Turecko - Türkiye Kupasi 2019/2020 - výsledky, rozlosování

1. kolo

28.08.201913:00
Yozgatspor 1959 - 68 Aksaray Belediyespor
1:0p
28.08.201914:30
Yeşilyurt Belediyespor - 12 Bingölspor
5:0
28.08.201914:30
Ağrı 1970 Spor - Iğdir Aras Spor
5:0
28.08.201914:30
1954 Kelkit - Çarşambaspor
1:0p
28.08.201915:00
İçel İdmanyurd - Kepez Belediyespor
1:0
28.08.201915:00
Kastamonu - Bartinspor
2:1p
28.08.201915:30
Maltepespor - Hendek SK
1:0
28.08.201915:30
1877 Alemdağspor - Modafenspor
3:1
28.08.201915:30
Belediye Derince Spor - Edirnespor Gençlik
2:3e
28.08.201915:30
Somaspor - Akşehirspor
2:1p
29.08.201912:30
Muş Menderesspor - Bitlis Özgüzeldere
2:1
29.08.201914:30
Kilis Belediyespor - Dersimspor
1:0e
29.08.201914:30
1074 Çankirispor - Boyabatspor
2:0
29.08.201914:30
Görelespor - Merzifonspor
1:0
29.08.201914:30
Kars 36 Spor - Hoçvanspor
1:0
29.08.201914:30
Yüksekova Belediyespor - Siirt İl Özel İdare
0:2
29.08.201914:30
Mardin BB - Kahtaspor
2:1
29.08.201915:00
Karaman Belediyespor - Bucak Belediye
1:0
29.08.201915:00
Çubukspor - Turk Metal Kirikkale Spor
1:3
29.08.201915:30
Yalova Kadiköy - Bigaspor
0:1p
29.08.201915:30
Bursa Yıldırımspor - Bozüyük Vitraspor
1:0
29.08.201915:30
Tavşanli Linyitspor - Isparta 32 Spor
1:0

2. kolo

10.09.201912:00
Kars 36 Spor - Pazarspor
0:1p
10.09.201914:00
Kemerspor 2003 - Karaman Belediyespor
2:0
10.09.201914:00
Yeni Orduspor - Fatsa Belediyespor
0:2
10.09.201914:30
1877 Alemdağspor - Çatalcaspor
2:0
10.09.201917:30
Kocaelispor - Gölcükspor
3:1
10.09.201918:00
İçel İdmanyurd - Serik Belediyespor
1:0
11.09.201912:00
Ağrı 1970 Spor - Artvin Hopaspor
4:3p
11.09.201913:30
Yeşilyurt Belediyespor - Elaziz Belediyespor
0:5
11.09.201913:30
Batman Petrolspor - Mardin BB
1:3
11.09.201913:30
Karaköprü Belediyespor - Siirt İl Özel İdare
1:2
11.09.201913:30
Cizrespor - Diyarbekirspor
1:2p
11.09.201913:30
Görelespor - Yomraspor
3:0
11.09.201913:30
1954 Kelkit - Ofspor
1:0
11.09.201914:00
Yeni Altındağ Belediyespor - Yozgatspor 1959
1:2
11.09.201914:00
Kozan Belediyespor - Payasspor
0:3
11.09.201914:00
Nevşehirspor Gençlik - Osmaniyespor
0:1
11.09.201914:00
Erzin Belediyespor - Kilis Belediyespor
3:1
11.09.201914:00
1074 Çankirispor - Kastamonu
5:2
11.09.201914:00
Çankaya FK - Turk Metal Kirikkale Spor
1:4
11.09.201914:00
Tokatspor - Erbaaspor
0:2
11.09.201914:30
Bayrampaşaspor - Bigaspor
4:1
11.09.201914:30
Tepecikspor - Halide Edip Adivarspor
1:0
11.09.201914:30
Sile Yildizspor - Karacabey Birlikspor
1:2e
11.09.201914:30
Düzcespor - Darica Gençlerbirliği
0:2
11.09.201914:30
Maltepespor - Kasımpaşa Erokspor
1:3
11.09.201914:30
Silivrispor - Bursa Yıldırımspor
2:0e
11.09.201914:30
Manisaspor - Turgutluspor
1:2
11.09.201914:30
Tavşanli Linyitspor - Somaspor
0:1
11.09.201917:30
Tire 1922 Spor - Nazilli Belediyespor
2:3p
11.09.201918:00
Fethiyespor - Kizilcabölükspor
3:2
12.09.201912:00
24Erzincanspor - Muş Menderesspor
3:1
12.09.201914:00
Sultanbeyli Belediyespor - Edirnespor Gençlik
0:1
12.09.201917:30
Karşiyaka SK - Muğlaspor
0:1p

3. kolo

24.09.201912:00
Çorum Belediyespor - Kasimpaşa SK
0:1
24.09.201913:00
Payasspor - Boluspor
2:1p
24.09.201913:00
Mardin BB - Altay SK
0:2e
24.09.201914:00
Karacabey Birlikspor - Ümraniyespor
2:0
24.09.201914:00
Muğlaspor - Bursaspor
1:3
24.09.201914:00
1877 Alemdağspor - Sancaktepe Belediyespor
0:3
24.09.201914:00
Edirnespor Gençlik - Erzurum BB
3:4e
24.09.201914:00
Kasımpaşa Erokspor - Utas Uşakspor
1:0
24.09.201914:00
Somaspor - Keçiörengücü
1:2
24.09.201915:00
Altinordu SK - 1922 Konyaspor
1:0p
24.09.201915:30
Şanliurfaspor - 24Erzincanspor
0:1e
24.09.201917:30
Balikesirspor - Van Büyükşehir Belediyespor
0:1
24.09.201918:00
Amed SK - Ağrı 1970 Spor
4:1
24.09.201918:00
Osmanlispor - İçel İdmanyurd
1:2p
24.09.201918:00
Adanaspor - Fethiyespor
3:1e
24.09.201919:30
Kocaelispor - Sivas Dört Eylül Belediyespor
0:1
25.09.201912:00
Hacettepe SK - Denizlispor
0:4
25.09.201913:00
Erzin Belediyespor - Inegölspor
1:4
25.09.201913:00
Görelespor - Giresunspor
4:1
25.09.201913:00
Fatsa Belediyespor - Samsunspor
0:4
25.09.201913:00
Elaziğspor - Tepecikspor
0:1
25.09.201913:00
Hekimoğlu Trabzon - Adana Demirspor
2:0e
25.09.201913:30
Ankara Demirspor - BUGSAŞ Spor
1:2e
25.09.201913:30
Kemerspor 2003 - Sariyer SK
3:2p
25.09.201913:30
Zonguldak Kömürspor - Niğde Belediyespor
2:3p
25.09.201914:00
Manisa BBSK - Elaziz Belediyespor
2:1
25.09.201914:00
Bandirmaspor - Etimesgut Belediyespor
2:1e
25.09.201914:00
Bodrumspor - Erbaaspor
3:0
25.09.201914:00
Tuzlaspor - Nazilli Belediyespor
2:1
25.09.201914:00
Silivrispor - Kastamonuspor
1:2
25.09.201914:00
Kirklarelispor - 1954 Kelkit
1:0
25.09.201914:00
Menemen Belediyespor - Kirşehir Belediyespor
2:1
25.09.201914:00
Ergene Velimeşe - Eyüpspor
1:4
25.09.201914:00
Pendikspor - Turgutluspor
0:3
25.09.201915:00
Istanbulspor - Pazarspor
3:2e
25.09.201915:30
Kahramanmaraşspor - Fatih Karagümrük
1:4
25.09.201917:30
Diyarbekirspor - Eskişehirspor
2:1
25.09.201918:00
Tarsus Idman Yurdu - Darica Gençlerbirliği
4:0
25.09.201918:00
KDÇ Karabükspor - Gümüşhanespor
1:2p
25.09.201918:00
Afjet Afyonspor - Bayrampaşaspor
0:1
25.09.201919:30
Göztepe SK - Yozgatspor 1959
3:0
26.09.201912:00
Turk Metal Kirikkale Spor - Gazişehir Gaziantep FK
0:4
26.09.201913:30
Hatayspor - Siirt İl Özel İdare
0:1
26.09.201915:30
Gençlerbirliği SK - Osmaniyespor
2:0
26.09.201917:30
Akhisar Belediyespor - Bayburt Özel Idare
0:1p
26.09.201919:30
Sakaryaspor - 1074 Çankirispor
1:2p

4. kolo

29.10.201911:00
Altinordu SK - Amed SK
3:1
29.10.201911:00
Hekimoğlu Trabzon - Menemen Belediyespor
3:0
29.10.201911:00
1074 Çankirispor - Çaykur Rizespor
1:3
29.10.201911:45
Niğde Belediyespor - Antalyaspor
0:1p
29.10.201912:30
Eyüpspor - Konyaspor
1:0e
29.10.201914:30
Altay SK - Görelespor
1:0
29.10.201916:30
Adanaspor - Diyarbekirspor
3:0
29.10.201918:30
Alanyaspor - Inegölspor
3:0
30.10.201911:00
Van Büyükşehir Belediyespor - Sancaktepe Belediyespor
1:0
30.10.201911:00
Kastamonuspor - 24Erzincanspor
1:2p
30.10.201911:00
Gümüşhanespor - Samsunspor
0:3
30.10.201911:30
Keçiörengücü - Siirt İl Özel İdare
3:1
30.10.201911:30
Payasspor - Manisa BBSK
2:3
30.10.201911:45
Kemerspor 2003 - Kasimpaşa SK
2:3
30.10.201912:00
Fatih Karagümrük - Bandirmaspor
4:1
30.10.201912:00
Karacabey Birlikspor - Tuzlaspor
1:3
30.10.201912:00
Istanbulspor - Tepecikspor
5:2e
30.10.201912:30
Erzurum BB - Bodrumspor
3:1
30.10.201914:30
Gençlerbirliği SK - Kasımpaşa Erokspor
0:2
30.10.201916:30
Göztepe SK - Sivas Dört Eylül Belediyespor
3:0
30.10.201918:30
Tarsus Idman Yurdu - Fenerbahçe SK
1:3
31.10.201911:00
Bayburt Özel Idare - Bursaspor
1:2
31.10.201911:45
BUGSAŞ Spor - Sivasspor
0:6
31.10.201912:30
Kirklarelispor - MKE Ankaragücü
1:0
31.10.201914:30
Kayserispor - Bayrampaşaspor
2:0e
31.10.201916:30
Gazişehir Gaziantep FK - Turgutluspor
3:0
31.10.201918:30
Denizlispor - İçel İdmanyurd
4:1

5. kolo - 1. zápasy

03.12.201911:00
Fatih Karagümrük - Göztepe SK
1:2
03.12.201912:30
Yeni Malatyaspor - Keçiörengücü
3:1
03.12.201914:30
Alanyaspor - Adanaspor
5:1
03.12.201916:30
Kasımpaşa Erokspor - Sivasspor
0:2
03.12.201918:45
Fenerbahçe SK - Istanbulspor
4:0
04.12.201911:00
Hekimoğlu Trabzon - Istanbul Başakşehir
0:1
04.12.201911:45
Eyüpspor - Antalyaspor
0:3
04.12.201912:30
Kasimpaşa SK - Van Büyükşehir Belediyespor
2:1
04.12.201914:30
Erzurum BB - Bursaspor
4:2
04.12.201916:30
Altay SK - Trabzonspor
1:2
04.12.201918:45
Galatasaray SK - Tuzlaspor
0:2
05.12.201911:00
Kirklarelispor - Gazişehir Gaziantep FK
2:1
05.12.201912:30
Kayserispor - Manisa BBSK
3:2
05.12.201914:30
Altinordu SK - Denizlispor
3:5
05.12.201916:30
Çaykur Rizespor - Samsunspor
3:2
05.12.201918:45
Beşiktaş JK - 24Erzincanspor
3:0

5. kolo - odvety

17.12.201911:00
Van Büyükşehir Belediyespor - Kasimpaşa SK
2:2e
17.12.201912:30
Antalyaspor - Eyüpspor
2:2
17.12.201914:30
Samsunspor - Çaykur Rizespor
1:1
17.12.201916:30
Adanaspor - Alanyaspor
1:7
17.12.201918:45
Tuzlaspor - Galatasaray SK
0:4
18.12.201911:00
24Erzincanspor - Beşiktaş JK
2:0
18.12.201911:45
Keçiörengücü - Yeni Malatyaspor
2:2
18.12.201912:30
Gazişehir Gaziantep FK - Kirklarelispor
3:2
18.12.201914:30
Sivasspor - Kasımpaşa Erokspor
0:1
18.12.201916:30
Göztepe SK - Fatih Karagümrük
2:1
18.12.201918:45
Istanbulspor - Fenerbahçe SK
0:2
19.12.201911:00
Manisa BBSK - Kayserispor
3:3
19.12.201912:30
Denizlispor - Altinordu SK
2:2
19.12.201914:30
Istanbul Başakşehir - Hekimoğlu Trabzon
2:0
19.12.201916:30
Bursaspor - Erzurum BB
2:1
19.12.201918:45
Trabzonspor - Altay SK
4:1

osmifinále - 1. zápasy

14.01.202014:00
Istanbul Başakşehir - Kirklarelispor
1:1
14.01.202016:30
Sivasspor - Yeni Malatyaspor
4:0
14.01.202018:30
Kayserispor - Fenerbahçe SK
0:0
15.01.202014:00
Alanyaspor - Kasimpaşa SK
3:1
15.01.202016:30
Erzurum BB - Beşiktaş JK
3:2
15.01.202018:30
Çaykur Rizespor - Galatasaray SK
1:1
16.01.202016:00
Antalyaspor - Göztepe SK
4:3
16.01.202018:30
Trabzonspor - Denizlispor
2:0

osmifinále - odvety

21.01.202012:00
Kirklarelispor - Istanbul Başakşehir
0:0
21.01.202018:30
Fenerbahçe SK - Kayserispor
2:0
22.01.202012:00
Kasimpaşa SK - Alanyaspor
3:2
22.01.202015:00
Göztepe SK - Antalyaspor
2:2
22.01.202018:30
Beşiktaş JK - Erzurum BB
2:3
23.01.202012:00
Yeni Malatyaspor - Sivasspor
2:1
23.01.202015:00
Denizlispor - Trabzonspor
2:1p
23.01.202018:30
Galatasaray SK - Çaykur Rizespor
2:1

čtvrtfinále - 1. zápasy

04.02.202018:30
Trabzonspor - Erzurum BB
5:0
05.02.202012:30
Kirklarelispor - Fenerbahçe SK
0:3
05.02.202018:30
Alanyaspor - Galatasaray SK
2:0
06.02.202018:30
Antalyaspor - Sivasspor
0:0

čtvrtfinále - odvety

11.02.202018:30
Fenerbahçe SK - Kirklarelispor
1:0
12.02.202018:30
Galatasaray SK - Alanyaspor
3:1
13.02.202015:30
Erzurum BB - Trabzonspor
1:4
13.02.202018:30
Sivasspor - Antalyaspor
1:1

semifinále - 1. zápasy

03.03.202018:30
Trabzonspor - Fenerbahçe SK
2:1
04.03.202018:30
Antalyaspor - Alanyaspor
0:1

semifinále - odvety

16.06.202019:45
Fenerbahçe SK - Trabzonspor
1:3
18.06.202019:45
Alanyaspor - Antalyaspor
4:0

finále

nenalezeny žádné zápasy
16.06. Novák pečetil postup Trabzonsporu
Trabzonspor vyhrál i druhý zápas semifinále domácího poháru s Fenerbahçe, na čemž se gólem na konečných 3:1 podílel Filip Novák. Pro českého reprezentanta, který brankou přispěl i k domácímu vítězství 2:1, se jednalo o šestou trefu v sezóně.
03.03. Novák pomohl gólem Trabzonsporu
Reprezentační obránce Filip Novák zajistil Trabzonsporu vítězství v úvodním semifinále Tureckého poháru. Díky jeho brance z 66. minuty vyhrál Trabzonspor doma nad Fenerbahçe 2:1. Odveta se hraje 21. dubna. (ČTK)
23.01. Novák pomohl k postupu Trabzonu
Český reprezentant Filip Novák odehrál za Trabzonspor celé pohárové utkání na půdě Denizlisporu i s prodloužením. Jeho tým totiž po domácím vítězství 2:0 v prvním zápase tentokrát na půdě soupeře stejným poměrem prohrál. O postupu do čtvrtfinále tak nakonec rozhodoval až penaltový rozstřel, který lépe zvládli favorizovaní hosté.
15.05.2019 Turecký pohár vybojoval Galatasaray
Výsledek finále Tureckého poháru: Akhisar B. - Galatasaray 1:3 (56. Manu - 80. Gumus z penalty, 88. Feghouli, 90+4. Diagne).
23.01.2019 Novák přispěl k výhře Trabzonsporu
Trabzonspor vyhrál v pohárovém zápase na půdě Balikesirsporu a pod výsledek 1:3 se podepsal i Filip Novák, český obránce ve 32. minutě otevíral skóre utkání.
10.05.2018 Turecký pohár vyhrál Akhisar
Vítězem tureckého poháru se stal překvapivě Akhisar Belediyespor, který ve finále v Diyarbakiru nečekaně porazil Fenerbahce Istanbul 3:2. Akhisar triumfoval poprvé v historii.
05.05.2018 Beşiktaş si příští rok nezahraje domácí pohár
Beşiktaş byl vyloučen z příštího ročníku Tureckého poháru poté, co v týdnu odmítl nastoupit k dohrávce semifinálové odvety na půdě Fenerbahçe. Utkání před několika týdny zůstalo nedohráno poté, co příznivci Fenerbahçe zasáhli předmětem vhozeným z hlediště hostujícího kouče Senöla Gïnese, který musel do nemocnice. Disciplinární komise duel překvapivě nekontumovala, ale nařídila jeho dohrání, to se Beşiktaşi nezamlouvalo a zápas bojkotoval. (sport-express.ru)
03.05.2018 Beşiktaş neuspěl se svým protestem
Beşiktaş se neúspěšně odvolal proti verdiktu tureckého svazu, který nařídil dohrát odvetu semifinále tamního poháru na půdě Fenerbahçe. V průběhu utkání došlo na tribunách k několika incidentům a v 57. minutě byl duel předčasně ukončen poté, co byl předmětem vhozeným z hlediště zasažen do hlavy trenér Beşiktaşe Senöl Günes, který byl následně převezen do nemocnice. Hrát by se mělo dnes v 19:30 za zavřenými dveřmi, k utkání ovšem pravděpodobně nedojde, Beşiktaş totiž hodlá sáhnout k bojkotu. (lequipe.fr)
26.04.2018 Beşiktaş bude bojkotovat dohrávku poháru
Beşiktaş se 3. května nedostaví na hřiště Fenerbahçe a nenastoupí tak k dohrávce semifinále Tureckého poháru, klub to sdělil v dnešním prohlášení. V prvním zápase se zrodila remíza 2:2 a před týdnem se konala odveta, která byla v 57. minutě předčasně ukončena poté, co byl předmětem vhozeným z hlediště zasažen do hlavy trenér Beşiktaşe Senol Gunes, který byl následně převezen do nemocnice. Svaz duel nakonec nekontumoval, ale nařídil zápas dohrát před prázdnými tribunami. (bbc.com)
20.04.2018 Günes byl propuštěný z nemocnice
Do domácího léčení byl propuštěný trenér Beşiktaşe Senol Günes. Ten byl v semifinálové odvetě Tureckého poháru s Fenerbahçe (0:0) zasažený sedačkou do hlavy, kde mu vznikla tržná rána, načež byl zápas po opakovaných přerušeních ukončený. (lequipe.fr)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
16.06.
Fenerbahçe SK - Trabzonspor
1:3
18.06.
Alanyaspor - Antalyaspor
4:0
Všechny zápasy
Následující zápasy
nenalezeny žádné zápasy