Celé jméno:Franck Ribéry
Národnost: Francie
Datum narození:01.04.1983
Výška:168 cmVáha:62 kg
Pozice:záložníkČíslo dresu:7
Klub:ACF Fiorentina (ITA)
Aktuální statistiky v klubu ACF Fiorentina (ITA)
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK 
Serie A 2019/2020117082000101
Kariéra hráče
Statistiky v reprezentaci
 ZMGGPVGOGŽKŽČČK
Francie62437613200200
Reprezentační kariéra hráče
 

Ribéry byl s kotníkem na operaci, mimo hru bude deset týdnů

Franck Ribéry dal v letošní sezoně italské nejvyšší soutěže dvě branky a z tohoto čísla se jen tak nepohne. Zkušený záložník Fiorentiny nedávno utrpěl zranění kotníku a vše nakonec musel vyřešit operací, po níž bude chybět zhruba dva a půl měsíce, dnes to prozradilo vedení Violy...  
14.12.2019 | Aktuality | 4 komentáře
 

Ribéry se ve Fiorentině rychle zabydlel. Itálii jsem si zamiloval, řekl

Francouzský záložník Fiorentiny Franck Ribéry prozradil, že i za krátký čas, co v klubu působí, si město a italskou ligu zamiloval.  
02.11.2019 | Aktuality | 32 komentářů
 

Ribéry strčil v Itálii do rozhodčího a třikrát si nezahraje

Bývalý francouzský reprezentant Franck Ribéry dostal v italské lize disciplinární trest na tři zápasy za napadení rozhodčího. Šestatřicetiletý záložník Fiorentiny po nedělním utkání s Laziem Řím protestoval proti vítěznému gólu hostů a při odchodu do kabin dvakrát strčil do pomezního. V zápase za to obdržel červenou kartu. Disciplinární komise následně jeho chování označila za velmi nezdvořilé a udělila mu i pokutu 20.000 eur, tedy více než půl milionu korun.  
28.10.2019 | Aktuality | 96 komentářů
Další hráči klubu
Soupiska klubu
23.05. Fiorentině se do tréninku vrátil Ribéry
Franck Ribéry se opět zapojil do tréninku Fiorentiny. Bývalý francouzský reprezentant je fit po operaci kotníku, se kterým laboroval od konce listopadu. (lequipe.fr)
10.05. Ribéry je znovu připravený k tréninku
Franck Ribéry si po návratu do Itálie odkroutil povinnou dvoutýdenní karanténu a nyní je znovu připravený k tréninku. Sedmatřicetiletý záložník Fiorentiny se vrací na trávníky po prosincovém zranění kotníku, které si nakonec vyžádalo operaci. Díky koronavirové pauze se bude moct Ribéry ještě zapojit do významnější části sezony, než se původně předpokládalo. (football-italia.net)
19.03. Ribéry finančně pomůže proti koronaviru
Dalším hráčem, jenž se finančně podílí na boji proti koronaviru, je Franck Ribéry. Zkušený křídelník Fiorentiny věnoval oblasti Florencie 50 tisíc eur, cílem kampaně je vybrat 500 tisíc. (lequipe.fr)
06.03. Fiorentina trénuje i s Ribérym
Franck Ribéry se vrátil do přípravy Fiorentiny. Ostřílený francouzský křídelník konečně vyléčil zraněný kotník, se kterým laboroval od listopadu, do zápasů však ještě nějaký čas nezasáhne. (football-italia.net)
21.02. Ribéry bude chybět další měsíc
Franck Ribéry musí odložit svůj návrat na trávníky. Křídelník Fiorentiny si v prosinci poranil kotník a v polovině tohoto měsíce byl na operaci. Nyní se měl vracet, jeho stav ale stále není ideální a vyžádá si ještě měsíční léčbu. (football-italia.net)
09.02. PSV Eindhoven chtěl Robbena i Ribéryho
Arjen Robben a Franck Ribéry po minulé sezóně opustili Bayern Mnichov, společně však mohli hrát i nadále. Zmíněnou dvojici chtěl získat trenér Mark van Bommel do PSV Eindhoven, ovšem prvně jmenovaný se rozhodl pověsit kopačky na hřebík, zatímco francouzský křídelník nebyl finančně dostupný. (transfermarketweb.com)
07.02. Fiorentině je k dispozici Ribéry
Franck Ribéry se vrátil do přípravy Fiorentiny. Bývalý francouzský reprezentant je fit po zranění kotníku, se kterým laboroval od konce listopadu. (football-italia.net)
14.12.2019 Ribéry za sebou už má operaci
Franck Ribéry se dnes podrobil operaci zraněného kotníku. Záložníka Fiorentiny čeká dlouhá pauza, podle italského klubu bude francouzský fotbalista mimo hru zhruba deset týdnů. (football-italia.net)
14.12.2019 Ribéry mimo nejméně dva měsíce
Přinejmenším dva měsíce bude muset absentovat kvůli zranění kotníku francouzský záložník Fiorentiny Franck Ribéry. Zkušený fotbalista už odletěl na operaci, kterou absolvuje na klinice v Murnau v Německu. (football-italia.net)
12.12.2019 Ribéry podstoupí operaci kotníku
Operaci zraněného kotníku podstoupí Franck Ribéry. Fiorentina zatím neupřesnila, jak dlouho bude zkušený křídelník absentovat. (football-italia.net)
Další expres zprávy