:30
Sile Yildizspor - Karacabey Birlikspor
1:2e
11.09.201914:30
Düzcespor - Darica Gençlerbirliği
0:2
11.09.201914:30
Maltepespor - Kasımpaşa Erokspor
1:3
11.09.201914:30
Silivrispor - Bursa Yıldırımspor
2:0e
11.09.201914:30
Manisaspor - Turgutluspor
1:2
11.09.201914:30
Tavşanli Linyitspor - Somaspor
0:1
11.09.201917:30
Tire 1922 Spor - Nazilli Belediyespor
2:3p
11.09.201918:00
Fethiyespor - Kizilcabölükspor
3:2
12.09.201912:00
24Erzincanspor - Muş Menderesspor
3:1
12.09.201914:00
Sultanbeyli Belediyespor - Edirnespor Gençlik
0:1
12.09.201917:30
Karşiyaka SK - Muğlaspor
0:1p

3. kolo

24.09.201912:00
Çorum Belediyespor - Kasimpaşa SK
0:1
24.09.201913:00
Payasspor - Boluspor
2:1p
24.09.201913:00
Mardin BB - Altay SK
0:2e
24.09.201914:00
Karacabey Birlikspor - Ümraniyespor
2:0
24.09.201914:00
Muğlaspor - Bursaspor
1:3
24.09.201914:00
1877 Alemdağspor - Sancaktepe Belediyespor
0:3
24.09.201914:00
Edirnespor Gençlik - Erzurum BB
3:4e
24.09.201914:00
Kasımpaşa Erokspor - Utas Uşakspor
1:0
24.09.201914:00
Somaspor - Keçiörengücü
1:2
24.09.201915:00
Altinordu SK - 1922 Konyaspor
1:0p
24.09.201915:30
Şanliurfaspor - 24Erzincanspor
0:1e
24.09.201917:30
Balikesirspor - Van Büyükşehir Belediyespor
0:1
24.09.201918:00
Amed SK - Ağrı 1970 Spor
4:1
24.09.201918:00
Osmanlispor - İçel İdmanyurd
1:2p
24.09.201918:00
Adanaspor - Fethiyespor
3:1e
24.09.201919:30
Kocaelispor - Sivas Dört Eylül Belediyespor
0:1
25.09.201912:00
Hacettepe SK - Denizlispor
0:4
25.09.201913:00
Erzin Belediyespor - Inegölspor
1:4
25.09.201913:00
Görelespor - Giresunspor
4:1
25.09.201913:00
Fatsa Belediyespor - Samsunspor
0:4
25.09.201913:00
Elaziğspor - Tepecikspor
0:1
25.09.201913:00
Hekimoğlu Trabzon - Adana Demirspor
2:0e
25.09.201913:30
Ankara Demirspor - BUGSAŞ Spor
1:2e
25.09.201913:30
Kemerspor 2003 - Sariyer SK
3:2p
25.09.201913:30
Zonguldak Kömürspor - Niğde Belediyespor
2:3p
25.09.201914:00
Manisa BBSK - Elaziz Belediyespor
2:1
25.09.201914:00
Bandirmaspor - Etimesgut Belediyespor
2:1e
25.09.201914:00
Bodrumspor - Erbaaspor
3:0
25.09.201914:00
Tuzlaspor - Nazilli Belediyespor
2:1
25.09.201914:00
Silivrispor - Kastamonuspor
1:2
25.09.201914:00
Kirklarelispor - 1954 Kelkit
1:0
25.09.201914:00
Menemen Belediyespor - Kirşehir Belediyespor
2:1
25.09.201914:00
Ergene Velimeşe - Eyüpspor
1:4
25.09.201914:00
Pendikspor - Turgutluspor
0:3
25.09.201915:00
Istanbulspor - Pazarspor
3:2e
25.09.201915:30
Kahramanmaraşspor - Fatih Karagümrük
1:4
25.09.201917:30
Diyarbekirspor - Eskişehirspor
2:1
25.09.201918:00
Tarsus Idman Yurdu - Darica Gençlerbirliği
4:0
25.09.201918:00
KDÇ Karabükspor - Gümüşhanespor
1:2p
25.09.201918:00
Afjet Afyonspor - Bayrampaşaspor
0:1
25.09.201919:30
Göztepe SK - Yozgatspor 1959
3:0
26.09.201912:00
Turk Metal Kirikkale Spor - Gazişehir Gaziantep FK
0:4
26.09.201913:30
Hatayspor - Siirt İl Özel İdare
0:1
26.09.201915:30
Gençlerbirliği SK - Osmaniyespor
2:0
26.09.201917:30
Akhisar Belediyespor - Bayburt Özel Idare
0:1p
26.09.201919:30
Sakaryaspor - 1074 Çankirispor
1:2p

4. kolo

29.10.201911:00
Altinordu SK - Amed SK
3:1
29.10.201911:00
Hekimoğlu Trabzon - Menemen Belediyespor
3:0
29.10.201911:00
1074 Çankirispor - Çaykur Rizespor
1:3
29.10.201911:45
Niğde Belediyespor - Antalyaspor
0:1p
29.10.201912:30
Eyüpspor - Konyaspor
1:0e
29.10.201914:30
Altay SK - Görelespor
1:0
29.10.201916:30
Adanaspor - Diyarbekirspor
3:0
29.10.201918:30
Alanyaspor - Inegölspor
3:0
30.10.201911:00
Van Büyükşehir Belediyespor - Sancaktepe Belediyespor
1:0
30.10.201911:00
Kastamonuspor - 24Erzincanspor
1:2p
30.10.201911:00
Gümüşhanespor - Samsunspor
0:3
30.10.201911:30
Keçiörengücü - Siirt İl Özel İdare
3:1
30.10.201911:30
Payasspor - Manisa BBSK
2:3
30.10.201911:45
Kemerspor 2003 - Kasimpaşa SK
2:3
30.10.201912:00
Fatih Karagümrük - Bandirmaspor
4:1
30.10.201912:00
Karacabey Birlikspor - Tuzlaspor
1:3
30.10.201912:00
Istanbulspor - Tepecikspor
5:2e
30.10.201912:30
Erzurum BB - Bodrumspor
3:1
30.10.201914:30
Gençlerbirliği SK - Kasımpaşa Erokspor
0:2
30.10.201916:30
Göztepe SK - Sivas Dört Eylül Belediyespor
3:0
30.10.201918:30
Tarsus Idman Yurdu - Fenerbahçe SK
1:3
31.10.201911:00
Bayburt Özel Idare - Bursaspor
1:2
31.10.201911:45
BUGSAŞ Spor - Sivasspor
0:6
31.10.201912:30
Kirklarelispor - MKE Ankaragücü
1:0
31.10.201914:30
Kayserispor - Bayrampaşaspor
2:0e
31.10.201916:30
Gazişehir Gaziantep FK - Turgutluspor
3:0
31.10.201918:30
Denizlispor - İçel İdmanyurd
4:1

5. kolo - 1. zápasy

03.12.201911:00
Fatih Karagümrük - Göztepe SK
1:2
03.12.201912:30
Yeni Malatyaspor - Keçiörengücü
3:1
03.12.201914:30
Alanyaspor - Adanaspor
5:1
03.12.201916:30
Kasımpaşa Erokspor - Sivasspor
0:2
03.12.201918:45
Fenerbahçe SK - Istanbulspor
4:0
04.12.201911:00
Hekimoğlu Trabzon - Istanbul Başakşehir
0:1
04.12.201911:45
Eyüpspor - Antalyaspor
0:3
04.12.201912:30
Kasimpaşa SK - Van Büyükşehir Belediyespor
2:1
04.12.201914:30
Erzurum BB - Bursaspor
4:2
04.12.201916:30
Altay SK - Trabzonspor
1:2
04.12.201918:45
Galatasaray SK - Tuzlaspor
0:2
05.12.201911:00
Kirklarelispor - Gazişehir Gaziantep FK
2:1
05.12.201912:30
Kayserispor - Manisa BBSK
3:2
05.12.201914:30
Altinordu SK - Denizlispor
3:5
05.12.201916:30
Çaykur Rizespor - Samsunspor
3:2
05.12.201918:45
Beşiktaş JK - 24Erzincanspor
3:0

5. kolo - odvety

17.12.201911:00
Van Büyükşehir Belediyespor - Kasimpaşa SK
2:2e
17.12.201912:30
Antalyaspor - Eyüpspor
2:2
17.12.201914:30
Samsunspor - Çaykur Rizespor
1:1
17.12.201916:30
Adanaspor - Alanyaspor
1:7
17.12.201918:45
Tuzlaspor - Galatasaray SK
0:4
18.12.201911:00
24Erzincanspor - Beşiktaş JK
2:0
18.12.201911:45
Keçiörengücü - Yeni Malatyaspor
2:2
18.12.201912:30
Gazişehir Gaziantep FK - Kirklarelispor
3:2
18.12.201914:30
Sivasspor - Kasımpaşa Erokspor
0:1
18.12.201916:30
Göztepe SK - Fatih Karagümrük
2:1
18.12.201918:45
Istanbulspor - Fenerbahçe SK
0:2
19.12.201911:00
Manisa BBSK - Kayserispor
3:3
19.12.201912:30
Denizlispor - Altinordu SK
2:2
19.12.201914:30
Istanbul Başakşehir - Hekimoğlu Trabzon
2:0
19.12.201916:30
Bursaspor - Erzurum BB
2:1
19.12.201918:45
Trabzonspor - Altay SK
4:1

osmifinále - 1. zápasy

14.01.202014:00
Istanbul Başakşehir - Kirklarelispor
1:1
14.01.202016:30
Sivasspor - Yeni Malatyaspor
4:0
14.01.202018:30
Kayserispor - Fenerbahçe SK
0:0
15.01.202014:00
Alanyaspor - Kasimpaşa SK
3:1
15.01.202016:30
Erzurum BB - Beşiktaş JK
3:2
15.01.202018:30
Çaykur Rizespor - Galatasaray SK
1:1
16.01.202016:00
Antalyaspor - Göztepe SK
4:3
16.01.202018:30
Trabzonspor - Denizlispor
2:0

osmifinále - odvety

21.01.202012:00
Kirklarelispor - Istanbul Başakşehir
0:0
21.01.202018:30
Fenerbahçe SK - Kayserispor
2:0
22.01.202012:00
Kasimpaşa SK - Alanyaspor
3:2
22.01.202015:00
Göztepe SK - Antalyaspor
2:2
22.01.202018:30
Beşiktaş JK - Erzurum BB
2:3
23.01.202012:00
Yeni Malatyaspor - Sivasspor
2:1
23.01.202015:00
Denizlispor - Trabzonspor
2:1p
23.01.202018:30
Galatasaray SK - Çaykur Rizespor
2:1

čtvrtfinále - 1. zápasy

04.02.202018:30
Trabzonspor - Erzurum BB
5:0
05.02.202012:30
Kirklarelispor - Fenerbahçe SK
0:3
05.02.202018:30
Alanyaspor - Galatasaray SK
2:0
06.02.202018:30
Antalyaspor - Sivasspor
0:0

čtvrtfinále - odvety

11.02.202018:30
Fenerbahçe SK - Kirklarelispor
1:0
12.02.202018:30
Galatasaray SK - Alanyaspor
3:1
13.02.202015:30
Erzurum BB - Trabzonspor
1:4
13.02.202018:30
Sivasspor - Antalyaspor
1:1

semifinále - 1. zápasy

03.03.202018:30
Trabzonspor - Fenerbahçe SK
info
04.03.202018:30
Antalyaspor - Alanyaspor
info

semifinále - odvety

21.04.2020?
Fenerbahçe SK - Trabzonspor
info
21.04.2020?
Alanyaspor - Antalyaspor
info

finále

nenalezeny žádné zápasy
23.01. Novák pomohl k postupu Trabzonu
Český reprezentant Filip Novák odehrál za Trabzonspor celé pohárové utkání na půdě Denizlisporu i s prodloužením. Jeho tým totiž po domácím vítězství 2:0 v prvním zápase tentokrát na půdě soupeře stejným poměrem prohrál. O postupu do čtvrtfinále tak nakonec rozhodoval až penaltový rozstřel, který lépe zvládli favorizovaní hosté.
15.05.2019 Turecký pohár vybojoval Galatasaray
Výsledek finále Tureckého poháru: Akhisar B. - Galatasaray 1:3 (56. Manu - 80. Gumus z penalty, 88. Feghouli, 90+4. Diagne).
23.01.2019 Novák přispěl k výhře Trabzonsporu
Trabzonspor vyhrál v pohárovém zápase na půdě Balikesirsporu a pod výsledek 1:3 se podepsal i Filip Novák, český obránce ve 32. minutě otevíral skóre utkání.
10.05.2018 Turecký pohár vyhrál Akhisar
Vítězem tureckého poháru se stal překvapivě Akhisar Belediyespor, který ve finále v Diyarbakiru nečekaně porazil Fenerbahce Istanbul 3:2. Akhisar triumfoval poprvé v historii.
05.05.2018 Beşiktaş si příští rok nezahraje domácí pohár
Beşiktaş byl vyloučen z příštího ročníku Tureckého poháru poté, co v týdnu odmítl nastoupit k dohrávce semifinálové odvety na půdě Fenerbahçe. Utkání před několika týdny zůstalo nedohráno poté, co příznivci Fenerbahçe zasáhli předmětem vhozeným z hlediště hostujícího kouče Senöla Gïnese, který musel do nemocnice. Disciplinární komise duel překvapivě nekontumovala, ale nařídila jeho dohrání, to se Beşiktaşi nezamlouvalo a zápas bojkotoval. (sport-express.ru)
03.05.2018 Beşiktaş neuspěl se svým protestem
Beşiktaş se neúspěšně odvolal proti verdiktu tureckého svazu, který nařídil dohrát odvetu semifinále tamního poháru na půdě Fenerbahçe. V průběhu utkání došlo na tribunách k několika incidentům a v 57. minutě byl duel předčasně ukončen poté, co byl předmětem vhozeným z hlediště zasažen do hlavy trenér Beşiktaşe Senöl Günes, který byl následně převezen do nemocnice. Hrát by se mělo dnes v 19:30 za zavřenými dveřmi, k utkání ovšem pravděpodobně nedojde, Beşiktaş totiž hodlá sáhnout k bojkotu. (lequipe.fr)
26.04.2018 Beşiktaş bude bojkotovat dohrávku poháru
Beşiktaş se 3. května nedostaví na hřiště Fenerbahçe a nenastoupí tak k dohrávce semifinále Tureckého poháru, klub to sdělil v dnešním prohlášení. V prvním zápase se zrodila remíza 2:2 a před týdnem se konala odveta, která byla v 57. minutě předčasně ukončena poté, co byl předmětem vhozeným z hlediště zasažen do hlavy trenér Beşiktaşe Senol Gunes, který byl následně převezen do nemocnice. Svaz duel nakonec nekontumoval, ale nařídil zápas dohrát před prázdnými tribunami. (bbc.com)
20.04.2018 Günes byl propuštěný z nemocnice
Do domácího léčení byl propuštěný trenér Beşiktaşe Senol Günes. Ten byl v semifinálové odvetě Tureckého poháru s Fenerbahçe (0:0) zasažený sedačkou do hlavy, kde mu vznikla tržná rána, načež byl zápas po opakovaných přerušeních ukončený. (lequipe.fr)
19.04.2018 Duel Fenerbahçe - Beşiktaş zůstal nedohrán
U zeleného stolu se bude rozhodovat o odvetě semifinále Tureckého poháru mezi Fenerbahçe a Beşiktaşem. V prvním duelu se začátkem března zrodila remíza 2:2 a dnes do 55. minuty platil stav 0:0. Už do té doby rozhodčí kvůli chování fanoušků zápas několikrát přerušil, v 55. minutě ho pak předčasně ukončil poté, co byl sedačkou vhozenou z hlediště zasažen hostující kouč Senol Gunes. Ten upadl na trávník a utrpěl tržnou ránu na hlavě, kterou muselo spravit pět stehů. (soccerway.com)
06.03.2018 Quaresma dostal trest na pět zápasů
Beşiktaşi bude pětkrát chybět Ricardo Quaresma. Zkušený 34letý ofenzivní hráč dostal trest za vyloučení ze semifinále Tureckého poháru s Fenerbahçe (2:2), kde nedovoleně atakoval Josefa. (transfermarkt.de)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
11.02.
Fenerbahçe SK - Kirklarelispor
1:0
12.02.
Galatasaray SK - Alanyaspor
3:1
13.02.
Erzurum BB - Trabzonspor
1:4
13.02.
Sivasspor - Antalyaspor
1:1
Všechny zápasy
Následující zápasy
03.03.18:30
Trabzonspor - Fenerbahçe SK
info
04.03.18:30
Antalyaspor - Alanyaspor
info
Všechny zápasy