Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 3.77 - 4.34 - 1.89
Tipliga
Tipy na vítěze podle 177 hráčů v soutěži Tipliga: 6% - 18% - 77%

Crotone se rozloučilo proti Fiorentině remízou 0:0

Sestupující Crotone se chtělo rozloučit s nejvyšší soutěží tím nejlepším způsobem - vítězstvím. Domácí si sice vypracovali několik dobrých příležitostí, ale podobně jako v průběhu celé sezony se nedokázali gólově prosadit. Fiorentina si nevytvořila prakticky nic a výsledek 0:0 vzala s povděkem.

Nemuselo to tak dopadnout, kdyby oba týmy dokázaly proměnit šance a že jich v prvním poločase nebylo zas tak málo. Už po šesti minutách vyslal na hostující branku křižnou ránu Messias a Terracciano konečky prstů vytěsnil balón mimo tři tyče. O několik minut později pak Cuomo hlavičkoval vedle a Messias v další šanci Terracciana opět nepřekonal. Crotone bylo jasně lepším týmem a Fiorentina proti poslednímu týmu soutěže nepředvedla vůbec nic.

Kouč Beppe Iachini byl nucen reagovat a na druhý poločas přichystal dvojí střídání. Fiorentina ale byla v ofenzívě nadále bezzubá a tak s šancí přispěchalo opět Crotone. V 75. minutě nedosáhl na Ünasovu přihrávku Simy a to bylo také to poslední, co se v zápase odehrálo. Crotone se rozloučilo s nejvyšší soutěží remízou 0:0. Fiorentina vyšla střelecky naprázdno potřetí za sebou a sezonu zakončí nejlépe na třináctém místě.