Itálie - Serie A 2018/2019 - výsledky, rozlosování

18.08.201818:00
Chievo Verona - Juventus FC
2:3
18.08.201820:30
SS Lazio - SSC Neapol
1:2
19.08.201818:00
Turín FC - AS Řím
0:1
19.08.201820:30
Bologna FC - SPAL 2013
0:1
19.08.201820:30
Empoli FC - Cagliari Calcio
2:0
19.08.201820:30
Parma Calcio - Udinese Calcio
2:2
19.08.201820:30
US Sassuolo - Inter Milán
1:0
20.08.201820:30
Atalanta Bergamo - Frosinone Calcio
4:0
25.08.201818:00
Juventus FC - SS Lazio
2:0
25.08.201820:30
SSC Neapol - AC Milán
3:2
26.08.201818:00
SPAL 2013 - Parma Calcio
1:0
26.08.201820:30
Cagliari Calcio - US Sassuolo
2:2
26.08.201820:30
ACF Fiorentina - Chievo Verona
6:1
26.08.201820:30
Frosinone Calcio - Bologna FC
0:0
26.08.201820:30
Janov CFC - Empoli FC
2:1
26.08.201820:30
Inter Milán - Turín FC
2:2
26.08.201820:30
Udinese Calcio - UC Sampdoria
1:0
27.08.201820:30
AS Řím - Atalanta Bergamo
3:3
31.08.201820:30
AC Milán - AS Řím
2:1
01.09.201818:00
Bologna FC - Inter Milán
0:3
01.09.201820:30
Parma Calcio - Juventus FC
1:2
02.09.201818:00
ACF Fiorentina - Udinese Calcio
1:0
02.09.201820:30
Atalanta Bergamo - Cagliari Calcio
0:1
02.09.201820:30
Chievo Verona - Empoli FC
0:0
02.09.201820:30
SS Lazio - Frosinone Calcio
1:0
02.09.201820:30
UC Sampdoria - SSC Neapol
3:0
02.09.201820:30
US Sassuolo - Janov CFC
5:3
02.09.201820:30
Turín FC - SPAL 2013
1:0
15.09.201815:00
Inter Milán - Parma Calcio
0:1
15.09.201818:00
SSC Neapol - ACF Fiorentina
1:0
15.09.201820:30
Frosinone Calcio - UC Sampdoria
0:5
16.09.201812:30
AS Řím - Chievo Verona
2:2
16.09.201815:00
Janov CFC - Bologna FC
1:0
16.09.201815:00
Juventus FC - US Sassuolo
2:1
16.09.201815:00
Udinese Calcio - Turín FC
1:1
16.09.201818:00
Empoli FC - SS Lazio
0:1
16.09.201820:30
Cagliari Calcio - AC Milán
1:1
17.09.201820:30
SPAL 2013 - Atalanta Bergamo
2:0
19.09.201819:00
UC Sampdoria - ACF Fiorentina
1:1
21.09.201820:30
US Sassuolo - Empoli FC
3:1
22.09.201815:00
Parma Calcio - Cagliari Calcio
2:0
22.09.201818:00
ACF Fiorentina - SPAL 2013
3:0
22.09.201820:30
UC Sampdoria - Inter Milán
0:1
23.09.201812:30
Turín FC - SSC Neapol
1:3
23.09.201815:00
Bologna FC - AS Řím
2:0
23.09.201815:00
Chievo Verona - Udinese Calcio
0:2
23.09.201815:00
SS Lazio - Janov CFC
4:1
23.09.201818:00
AC Milán - Atalanta Bergamo
2:2
23.09.201820:30
Frosinone Calcio - Juventus FC
0:2
25.09.201821:00
Inter Milán - ACF Fiorentina
2:1
26.09.201819:00
Udinese Calcio - SS Lazio
1:2
26.09.201821:00
Atalanta Bergamo - Turín FC
0:0
26.09.201821:00
Cagliari Calcio - UC Sampdoria
0:0
26.09.201821:00
Janov CFC - Chievo Verona
2:0
26.09.201821:00
Juventus FC - Bologna FC
2:0
26.09.201821:00
SSC Neapol - Parma Calcio
3:0
26.09.201821:00
AS Řím - Frosinone Calcio
4:0
27.09.201819:00
SPAL 2013 - US Sassuolo
0:2
27.09.201821:00
Empoli FC - AC Milán
1:1
29.09.201815:00
AS Řím - SS Lazio
3:1
29.09.201818:00
Juventus FC - SSC Neapol
3:1
29.09.201820:30
Inter Milán - Cagliari Calcio
2:0
30.09.201812:30
Bologna FC - Udinese Calcio
2:1
30.09.201815:00
Chievo Verona - Turín FC
0:1
30.09.201815:00
ACF Fiorentina - Atalanta Bergamo
2:0
30.09.201815:00
Frosinone Calcio - Janov CFC
1:2
30.09.201818:00
Parma Calcio - Empoli FC
1:0
30.09.201820:30
US Sassuolo - AC Milán
1:4
01.10.201820:30
UC Sampdoria - SPAL 2013
2:1
05.10.201820:30
Turín FC - Frosinone Calcio
3:2
06.10.201815:00
Cagliari Calcio - Bologna FC
2:0
06.10.201818:00
Udinese Calcio - Juventus FC
0:2
06.10.201820:30
Empoli FC - AS Řím
0:2
07.10.201812:30
Janov CFC - Parma Calcio
1:3
07.10.201815:00
Atalanta Bergamo - UC Sampdoria
0:1
07.10.201815:00
SS Lazio - ACF Fiorentina
1:0
07.10.201815:00
AC Milán - Chievo Verona
3:1
07.10.201818:00
SSC Neapol - US Sassuolo
2:0
07.10.201820:30
SPAL 2013 - Inter Milán
1:2
20.10.201815:00
AS Řím - SPAL 2013
0:2
20.10.201818:00
Juventus FC - Janov CFC
1:1
20.10.201820:30
Udinese Calcio - SSC Neapol
0:3
21.10.201812:30
Frosinone Calcio - Empoli FC
3:3
21.10.201815:00
Bologna FC - Turín FC
2:2
21.10.201815:00
Chievo Verona - Atalanta Bergamo
1:5
21.10.201815:00
Parma Calcio - SS Lazio
0:2
21.10.201818:00
ACF Fiorentina - Cagliari Calcio
1:1
21.10.201820:30
Inter Milán - AC Milán
1:0
22.10.201820:30
UC Sampdoria - US Sassuolo
0:0
27.10.201815:00
Atalanta Bergamo - Parma Calcio
3:0
27.10.201818:00
Empoli FC - Juventus FC
1:2
27.10.201820:30
Turín FC - ACF Fiorentina
1:1
28.10.201812:30
US Sassuolo - Bologna FC
2:2
28.10.201815:00
Cagliari Calcio - Chievo Verona
2:1
28.10.201815:00
Janov CFC - Udinese Calcio
2:2
28.10.201815:00
SPAL 2013 - Frosinone Calcio
0:3
28.10.201818:00
AC Milán - UC Sampdoria
3:2
28.10.201820:30
SSC Neapol - AS Řím
1:1
29.10.201820:30
SS Lazio - Inter Milán
0:3
31.10.201820:30
AC Milán - Janov CFC
2:1
02.11.201820:30
SSC Neapol - Empoli FC
5:1
03.11.201815:00
Inter Milán - Janov CFC
5:0
03.11.201818:00
ACF Fiorentina - AS Řím
1:1
03.11.201820:30
Juventus FC - Cagliari Calcio
3:1
04.11.201812:30
SS Lazio - SPAL 2013
4:1
04.11.201815:00
Chievo Verona - US Sassuolo
0:2
04.11.201815:00
Parma Calcio - Frosinone Calcio
0:0
04.11.201815:00
UC Sampdoria - Turín FC
1:4
04.11.201818:00
Bologna FC - Atalanta Bergamo
1:2
04.11.201820:30
Udinese Calcio - AC Milán
0:1
09.11.201820:30
Frosinone Calcio - ACF Fiorentina
1:1
10.11.201815:00
Turín FC - Parma Calcio
1:2
10.11.201818:00
SPAL 2013 - Cagliari Calcio
2:2
10.11.201820:30
Janov CFC - SSC Neapol
1:2
11.11.201812:30
Atalanta Bergamo - Inter Milán
4:1
11.11.201815:00
Chievo Verona - Bologna FC
2:2
11.11.201815:00
Empoli FC - Udinese Calcio
2:1
11.11.201815:00
AS Řím - UC Sampdoria
4:1
11.11.201818:00
US Sassuolo - SS Lazio
1:1
11.11.201820:30
AC Milán - Juventus FC
0:2
24.11.201815:00
Udinese Calcio - AS Řím
1:0
24.11.201818:00
Juventus FC - SPAL 2013
2:0
24.11.201820:30
Inter Milán - Frosinone Calcio
3:0
25.11.201812:30
Parma Calcio - US Sassuolo
2:1
25.11.201815:00
Bologna FC - ACF Fiorentina
0:0
25.11.201815:00
Empoli FC - Atalanta Bergamo
3:2
25.11.201815:00
SSC Neapol - Chievo Verona
0:0
25.11.201818:00
SS Lazio - AC Milán
1:1
25.11.201820:30
Janov CFC - UC Sampdoria
1:1
26.11.201820:30
Cagliari Calcio - Turín FC
0:0
01.12.201815:00
SPAL 2013 - Empoli FC
2:2
01.12.201818:00
ACF Fiorentina - Juventus FC
0:3
01.12.201820:30
UC Sampdoria - Bologna FC
4:1
02.12.201812:30
AC Milán - Parma Calcio
2:1
02.12.201815:00
Frosinone Calcio - Cagliari Calcio
1:1
02.12.201815:00
US Sassuolo - Udinese Calcio
0:0
02.12.201815:00
Turín FC - Janov CFC
2:1
02.12.201818:00
Chievo Verona - SS Lazio
1:1
02.12.201820:30
AS Řím - Inter Milán
2:2
03.12.201820:30
Atalanta Bergamo - SSC Neapol
1:2
07.12.201820:30
Juventus FC - Inter Milán
1:0
08.12.201815:00
SSC Neapol - Frosinone Calcio
4:0
08.12.201818:00
Cagliari Calcio - AS Řím
2:2
08.12.201820:30
SS Lazio - UC Sampdoria
2:2
09.12.201812:30
US Sassuolo - ACF Fiorentina
3:3
09.12.201815:00
Empoli FC - Bologna FC
2:1
09.12.201815:00
Parma Calcio - Chievo Verona
1:1
09.12.201815:00
Udinese Calcio - Atalanta Bergamo
1:3
09.12.201818:00
Janov CFC - SPAL 2013
1:1
09.12.201820:30
AC Milán - Turín FC
0:0
15.12.201818:00
Inter Milán - Udinese Calcio
1:0
15.12.201820:30
Turín FC - Juventus FC
0:1
16.12.201812:30
SPAL 2013 - Chievo Verona
0:0
16.12.201815:00
ACF Fiorentina - Empoli FC
3:1
16.12.201815:00
Frosinone Calcio - US Sassuolo
0:2
16.12.201815:00
UC Sampdoria - Parma Calcio
2:0
16.12.201818:00
Cagliari Calcio - SSC Neapol
0:1
16.12.201820:30
AS Řím - Janov CFC
3:2
17.12.201820:30
Atalanta Bergamo - SS Lazio
1:0
18.12.201820:30
Bologna FC - AC Milán
0:0
22.12.201812:30
SS Lazio - Cagliari Calcio
3:1
22.12.201815:00
Empoli FC - UC Sampdoria
2:4
22.12.201815:00
Janov CFC - Atalanta Bergamo
3:1
22.12.201815:00
AC Milán - ACF Fiorentina
0:1
22.12.201815:00
SSC Neapol - SPAL 2013
1:0
22.12.201815:00
US Sassuolo - Turín FC
1:1
22.12.201815:00
Udinese Calcio - Frosinone Calcio
1:1
22.12.201818:00
Chievo Verona - Inter Milán
1:1
22.12.201818:00
Parma Calcio - Bologna FC
0:0
22.12.201820:30
Juventus FC - AS Řím
1:0
26.12.201812:30
Frosinone Calcio - AC Milán
0:0
26.12.201815:00
Atalanta Bergamo - Juventus FC
2:2
26.12.201815:00
Bologna FC - SS Lazio
0:2
26.12.201815:00
Cagliari Calcio - Janov CFC
1:0
26.12.201815:00
ACF Fiorentina - Parma Calcio
0:1
26.12.201815:00
UC Sampdoria - Chievo Verona
2:0
26.12.201818:00
AS Řím - US Sassuolo
3:1
26.12.201818:00
SPAL 2013 - Udinese Calcio
0:0
26.12.201818:00
Turín FC - Empoli FC
3:0
26.12.201820:30
Inter Milán - SSC Neapol
1:0
29.12.201812:30
Juventus FC - UC Sampdoria
2:1
29.12.201815:00
Chievo Verona - Frosinone Calcio
1:0
29.12.201815:00
Empoli FC - Inter Milán
0:1
29.12.201815:00
Janov CFC - ACF Fiorentina
0:0
29.12.201815:00
SS Lazio - Turín FC
1:1
29.12.201815:00
Parma Calcio - AS Řím
0:2
29.12.201815:00
US Sassuolo - Atalanta Bergamo
2:6
29.12.201815:00
Udinese Calcio - Cagliari Calcio
2:0
29.12.201818:00
SSC Neapol - Bologna FC
3:2
29.12.201820:30
AC Milán - SPAL 2013
2:1
19.01.201915:00
AS Řím - Turín FC
3:2
19.01.201918:00
Udinese Calcio - Parma Calcio
1:2
19.01.201920:30
Inter Milán - US Sassuolo
0:0
20.01.201912:30
Frosinone Calcio - Atalanta Bergamo
0:5
20.01.201915:00
SPAL 2013 - Bologna FC
1:1
20.01.201915:00
ACF Fiorentina - UC Sampdoria
3:3
20.01.201918:00
Cagliari Calcio - Empoli FC
2:2
20.01.201920:30
SSC Neapol - SS Lazio
2:1
21.01.201915:00
Janov CFC - AC Milán
0:2
21.01.201920:30
Juventus FC - Chievo Verona
3:0
26.01.201915:00
US Sassuolo - Cagliari Calcio
3:0
26.01.201918:00
UC Sampdoria - Udinese Calcio
4:0
26.01.201920:30
AC Milán - SSC Neapol
0:0
27.01.201912:30
Chievo Verona - ACF Fiorentina
3:4
27.01.201915:00
Bologna FC - Frosinone Calcio
0:4
27.01.201915:00
Atalanta Bergamo - AS Řím
3:3
27.01.201915:00
Parma Calcio - SPAL 2013
2:3
27.01.201918:00
Turín FC - Inter Milán
1:0
27.01.201920:30
SS Lazio - Juventus FC
1:2
28.01.201920:30
Empoli FC - Janov CFC
1:3
02.02.201915:00
Empoli FC - Chievo Verona
2:2
02.02.201918:00
SSC Neapol - UC Sampdoria
3:0
02.02.201920:30
Juventus FC - Parma Calcio
3:3
03.02.201912:30
SPAL 2013 - Turín FC
0:0
03.02.201915:00
Udinese Calcio - ACF Fiorentina
1:1
03.02.201915:00
Janov CFC - US Sassuolo
1:1
03.02.201918:00
Inter Milán - Bologna FC
0:1
03.02.201920:30
AS Řím - AC Milán
1:1
04.02.201919:00
Frosinone Calcio - SS Lazio
0:1
04.02.201921:00
Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo
0:1
07.02.201920:30
SS Lazio - Empoli FC
1:0
08.02.201920:30
Chievo Verona - AS Řím
0:3
09.02.201918:00
ACF Fiorentina - SSC Neapol
0:0
09.02.201920:30
Parma Calcio - Inter Milán
0:1
10.02.201912:30
Bologna FC - Janov CFC
1:1
10.02.201915:00
UC Sampdoria - Frosinone Calcio
0:1
10.02.201915:00
Atalanta Bergamo - SPAL 2013
2:1
10.02.201915:00
Turín FC - Udinese Calcio
1:0
10.02.201918:00
US Sassuolo - Juventus FC
0:3
10.02.201920:30
AC Milán - Cagliari Calcio
3:0
15.02.201920:30
Juventus FC - Frosinone Calcio
3:0
16.02.201918:00
Cagliari Calcio - Parma Calcio
2:1
16.02.201920:30
Atalanta Bergamo - AC Milán
1:3
17.02.201912:30
SPAL 2013 - ACF Fiorentina
1:4
17.02.201915:00
Udinese Calcio - Chievo Verona
1:0
17.02.201915:00
Janov CFC - SS Lazio
2:1
17.02.201915:00
Empoli FC - US Sassuolo
3:0
17.02.201918:00
Inter Milán - UC Sampdoria
2:1
17.02.201920:30
SSC Neapol - Turín FC
0:0
18.02.201920:30
AS Řím - Bologna FC
2:1
22.02.201920:30
AC Milán - Empoli FC
3:0
23.02.201915:00
Turín FC - Atalanta Bergamo
2:0
23.02.201920:30
Frosinone Calcio - AS Řím
2:3
24.02.201912:30
UC Sampdoria - Cagliari Calcio
1:0
24.02.201915:00
Chievo Verona - Janov CFC
0:0
24.02.201915:00
Bologna FC - Juventus FC
0:1
24.02.201915:00
US Sassuolo - SPAL 2013
1:1
24.02.201918:00
Parma Calcio - SSC Neapol
0:4
24.02.201920:30
ACF Fiorentina - Inter Milán
3:3
01.03.201920:30
Cagliari Calcio - Inter Milán
2:1
02.03.201915:00
Empoli FC - Parma Calcio
3:3
02.03.201918:00
AC Milán - US Sassuolo
1:0
02.03.201920:30
SS Lazio - AS Řím
3:0
03.03.201912:30
Turín FC - Chievo Verona
3:0
03.03.201915:00
Udinese Calcio - Bologna FC
2:1
03.03.201915:00
Janov CFC - Frosinone Calcio
0:0
03.03.201915:00
SPAL 2013 - UC Sampdoria
1:2
03.03.201918:00
Atalanta Bergamo - ACF Fiorentina
3:1
03.03.201920:30
SSC Neapol - Juventus FC
1:2
08.03.201920:30
Juventus FC - Udinese Calcio
4:1
09.03.201918:00
Parma Calcio - Janov CFC
1:0
09.03.201920:30
Chievo Verona - AC Milán
1:2
10.03.201912:30
Bologna FC - Cagliari Calcio
2:0
10.03.201915:00
UC Sampdoria - Atalanta Bergamo
1:2
10.03.201915:00
Inter Milán - SPAL 2013
2:0
10.03.201915:00
Frosinone Calcio - Turín FC
1:2
10.03.201918:00
US Sassuolo - SSC Neapol
1:1
10.03.201920:30
ACF Fiorentina - SS Lazio
1:1
11.03.201920:30
AS Řím - Empoli FC
2:1
15.03.201920:30
Cagliari Calcio - ACF Fiorentina
2:1
16.03.201915:00
US Sassuolo - UC Sampdoria
3:5
16.03.201918:00
SPAL 2013 - AS Řím
2:1
16.03.201920:30
Turín FC - Bologna FC
2:3
17.03.201912:30
Janov CFC - Juventus FC
2:0
17.03.201915:00
Atalanta Bergamo - Chievo Verona
1:1
17.03.201915:00
Empoli FC - Frosinone Calcio
2:1
17.03.201915:00
SS Lazio - Parma Calcio
4:1
17.03.201918:00
SSC Neapol - Udinese Calcio
4:2
17.03.201920:30
AC Milán - Inter Milán
2:3
29.03.201920:30
Chievo Verona - Cagliari Calcio
0:3
30.03.201915:00
Udinese Calcio - Janov CFC
2:0
30.03.201918:00
Juventus FC - Empoli FC
1:0
30.03.201920:30
UC Sampdoria - AC Milán
1:0
31.03.201912:30
Parma Calcio - Atalanta Bergamo
1:3
31.03.201915:00
AS Řím - SSC Neapol
1:4
31.03.201915:00
Frosinone Calcio - SPAL 2013
0:1
31.03.201915:00
ACF Fiorentina - Turín FC
1:1
31.03.201918:00
Bologna FC - US Sassuolo
2:1
31.03.201920:30
Inter Milán - SS Lazio
0:1
02.04.201919:00
AC Milán - Udinese Calcio
1:1
02.04.201921:00
Cagliari Calcio - Juventus FC
0:2
03.04.201919:00
Empoli FC - SSC Neapol
2:1
03.04.201921:00
AS Řím - ACF Fiorentina
2:2
03.04.201921:00
Janov CFC - Inter Milán
0:4
03.04.201921:00
SPAL 2013 - SS Lazio
1:0
03.04.201921:00
Frosinone Calcio - Parma Calcio
3:2
03.04.201921:00
Turín FC - UC Sampdoria
2:1
04.04.201919:00
US Sassuolo - Chievo Verona
4:0
04.04.201921:00
Atalanta Bergamo - Bologna FC
4:1
06.04.201915:00
Parma Calcio - Turín FC
0:0
06.04.201918:00
Juventus FC - AC Milán
2:1
06.04.201920:30
UC Sampdoria - AS Řím
0:1
07.04.201912:30
ACF Fiorentina - Frosinone Calcio
0:1
07.04.201915:00
Udinese Calcio - Empoli FC
3:2
07.04.201915:00
Cagliari Calcio - SPAL 2013
2:1
07.04.201918:00
Inter Milán - Atalanta Bergamo
0:0
07.04.201918:00
SS Lazio - US Sassuolo
2:2
07.04.201920:30
SSC Neapol - Janov CFC
1:1
08.04.201920:30
Bologna FC - Chievo Verona
3:0
13.04.201915:00
SPAL 2013 - Juventus FC
2:1
13.04.201918:00
AS Řím - Udinese Calcio
1:0
13.04.201920:30
AC Milán - SS Lazio
1:0
14.04.201912:30
Turín FC - Cagliari Calcio
1:1
14.04.201915:00
ACF Fiorentina - Bologna FC
0:0
14.04.201915:00
UC Sampdoria - Janov CFC
2:0
14.04.201915:00
US Sassuolo - Parma Calcio
0:0
14.04.201918:00
Chievo Verona - SSC Neapol
1:3
14.04.201920:30
Frosinone Calcio - Inter Milán
1:3
15.04.201920:30
Atalanta Bergamo - Empoli FC
0:0
17.04.201919:00
SS Lazio - Udinese Calcio
2:0
20.04.201912:30
Parma Calcio - AC Milán
1:1
20.04.201915:00
SS Lazio - Chievo Verona
1:2
20.04.201915:00
Cagliari Calcio - Frosinone Calcio
1:0
20.04.201915:00
Bologna FC - UC Sampdoria
3:0
20.04.201915:00
Udinese Calcio - US Sassuolo
1:1
20.04.201915:00
Empoli FC - SPAL 2013
2:4
20.04.201915:00
Janov CFC - Turín FC
0:1
20.04.201918:00
Juventus FC - ACF Fiorentina
2:1
20.04.201920:30
Inter Milán - AS Řím
1:1
22.04.201919:00
SSC Neapol - Atalanta Bergamo
1:2
27.04.201915:00
Bologna FC - Empoli FC
3:1
27.04.201918:00
AS Řím - Cagliari Calcio
3:0
27.04.201920:30
Inter Milán - Juventus FC
1:1
28.04.201912:30
Frosinone Calcio - SSC Neapol
0:2
28.04.201915:00
SPAL 2013 - Janov CFC
1:1
28.04.201915:00
Chievo Verona - Parma Calcio
1:1
28.04.201918:00
UC Sampdoria - SS Lazio
1:2
28.04.201920:30
Turín FC - AC Milán
2:0
29.04.201919:00
Atalanta Bergamo - Udinese Calcio
2:0
29.04.201921:00
ACF Fiorentina - US Sassuolo
0:1
03.05.201920:30
Juventus FC - Turín FC
1:1
04.05.201918:00
Chievo Verona - SPAL 2013
0:4
04.05.201920:30
Udinese Calcio - Inter Milán
0:0
05.05.201912:30
Empoli FC - ACF Fiorentina
1:0
05.05.201915:00
SS Lazio - Atalanta Bergamo
1:3
05.05.201915:00
US Sassuolo - Frosinone Calcio
2:2
05.05.201915:00
Parma Calcio - UC Sampdoria
3:3
05.05.201918:00
Janov CFC - AS Řím
1:1
05.05.201920:30
SSC Neapol - Cagliari Calcio
2:1
06.05.201920:30
AC Milán - Bologna FC
2:1
11.05.201915:00
Atalanta Bergamo - Janov CFC
2:1
11.05.201918:00
Cagliari Calcio - SS Lazio
1:2
11.05.201920:30
ACF Fiorentina - AC Milán
0:1
12.05.201912:30
Turín FC - US Sassuolo
3:2
12.05.201915:00
UC Sampdoria - Empoli FC
1:2
12.05.201915:00
Frosinone Calcio - Udinese Calcio
1:3
12.05.201918:00
SPAL 2013 - SSC Neapol
1:2
12.05.201920:30
AS Řím - Juventus FC
2:0
13.05.201919:00
Bologna FC - Parma Calcio
4:1
13.05.201921:00
Inter Milán - Chievo Verona
2:0
18.05.201915:00
Udinese Calcio - SPAL 2013
3:2
18.05.201918:00
Janov CFC - Cagliari Calcio
1:1
18.05.201920:30
US Sassuolo - AS Řím
0:0
19.05.201912:30
Chievo Verona - UC Sampdoria
0:0
19.05.201915:00
Parma Calcio - ACF Fiorentina
1:0
19.05.201915:00
Empoli FC - Turín FC
4:1
19.05.201918:00
AC Milán - Frosinone Calcio
2:0
19.05.201920:30
Juventus FC - Atalanta Bergamo
1:1
19.05.201920:30
SSC Neapol - Inter Milán
4:1
20.05.201920:30
SS Lazio - Bologna FC
3:3
25.05.201918:00
Frosinone Calcio - Chievo Verona
0:0
25.05.201920:30
Bologna FC - SSC Neapol
3:2
26.05.201915:00
Turín FC - SS Lazio
3:1
26.05.201918:00
UC Sampdoria - Juventus FC
2:0
26.05.201920:30
Inter Milán - Empoli FC
2:1
26.05.201920:30
ACF Fiorentina - Janov CFC
0:0
26.05.201920:30
SPAL 2013 - AC Milán
2:3
26.05.201920:30
AS Řím - Parma Calcio
2:1
26.05.201920:30
Atalanta Bergamo - US Sassuolo
3:1
26.05.201920:30
Cagliari Calcio - Udinese Calcio
1:2
23.08. O Tamezeho nyní usiluje Bologna
Adrien Tameze byl objektem zájmu Spartaku Moskva a ten se s Nice dohodl na odstupném, transfer ovšem realizován nebyl, jelikož záložník stěhování do Ruska odmítl. To ale neznamená, že ve francouzském klubu zůstane, o jeho příchodu začala jednat Bologna. (lequipe.fr)
23.08. AC Milán už nestojí o Bigliu
Lucas Biglia má v AC Milán smlouvu jen do konce sezony a italský klub by se argentinského záložníka rád zbavil už letos. Vše mu může usnadnit Udinese, to má o zkušeného fotbalistu zájem. (sport-express.ru)
23.08. Lazio kupuje mladého obránce Pavloviće
Na působení v Laziu se může těšit Strahinja Pavlović, osmnáctiletý srbský obránce dnes absolvoval zdravotní prohlídku v Laziu. Talentovaný fotbalista přijde na přestup za 5,5 milionu eur z Partizanu, kam bude na rok ještě zapůjčen na hostování. (football-italia.net)
23.08. Juventus začne bez Ramseyho a Ruganiho
Juventus začne novou sezonu zápasem na půdě Parmy a o tento duel přijde Aaron Ramsey, jméno letní posily z Arsenalu se neobjevilo v nominaci. Vedle velšského záložníka chybí i obránce Daniele Rugani, ten je stále spojován s odchodem ze Staré dámy. (goal.com)
23.08. Lecce má zájem o útočníka Martíneze
Italskou ligu by si mohl vyzkoušet Jackson Martínez. Už 32letý kolumbijský útočník v minulosti zářil v dresu FC Porto, aktuálně patří portugalskému Portimonense a nyní se o něho zajímá Lecce. (transfermarketweb.com)
23.08. Strinić se prý dohodl na ukončení smlouvy
Ivan Strinić nehraje roli v dalších plánech AC Milán a s italským klubem se loučí. Vedení Rossoneri se nedočkalo nabídek na přestup chorvatského obránce a podle posledních zpráv vše vyřešilo jinak - s hráčem se mělo domluvit na ukončení spolupráce. (football-italia.net)
23.08. Inter potvrdil setrvání Icardiho
Mauro Icardi bude v letošní sezóně hrát za Inter Milán. Italský velkoklub potvrdil, že bývalý kapitán bude oblékat dres s číslem sedm, přičemž dřívě nastupoval s devítkou, kterou mezitím dostal Romelu Lukaku. (football-italia.net)
23.08. Interu se vrátí do přípravy Icardi
Mauro Icardi podle posledních zpráv neodejde z Interu Milán. Argentinský útočník, který měl mít namířeno do Neapole, se má dnes zapojit do společného tréninku Nerazzurri. (football-italia.net)
23.08. Real hledá případnou náhradu za Navase
Keylor Navas se na poslední chvíli rozhodl odejít z Realu Madrid a Bílý balet se už připravuje na variantu, podle níž kostarický gólman skutečně odejde. V tuto chvíli má dvě případné náhrady, jsou jimi Pepe Reina z AC Milán a Willy Caballero z Chelsea. (dailymail.co.uk)
23.08. O Gonalonse stojí také Beşiktaş
Maxime Gonalons je na odchodu z AS Řím a zvažuje další budoucnost. Francouzský záložník odmítl Bordeaux a namířeno měl do Rennes, to ovšem má konkurenci, o hostování s opcí se zajímá také Beşiktaş. (football-italia.net)
Další expres zprávy
Poslední zápasy
nenalezeny žádné zápasy
Následující zápasy
24.08.18:00
Parma Calcio - Juventus FC
info
24.08.20:45
ACF Fiorentina - SSC Neapol
info
25.08.18:00
Udinese Calcio - AC Milán
info
25.08.20:45
Cagliari Calcio - Brescia Calcio
info
25.08.20:45
Turín FC - US Sassuolo
info
25.08.20:45
SPAL 2013 - Atalanta Bergamo
info
25.08.20:45
UC Sampdoria - SS Lazio
info
25.08.20:45
Hellas Verona - Bologna FC
info
25.08.20:45
AS Řím - Janov CFC
info
26.08.20:45
Inter Milán - US Lecce
info
Všechny zápasy
Anketa
Kdo bude italským mistrem v sezoně 2019/20?
Hlasovat