Franck Ribéry (Salernitana Calcio)

Celé jméno:Franck Ribéry
Národnost: Francie
Datum narození:01.04.1983
Výška:168 cmVáha:62 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:7
Klub:Salernitana Calcio (ITA)
Aktuální statistiky v klubu Salernitana Calcio (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Serie A 2021/202231560000000
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Francie62437613200200
Reprezentační kariéra hráče
 

Vicemistr světa Ribéry bude hrát za nováčka Serie A Salernitanu

Francouzský záložník Franck Ribéry v osmatřiceti letech s kariérou ještě nekončí. Vicemistr světa z roku 2006 se dohodl na roční smlouvě s nováčkem nejvyšší italské ligy Salernitanou.  
05.09. | Aktuality | 93 komentářů
 

Ribéry velké stěhování neplánuje, chce pokračovat v italské lize

Franck Ribéry před dvěma roky posílil Fiorentinu, kde nedávno nedostal novou smlouvu a hledá si tak nového zaměstnavatele. Zkušený francouzský záložník bude v aktivní kariéře pokračovat a jasno má v tuto chvíli o jedné věci - kontrakt podepíše s jiným týmem z Apeninského poloostrova...  
24.07. | Aktuality | 17 komentářů
 

Ribéry je na odchodu z Fiorentiny, klub mu nenabídne novou smlouvu

Francouzský záložník Franck Ribéry je na odchodu z Fiorentiny. Vicemistrovi světa z roku 2006 končí v červnu smlouva a vedení klubu mu podle italských médií novou nenabídne.  
29.06. | Aktuality | 20 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
06.09. Ribéry se upsal Salernitaně
Franck Ribéry se oficiálně stal novou posilou Salernitany, zkušený francouzský záložník prošel zdravotní prohlídkou a podepsal smlouvu. (lequipe.fr)
06.09. Ribéry dorazil do Salernitany
Franck Ribéry přicestoval do Salernitany, kde ho čeká zdravotní prohlídka a podpis smlouvy. Zkušený francouzský záložník k nováčkovi italské ligy přijde jako volný hráč, po minulé sezoně mu neprodloužila kontrakt Fiorentina. (football-italia.net)
04.09. Ribéry má blízko do Salernitany
Zdá se, že námluvy Francka Ribéryho s italskou Salernitanou jsou na dobré cestě a brzy by mohlo dojít k dohodě. Zkušený francouzský křídelník je volným hráčem po konci ve Fiorentině. "Byl by pro nás tím, čím byl Maradona pro Neapol," vyznal se sportovní ředitel nováčka Serie A Angelo Fabiani. (football-italia.net, getfootballnewsitaly.com)
02.09. O Ribéryho usiluje také Salernitana
Franck Ribéry si po odchodu z Fiorentiny vybírá nové angažmá, o jeho příchodu úspěšně jednal Hellas Verona a ten má nyní jednoho konkurenta - do hry o zkušeného záložníka se vložila Salernitana. (abola.pt)
02.09. Salernitana se zajímá o Ribéryho
Vedení italské Salernitany je v kontaktu s francouzským křídelníkem Franckem Ribérym a snaží se jej přesvědčit k příchodu do týmu nováčka Serie A. V uplynulé sezoně hrál velezkušený Ribéry za Fiorentinu. Během léta se jako nejvážnější zájemce o jeho služby jevil Hellas Verona. (getfootballnewsitaly.com)
01.09. Ribéry jedná s Hellasem Verona
Franck Ribéry podle italského tisku jedná o angažmá v Hellasu Verona. Francouzský záložník strávil poslední dva roky ve Fiorentině, od konce minulé sezony je bez angažmá. (football-italia.net)
24.07. Sampdoria prý jedná s Ribérym
Franck Ribéry je údajně v kontaktu se Sampdorií a jedná s ní o podmínkách angažmá. Zkušený francouzský záložník je aktuálně bez práce, po minulé sezoně s ním neprodloužila smlouvu Fiorentina. (sport-express.ru)
01.07. Fiorentina potvrdila odchod Ribéryho
Franck Ribéry oficiálně odchází z Fiorentiny. Francouzský záložník zde strávil dva roky, italský klub dnes oficiálně potvrdil, že se zkušeným hráčem neprodlouží končící smlouvu. (football-italia.net)
29.06. Ribéry prý nedostane novou smlouvu
Franck Ribéry je na odchodu z Fiorentiny. Zkušenému francouzskému záložníkovi vypršela smlouva a měl zájem o novou, vedení se ovšem nakonec rozhodlo pro jinou variantu a prodloužení spolupráce fotbalistovi nenabídne. (Sky Sport Italia)
06.06. Ribéry se rozhodne příští týden
Fiorentina zřejmě bude moct i nadále počítat se službami Francka Ribéryho. Francouzský křídelník se má rozhodnout do poloviny příštího týdne. (football-italia.net)
Další expres zprávy