Bologna FC   -   Janov CFC

1 : 1 (1:1)
Kurzy sázkové kanceláře Tipsport: 2.46 - 3.15 - 3.32

Boloňa remizovala s Janovem 1:1

Boloňa nenavázala na senzační výhru ze hřiště Interu Milán a doma si pouze rozdělila body s FC Janovem. Domácí se sice ujali vedení, ale Grifoni rychle odpověděli a pak i s velkou dávkou štěstí přežívali jednu šanci soupeře za druhou.

Svěřenci Siniši Mihajloviče vstoupili do zápasu lépe a po čtvrhodině hry se dokonce ujali vedení. Poliho dlouhý pas dopravil do sítě hlavou Mattia Destro, takže Boloňa brzy vedla 1:0. Výsledek však dloho nevydržel, Grifoni našli odpověď za dalších patnáct minut! Na rohový kop Radovanoviče si naskočil Lukas Lerager a z malého vápna hlavou vyrovnal. Hosté po vyrovnání ožili a závěr prvního poločasu byl v jejich režii, nicméně žádná další branka nepadla.

A to ani po změně stran. Začátek druhého poločasu byl pro Boloňu opět slibnější, ale Soriano nedokázal překonat hradbu těl před sebou. Na druhé straně zase hlavičkoval pod břevno Kouamé a zasahovat musel Skorupski. Brankou neskončil ani střelecký pokus Criscita.

Oba celky chtěly vyhrát a zejména domácí Boloňa, konečná remíza nevyhovovala nikomu a závěr utkání byl ještě poměrně dramatický. Pět minut před koncem přestřelil branku z vyložené pozice Soriano a o chvíli později dokonce Danilo orazítkoval břevno. Do třetice pak proti Danilovi výtečně zasáhl Radu a poté, co Janov přežil i tuto šanci si mohl oddychnout.
Autor: Ondřej Linhart / onlajny.com, football-italia.net
Počet zobrazení: 481
Komentáře (0 / 0 nových)
zatím žádný komentář
21:46 Ronaldo si víc vydělá Instagramem než fotbalem
Cristiano Ronaldo je v první řadě vynikajícím fotbalistou, krom toho se ale v podstatě živí také jako takzvaný influencer na sociálních sítích a především na Instagramu, kde ho sleduje více účtů než Lionela Messiho či Kylie Jenner. Podle nové studie si Ronaldo Instagramem ročně vydělá až 47,8 milionů dolarů, zatímco Juventus mu má dle serveru Goal.com ročně odvádět na účet 34 milionů. (businessinsider.com)
21:36 Batistuta řeší táhlé problémy s kotníkem
Gabriel Batistuta už sice téměř 15 let nehraje závodně fotbal, přesto se nyní podrobil vážné operaci kotníku, aby adresoval přetrvávající problémy s pohyblivostí. "Brečel jsem bolestí, až jsem doktora žádal, aby mi amputoval obě nohy. Cítil jsem bolest a víc bolesti a víc bolesti. Operace byla řešením, o které jsem usiloval šest, sedm let. Konečně zase můžu chodit jako normální člověk," prohlásil legendární argentinský šutér. (football-italia.net)
20:12 Venuti prodloužil smlouvu s Fiorentinou
Fiorentina si pojistila Lorenza Venutiho. Italský obránce s toskánským klubem prodloužil smlouvu do roku 2023. (football-italia.net)
19:43 Lozano nebude hrát proti Hellasu
Neapol v zítřejším utkání s Hellasem Verona nemůže využít Hirvinga Lozana. Mexického křídelníka do hry nepustí zraněný kotník, jenž si pochroumal při plnění reprezentačních povinností. (football-italia.net)
16:45 Szczęsny zřejmě dostane novou smlouvu
Wojciech Szczęsny má v Juventusu smlouvu do června 2021 a vedení má zájem o prodloužení spolupráce. Polský brankář aktuálně pobírá 3,5 milionu eur ročně, nový kontrakt by mu měl zaručit vyšší gáži. (football-italia.net)
16:17 Neapol plánuje setkání s Ruizem
Fabián Ruiz na konci tohoto nebo na začátku příštího roku zahájí s Neapolí jednání o prodloužení smlouvy. Součástí nové dohody má být výstupní doložka ve výši nejméně 120 milionů eur. (transfermarketweb.com)
15:58 Sensi se znovu zranil
Záložník Interu Milán Stefano Sensi se sice po zranění lýtka zapojil do přípravy s týmem, ale do víkendového zápasu proti Sassuolu stejně nezasáhne. Na pátečním tréninku si poranil sval v bederní oblasti a čeká ho další nucená přestávka. (football-italia.net)
15:15 Bernardeschi jedná o novém kontraktu
Federico Bernardeschi jedná s vedením Juventusu o nové smlouvě. Italské křídlo má smlouvu do června 2022, nová dohoda by mohla být platná ještě o dva roky déle. (transfermarketweb.com)
13:13 Fonseca uspěl s odvoláním
Jenom o jeden zápas italské ligy nakonec přijde Paulo Fonseca. Trenér AS Řím v průběhu nedávného souboje s Cagliari urážel rozhodčího a disciplinární komise italské ligy mu původně pozastavila činnost na dvě utkání, na základě odvolání ale nyní byl trest snížen na polovinu. To znamená, že Fonseca nebude na lavičce jenom v průběhu nedělního souboje se Sampdorií. (football-italia.net)
12:24 Italové zatkli fanouška Neapole
Italští policisté zatkli člena ultras Neapole, který loni v prosinci před ligovým zápasem s Interem srazil autem a zabil muže. Pětatřicetiletý příznivec milánského týmu Daniele Belardinelli zraněním podlehl. Zadržený pachatel byl obviněn ze zabití. Podle italských médií byl člen ultras Fabio Manduca, který má už řadu záznamů v trestním rejstříku, zadržen ve čtvrtek po desetiměsíčním vyšetřování. Fanouška Interu přejel autem 26. prosince u stadionu San Siro hodinu před zápasem. Násilné střety obou táborů si tehdy vyžádaly několik zraněných lidí. Šest fanoušků Interu bylo později odsouzeno, ve vězení stráví dva roky až 44 měsíců. (ČTK)