26.08.2012 20:45 CET
0 : 3
(0:2)

Delfino Pescara - Inter Milán 0:3

Celkem bez problému si připsal první tři body favorizovaný Inter Milán, když zdolal nováčka Pescaru na její půdě 3:0. Nerazzurri rozhodli o svém vítězství už po prvních dvaceti minutách, kdy se trefili Sneijder a Milito. Devět minut před koncem pak pečetil výsledek talentovaný Coutinho.

Inter vstoupil do utkání velmi dravě a bylo jasně vidět, že chce utkání co nejrychleji rozhodnout ve svůj prospěch. A to se vlastně nakonec podařilo. Po sedmnácti minutách hry našel Milito na malém vápně Nizozemce Sneijdera, a ten bez problémů zajistil Interu vedení 1:0. Následně neuběhly ani dvě minuty a Inter už vedl o dvě branky. Uvnitř pokutového území zakouzlil Cassano, nabídl míč na malé vápno Militovi a Argentinský kanonýr nepohrdl - 2:0 pro Inter Milán.

Stramaccioniho svěřeni domácí Pescaru do ničeho nepouštěli. Výjimkou byl závěr prvního poločasu, kdy jeden z domácích hlavičkoval a Castellazzi předvedl výtečný zákrok.

Na hřišti dominoval pouze jeden tým, a sice milánský Inter. V 59. minutě mohl vstřelit třetí branku, dobře však z pohledu Pescary zasáhl Perin. Inter Milán nechtěl ponechat nic náhodě a usiloval o třetí branku. Diego Milito střílel těsně vedle a devět minut před koncem se mohl zaradovat z branky Philippe Coutinho. Brazilský ofenzivní hráč se prosadil po přízemním centru, důležité však bylo, že Inter už vedl 3:0 a zápas tím byl de facto rozhodnut. Inter nedal nováčkovi žádnou šanci. Jednoznačně vyhrál 3:0 a posadil se do čela ligy.

Autor: Ondřej Linhart / football-italia.net